Paralı Spor Ve Film Kanallarını Ücretsiz İzlemek (Apk)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Baktım ki sitede bu konu hakkında çok ilgi var, yeni keşfettiğim uygulamayı sizlerle paylaşayım dedim.

Uygulama Özellikleri :

• Paralı olan Spor, Film, Belgesel kanallarını sorunsuz izleyebilirsiniz.
  • Ayriyeten Ulusal, haber, çocuk hint... Kanallarını da ücretsiz izleyebilirsiniz
  • Uygulamadan dizi izleyebilirsiniz (Hiçbir yerde bulamadığım Börü dizisi bile var)
  • Film izleyebilirsiniz (Yaşınız 18den büyükse +18 kanallar da var. Bunun hakkında sorumluluk kabul etmiyorum)
...

Screenshot_20180927-180930.png

Screenshot_20180927-180935.png

Screenshot_20180927-180955.png

Screenshot_20180927-180947.png

Uygulamanın resmi sitesinde şuanlık link yok o yüzden burdan paylaşıyorum dosyayı

Son düzenleme:

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
merak ettiğim birşey var maç kanalları donuyormu kasma durumu nasıl reklamlı mı reklamsız mı iptv gibimi yani kısaca?

Library_367158

Eline sağlık dostum, istediğim kanalı açıp cam gibi izliyorum.Verdiğin bilginin [faydanın] karşılığı bir kuru teşekkür maalesef.Bu arada bunu da yapmayan varsa nankörlük etmiş oluyor haberiniz ola.

Baktım ki sitede bu konu hakkında çok ilgi var, yeni keşfettiğim uygulamayı sizlerle paylaşayım dedim.

Uygulama Özellikleri :

• Paralı olan Spor, Film, Belgesel kanallarını sorunsuz izleyebilirsiniz.
  • Ayriyeten Ulusal, haber, çocuk hint... Kanallarını da ücretsiz izleyebilirsiniz
  • Uygulamadan dizi izleyebilirsiniz (Hiçbir yerde bulamadığım Börü dizisi bile var)
  • Film izleyebilirsiniz (Yaşınız 18den büyükse +18 kanallar da var. Bunun hakkında sorumluluk kabul etmiyorum)
...

Ekli dosyayı görüntüle 228276
Ekli dosyayı görüntüle 228277
Ekli dosyayı görüntüle 228274
Ekli dosyayı görüntüle 228275

Uygulamanın resmi sitesinde şuanlık link yok o yüzden burdan paylaşıyorum dosyayı

Yabancı kaynaklı bir uygulama ile izliyordum ama bazı kanallar kırpılmış sanırım yayının kaynağından dolayı kanalları kaldırmışlar ve çok fazla problem çıkıyordu 2 hafta da 1 90 dakika maç bakıyodum oda sıkıntılı olmuştu uygulama iyi oldu teşekkürler

Yabancı kaynaklı bir uygulama ile izliyordum ama bazı kanallar kırpılmış sanırım yayının kaynağından dolayı kanalları kaldırmışlar ve çok fazla problem çıkıyordu 2 hafta da 1 90 dakika maç bakıyodum oda sıkıntılı olmuştu uygulama iyi oldu teşekkürler
Rica ederim dostum. Bu uygulamadaki kanallarda öyle bir sorun yok, video oynatıcısı da ayrı güzel zaten.

Rica ederim dostum. Bu uygulamadaki kanallarda öyle bir sorun yok, video oynatıcısı da ayrı güzel zaten.
Hani ihtiyaç olur adını da söyliyeyim redbox adı sitesi engellenmiş vpn ile girip siteden apk yi indirdin mi sorun kalmıyor mx player kurup onun üzerinden yayını veriyordu.

Bu arada bluestacks indirip hem redbox hemde derbi tv yi izliyebilirler çalışıyor her ikisi de denendi denemeyen varsa faydalı olur.

Vestel android tv mevcut evde redboxı kurup sorunsuz açmıştım bunu daha kurmadım 1-2 güne kurarım bura da hava sıkıntılı hafta sonu kasırga beklentesi mevcut yarın gün içinde unutmazsam onunda bilgisini veririm tahminim sorunsuz çalışacağı yönünde

Uzun zamandır derbi tv kullanıyorum blu tv nin bazı ücretli dizileri en geç 2 gün sonra dizi bölümüne koyuluyor bu konudan çok hoşuma gitti , maç konusuna gelicek olursak büyük takımların maçları bazen donuyor ama ücretsiz bir uygulama kesinlikle yükleyin.

Uzun zamandır derbi tv kullanıyorum blu tv nin bazı ücretli dizileri en geç 2 gün sonra dizi bölümüne koyuluyor bu konudan çok hoşuma gitti , maç konusuna gelicek olursak büyük takımların maçları bazen donuyor ama ücretsiz bir uygulama kesinlikle yükleyin.
Aynen. Ne zamandır börü izlemeye çalışıyorum her yerden silinmiş, tesadüfen burda buldum ben de.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt