Payday 2 Demo Hakkında

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
arkadaşlar ben bi yerde görmüştüm sanki payday2 demo ile online oynanabiliyomuş ve istedimizk adar oynuyabiliomuşuz dogrumu ona göre satın alıcm eğer korsan oynanıyorsa oda olabilir

Ynt: Payday 2 Demo Hakkında

kutay.tabakoglu' Alıntı:
arkadaşlar ben bi yerde görmüştüm sanki payday2 demo ile online oynanabiliyomuş ve istedimizk adar oynuyabiliomuşuz dogrumu ona göre satın alıcm eğer korsan oynanıyorsa oda olabilir
Sanmıyorum demo ile istediğin kadar oynatacağını.

kutay.tabakoglu

KevinGates' Alıntı:
Sanmıyorum demo ile istediğin kadar oynatacağını.
bi yerde öle görmüştüm peki korsan da oynuyabilirmiyim arkadaşla 2 kişi online yoksa satın alcam

BatuhanTR32

Tap paraya ya ya ya

PS3'de demosunu sonsuza kadar oynamıştım. Level sınırı falan yoktu hatırladığım kadarıyla. Hatta silah falan açmıştım özellikleri falan. Sadece tek harita mı ne vardı. Online falan girip oynayabiliyordum.

kutay.tabakoglu

şimdi biz indirsek istedimiz kadar online oyanrmıyız dmeoda istedigimiz mapte falan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt