Oyunlarda pikselleşme

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Afiq Qasimli

Torrent-Oyun.com
"AMD Catalyst Control Center" - i aç, "Anti Aliasing" - i "Adaptive Multi-Sampling" olarak değiş. Oyun ayarlarında olması lazım.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Benim de 3-4 yıl önce 850m ekran kartım aynısını yapmıştı. Garantiye yolladığımda hemen yeni laptop ile değişim yapmıştılar.
Bence önce Amd catalyst güncellemesi var mı ona bak yoksa da ayarlarından yumuşatma özelliklerini kontrol et derim.

Benim de 3-4 yıl önce 850m ekran kartım aynısını yapmıştı. Garantiye yolladığımda hemen yeni laptop ile değişim yapmıştılar.
Bence önce Amd catalyst güncellemesi var mı ona bak yoksa da ayarlarından yumuşatma özelliklerini kontrol et derim.
Bir sürü ayar var ya hangi birine bakıcam :D Garantiyede yollamak istemiyorum kaç ay sonra yollarlar bu corono döneminde.Yeni güncelleme geldi yaptım ama hala aynı.

BynQuiz

Sadece biri...
ekran kartında goruntu ısleme bırımınde sorun var ısısal ıslem yaptırırsan duzelır ancak yenı kart alman daha mantıklı

GanyoTcu

Torrent - Oyun Bağımlılık Yapabilir.!
Wattman hatası alıyor musun? Pikselleşme GPU Clock hızından kaynaklanıyor veya aşırı ısınmasından da yapabiliyor. Yine bileşenlerinde etkisi olabilir tamamen AMD Stabilite sorunu. Yeni güncellemeler de iyice kafayı yedi kartlar. Sana önerim DUAL UEFI varsa switchi safe moda çek ya da underwolt yap karta bir kaç fps kaybedersin ama pikselleşmelerin olmaz.

Wattman hatası alıyor musun? Pikselleşme GPU Clock hızından kaynaklanıyor veya aşırı ısınmasından da yapabiliyor. Yine bileşenlerinde etkisi olabilir tamamen AMD Stabilite sorunu. Yeni güncellemeler de iyice kafayı yedi kartlar. Sana önerim DUAL UEFI varsa switchi safe moda çek ya da underwolt yap karta bir kaç fps kaybedersin ama pikselleşmelerin olmaz.
Hayır başka hata almadım ve sadece iki oyunda oldu bu sorun.Isınma işlemci-kart 65-70 arası bazen 70-70 oluyor.Sistem garantili bu dediklerini yaparsam garanti dışı kalır mı?Ve nasıl yapıcam açıklarsan iyi olur

BÖ > EASY <

good awp player - supreme
undervolt yapmak saçmalık bir nevi karttan kısmak demek zaten rx 570 çokta üst düzey bir kart değil hiç undervolt olaylarına girme ddu ile driverlerini silip tekrar yükle eğer düzelme olmazsa ekran kartını garantiye ver markası sapphire ise arena bilgisayar ilgileniyor ben rx 590'ı coil whine sebebiyle iade etmiştim 20 gün falan sürüyor eğer sistemi aldıktan sonra 14 gün geçmediyse direkt aldığın firmaya iade etme hakkın bulunuyor 14 günü geçmiş ise garantiye vermen gerekiyor.

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Bu tür hatalar yazılımsal da olabiliyor.Ancak bu sıklıkla oluyorsa garantiye gönderin ekran kartını.Benimde başıma gelmişti ancak yazılım versiyonu düşürmüştüm sorun çözülmüştü.Bazı durumlarda yazılımsal olabiliyor.Söylediğiniz modellerde yazılımlar sorunlu.

undervolt yapmak saçmalık bir nevi karttan kısmak demek zaten rx 570 çokta üst düzey bir kart değil hiç undervolt olaylarına girme ddu ile driverlerini silip tekrar yükle eğer düzelme olmazsa ekran kartını garantiye ver markası sapphire ise arena bilgisayar ilgileniyor ben rx 590'ı coil whine sebebiyle iade etmiştim 20 gün falan sürüyor eğer sistemi aldıktan sonra 14 gün geçmediyse direkt aldığın firmaya iade etme hakkın bulunuyor 14 günü geçmiş ise garantiye vermen gerekiyor.
Markası msi sistem olarak aldım tek kart değil her parçanın garantisi var itopyadan aldım.İade etmem ama belki duruma göre garantiye yollarım.

Bu tür hatalar yazılımsal da olabiliyor.Ancak bu sıklıkla oluyorsa garantiye gönderin ekran kartını.Benimde başıma gelmişti ancak yazılım versiyonu düşürmüştüm sorun çözülmüştü.Bazı durumlarda yazılımsal olabiliyor.Söylediğiniz modellerde yazılımlar sorunlu.
Aynen belki yazılımsaldır.Bİr kaç ay güncelleme beklerim olmazsa garantiye yollarım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt