Pathologic 2 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
0.png

Pathologic 2 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu:Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform:PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 13.29 GB

:pccikistarihi: 23.05.2019

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

:pcoyunhakkinda:

62bc30990b2d77eab0f5b6b38df34e15_M.jpg

Oyun Hakkında :

Pathologic 2, tenha bir kırsal kasabada ölümcül bir salgınla mücadele konusu odaklı, dramatik bir gerilim hikayesi. Kasaba ölüyor. Kaybetme durumlarında zor seçimler yaparken yıkılan bir toplumun gerçekleriyle yüzleşin. Veba sadece bir hastalık değil. Herkesi kurtaramazsın. Veba şehri yutuyor. Baş yerel şifacı öldü ve sen şimdi onun yerini alacaksın. Beklenmeyen müttefikleri aramanız gerekecek. Yerel çocuklar bir şeyler saklıyor. Kurallarına göre oynamayı deneyin. Sadece 12 gününüz var.

Özellikler :

- Garip bir kasabada 12 gün, ölümcül bir hastalık yüzünden harap oldu.

- Zaman esastır: Eğer dikkatli bir şekilde yönetemezseniz, sadece biter. Sahip olduğunuz dakikaları nasıl harcayacağınızı seçmek zorunda kalacaksınız.

- Hayatta kalma gerilim hikayesi. Bedensel işlevlerinizi yönetmeniz, açlığı, susuzluğu, tükenişi vb. Dengelemeniz gerekir. Kaynaklar yetmiyor. Kendi başınıza hayatta kalmak zordur; Müttefikleri yenmek zorundasın.

- Bir savaş. Bedensel parametrelerinizi yönetmek ilk başta ve zaman geçtikçe daha da zorlaşır. Vücudunuz yalnızca size pes ettirmek bir fırsat bekliyor. İşler kötüye gidiyor ve olasılıklar birikiyor.

- Öldüremeyeceğin bir düşman olan bir düello. Asıl düşmanınız, veba'nın kendisi, yenmek zorunda olduğunuz, zararsız bir varlıktır. Tahmin edebileceğinizden daha güçlü ve daha haince.

- Yağma, cinayet, kupa, çalmak, takas, yalvarmak… Hayatta kalmak için kaynaklara ihtiyacınız var, ve onları nasıl elde edeceğiniz size kalmış.

- Dövüşler kısa, sert ve kötüdür. Yine de her zaman öldürücü değiller. Dahil olduğunuz birçok kişi, cüzdanlarını yaşamları için değiştirmeyi tercih eder.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10

İşlemci: i3 (8/9 Generation) ~3 Ghz / Ryzen 5

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: Integrated

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10

İşlemci: i7 ~3 Ghz / Ryzen 7

RAM: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: Integrated

İlave Notlar: Plays best when loaded from an SSD

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

XsanBayar

Facebook: xsanbayar
5. resmi görünce bioshock geldi aklıma. Aaah... old laik days...

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
konusu güzel oyun da fena bir şeye benzemiyor

tunahan43

Torrent-Oyun.com
oyunu oynamayı düşünüyordum ama oyunda çok fazla diyalog var ve videolarına baktım aksiyonu pek yok vazgeçtim türkçe yaması çıkarsa belki oynarım yinede oynayacaklara iyi oyunlar diyorum

Oyun ağır ingilizce gerektiriyor ve aksiyonu çok az. Diyalog seçimleri önemli. Hızlı yükleme için teşekkürler.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt