Pathfinder: Kingmaker Varnholds Lot [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
0.png

Pathfinder: Kingmaker Varnholds Lot [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 29.65 GB

:pccikistarihi: 28.02.2019
:pcnot: Çıkmış olan tüm güncellemeler ve DLC'ler dahildir.

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

:pcoyunhakkinda:

maxresdefault.jpg

Oyun Hakkında :

Devasa RPG oyunu Pathfinder: Kingmaker sizlere geniş bir dünyanın kapılarını aralıyor. Son derece gerçekçi olan unsurları ile bu dünyada var olan tüm canlıları görme şansına sahip olacaksınız. Oyuncuları Golarion'a davet ediyor - hikayeler, sırlar ve çatışmalar açısından zengin bir dünya - ve bu dünyanın bir parçası olmalarına izin veriyor. Pathfinder: Kingmaker oyunculara eşsiz bir karakter geliştirmek için önemli bir derinlik sunup ve bireysel oyun tarzlarına ve kişisel tercihlerine uygun bir kahraman veya kötü adam yaratma yeteneği veriyor. Çoğu zaman karşınıza boss ve benzeri yaratıklar çıkabilir. Bu gibi durumlarda dikkatli olmalı ve yolunuza ilerlemek için en iyi stratejiyi yapmalısınız.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer

İşlemci: Intel Celeron 1037U @ 1.80GHz

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer

İşlemci: Intel Core i7 CPU 920 @ 2.67GHz

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5770 or NVIDIA GeForce GTX 960M

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Onur.G

Özledim Arada Bir Yaz Bana
Süper Moderatör
türkçe yaması var mı oyunun abicim

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Güzel görünüyor shadowrun bittikten sonra başlayabilirim.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt