Oyunlar ve Muzikleri

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Evet arkadaşlar bir yeni konu başlığı zamanı diye düşünüyorumn 25 yıldır oyuncuyum ama nadir oyunlar var ki sırf ana menü de oyuna girmeden saatlerce dınlemişim benim ilk göz bebegimn olan Prince of Persia Warrior Within ana muziği ögrendim ki Godsmack yapmış oyunun muzikleri..Sizin de Favori parçalarınız var ise paylaşalım burada güzel olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

uguraliy

Torrent-Oyun.com

İlk orjinal pc oyunumdu. Zamanının en iyilerinden olan vestel weezy pc ile sesi son ses verip mahalleyi az inletmedim :D

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Sniper Ghost Warrior 3'ün ana menü şarkısıydı. Oyunu bitireli yıllar olmasına rağmen hala zaman zaman açıp dinlerim;

Bu acıklı musikide canımız ciğerimiz Max abimizden gelsin. Özlendin reiss dön artık Brezilya'dan;

Hadi son birde;

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
The Last of Us, Final Fantasy serisi, Dishonored ve daha nicesi. Her birinin mükemmel müzikleri vardır, hepsini hepsini defalarca dinlemişimdir. Yine de öyle bir tane var ki, dönüp dolaşıp ona geri dönerim. 2.lik için onlarca adayım olsa da, benim için 1. bellidir.

Bunu bırakmasam olmazdı, spoiler var ona göre açın.

Bugünü mü bekliyordun kral? :D Crusader Kings 3 nin mükemmel bir albümü var, gerçekten moda sokuyor beni. Kolay kolay etkilenmeyecek biriyim.

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Konu fikri iyiymiş. E madem biz de atalım birkaç soundtrack;

Hepsi de muhteşem parçalar, vaktiniz varsa hepsine de göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sniper Ghost Warrior 3'ün ana menü şarkısıydı. Oyunu bitireli yıllar olmasına rağmen hala zaman zaman açıp dinlerim;

Bu acıklı musikide canımız ciğerimiz Max abimizden gelsin. Özlendin reiss dön artık Brezilya'dan;

Hadi son birde;

SGW 3'te beğendiğim tek şey o giriş müziğiydi.Sırf o müziği dinlemek için oyunu yavaş yavaş başlatırdım.Oyunu beğenmememin sebebi de durmadan kasıyor olmasıydı.Tıpkı Horizon Zero Dawn gibi sıkıntılı bir çıkış yapmıştı.Devamında da kaç sürüm denersem deneyeyim hep aynıydı.En son ram'i 8'den 12'ye çıkarınca hafiften düzelmişti diye hatırlıyorum ama bu seferde bende heves meves kalmamıştı. :)

Metalci @BurakAssassins24 Gelmeden yapıştırayım DOOM'u. ;D
Not: Normalde metal sevmem.
Edit: Geç kaldım. :)
Oyunu bana sevdiren ve duygunun geçmesini sağlayan ana nedenlerden biri:
Olmazsa olmazımız: :)
Limbo ve Inside'dan sonra:
Normalde müziklere çok kulak asmam ama bunun müzikleri bir başkaydı:
Sazına kurban: :)
Bu da bir başkaydı:
Oyun dünyasında bilim-kurgu ve korku furyasını başlatmış olabilir:
En sevdiğim 2. bilim-kurgu oyunu:
Devamını 4 gözle beklediğim:
Oynanışı kadar müzikleri de iyiydi:
Nazi Almancasıyla: :)
Devamını getirmeyen Ubisoft utansın:
Efsaneler ölmez:
Taklit ettiler, daha iyisini yapamadılar!:
Edit: Max Payne 2'yi unutmuşum:

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sayfa ağırlaşmaya başladı dostlar, videoları spoiler'a alırsanız sevirim.Yapamayan varsa belirtsin, ben edit'lerim yorumları.

naCrimed

Bugünü mü bekliyordun kral? :D Crusader Kings 3 nin mükemmel bir albümü var, gerçekten moda sokuyor beni. Kolay kolay etkilenmeyecek biriyim.
Şahsen, oyun müzikleri normal müzikten farklı oluyor. Özellikte oyun bittikten sonra çalan müziklerin verdiği duyguyu, normalde dinlediğim bir müzikte nadiren hissediyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aktif olmayan arkadaşlar kusura bakmasınlar yorumları kendim edit'lemek zorunda kalacağım.

MuratTamer

Dutch always has a plan..

SGW 3'te beğendiğim tek şey o giriş müziğiydi.Sırf o müziği dinlemek için oyunu yavaş yavaş başlatırdım.Oyunu beğenmememin sebebi de durmadan kasıyor olmasıydı.Tıpkı Horizon Zero Dawn gibi sıkıntılı bir çıkış yapmıştı.Devamında da kaç sürüm denersem deneyeyim hep aynıydı.En son ram'i 8'den 12'ye çıkarınca hafiften düzelmişti diye hatırlıyorum ama bu seferde bende heves meves kalmamıştı. :)

Metalci @BurakAssassins24 Gelmeden yapıştırayım DOOM'u. ;D
Not: Normalde metal sevmem.
Edit: Geç kaldım. :)
Oyunu bana sevdiren ve duygunun geçmesini sağlayan ana nedenlerden biri:
Olmazsa olmazımız: :)
Limbo ve Inside'dan sonra:
Normalde müziklere çok kulak asmam ama bunun müzikleri bir başkaydı:
Sazına kurban: :)
Bu da bir başkaydı:
Oyun dünyasında bilim-kurgu ve korku furyasını başlatmış olabilir:
En sevdiğim 2. bilim-kurgu oyunu:
Devamını 4 gözle beklediğim:
Oynanışı kadar müzikleri de iyiydi:
Nazi Almancasıyla: :)
Devamını getirmeyen Ubisoft utansın:
Efsaneler ölmez:
Taklit ettiler, daha iyisini yapamadılar!:
Edit: Max Payne 2'yi unutmuşum:
Günaydın.

Ben severek bitirmiştim Sgw3'ü. Ciddi bir optimizasyon sorunu bende yaşatmamıştı. Ama hatırlıyorum o dönem şikayette çoktu optimizasyondan. Öte yandan şarkısı gerçekten çok keyifli.

naCrimed

Oyunun ismini vermeyeceğim. Müziği duyduğunuzda gözünüzden yaş geldiyse oyunu oynamışsınızdır zaten.
En sevdiğim credits müziklerindendir ve en sevdiğim karakterlerden biridir ayrıca. R.I.P. Lee

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Oyunun ismini vermeyeceğim. Müziği duyduğunuzda gözünüzden yaş geldiyse oyunu oynamışsınızdır zaten.
Güzel ama ingiliççe. ;D
RDR mi?

Onu dinlerken aklıma Unravel geldi.O da baya iyi müziklere sahipti:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt