PayDay 2 [FitGirl] [18.8 GB] [MULTI7] [v1.95.895/Update 199.5.1 + 102 DLCs] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

PayDay 2[FitGirl]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: FitGirl

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 18.8 GB

:pccikistarihi: 2020-07-02

:pcnot: Kurulum bölümünü okuyun

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Payday Çetesi Tijuana, Meksika'da, bir karakola şafakta gözüpek bir baskın hazırlıyorlar.

İçeri sız veya kalede fırtına çıkar

DLC Meksika, Tijuana varoşlarında, Payday Çetesinin son banka soygununda yakalanan bir müttefiğini kurtarması üzerine geçen bir-günlük soygundan oluşur.

Soygunda arkadaşını kurtarmak için, istihkamlı bir karakola vurgun yapan çeteyi bir defa daha Meksika Federal Polisi ile yüzleşirken görüyoruz.

Soygun hem gürültülü hem de gizlilik içerisinde tamamlanabilir, ve oyuncuların yaklaşımlarını kişiselleştirebileceği çeşitli ön hazırlıkları barındırır.

Bu DLC ayrıca Breakfast in Tijuana Bundle'ın bir parçasıdır.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

Processor:2 GHz Intel Dual Core Processor
Memory:4 GB RAM
Graphics:Nvidia & AMD (512MB VRAM)
DirectX®:9.0c
Hard Drive:31 GB HD space

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Processor:2.3 GHz Intel Quad Core Processor
Memory:8 GB RAM
Graphics:Nvidia & AMD (1GB VRAM)
DirectX®:9.0c
Hard Drive:45 GB HD space
Sound:DirectX 9.0c compatible​

:pcoyunfragmani:

PAYDAY.2.Breakfast.in.Tijuana.Heist-PLAZA ISO sürümüne göre: plaza-payday.2.breakfast.in.tijuana.heist.iso (47.122.743.296 bayt)

PAYDAY.2.Breakfast.in.Tijuana.Heist.Update.v199.5.1-PLAZA (19 MB) üzerine uygulandı

102 DLC dahil edilir ve aktive edilir; Oyun sürümü - v1.95.895 / Güncelleme 199.5.1

% 100 Kayıpsız ve MD5 Perfect: kurulumdan sonra tüm dosyalar orijinallerle aynı

FLAC formatında bonus film müziği kopyalandı, NOTHING yeniden kodlanmış

Seçmeli İndirme özelliği: Bonus içeriğin indirilmesini ve yüklenmesini atlayabilirsiniz: MP3 / WAV OST'ler ve ArtBook

Belirgin derecede daha küçük arşiv boyutu (43,9 ile 18,8 / 19,6 GB arasında sıkıştırılmış)

Kurulum ~ 20-40 dakika sürer (sisteminize bağlı olarak)

Her şeyin düzgün bir şekilde yüklendiğinden emin olmak için yükleme sonrası bütünlük denetimi
Kurulumdan sonra HDD alanı: 66 GB'a kadar (kurulum sırasında 70 GB)

Oyun dilini değiştirmek için oyun kökünde “Language Selector.exe” kullanın

Bu yeniden paketi yüklemek için en az 2 GB boş RAM (sanal dahil) gerekir

TORRENT İNDİRME LİNKİ

Torrent- Tıkla İndir

Hala bu oyunu korsan oynayan yoktur herhalde :) 1.50 TL e kadar düştü steam'de. :pTeşekkürler admin btw :))

EfsaneGazoz

Çok mu acıktın ferman? Acıkma.
Steam'de az değil oyun 1,50 TL olmuş yap bir beleş herkes oynasın :D

Gerçi adamlar 22 yıllık oyunlarını beleş yapmadılar (Yaptılar ama o da belli bir süre içerisinde).

KARABALGASUN

Torrent-Oyun.com
BİZ STEAM BİLMEYİZ KARDAŞ OYUN GİRERKEN 2. PARTİ TEK YAPTIGIMIZ ŞEY BUGÜNE KADAR SXE İNDİRMEKTİ STEAM İNDİRİRSEM NAMERDİM

dostum burada ne işin var adı üstünde torrent oyun burası bu arada eminim indirdin ...
Her oyunu korsan oynayacaksın diye birşey yok dostum. Ben genelde solo oyunlarda korsan takılırım. Eğer multi Coop desteği varsa orjinal olabilir. neden olmasın. İndirmedim. bende orjinal var çünkü 6 yıl önce almıştım zaten. (indirimde)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt