Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Ynt: Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

Beyler dediğiniz oyunlara baktım ama benlik değil birisi çizgifilm gibi diğeri strateji oyunu gibi kamera yukarda ben öyle istemiyorum Witcher gibi Skyrim gibi olacak şahısı görücez yani RPG mi oluyor 3.şahıs mı oluyor ne öyle bişey heralde istediğim şekilde ki oyunlar hangi sınıfa giriyor onu söyleyinde bari ben araştırayım RPG mi 3rd Person mu bakalım yani sizin dedikleriniz benlik oyunlar değil.Bu arada Skyrim indirdim son sürümünü süper oyun valla TR yama kurup oynıyacağım. :thumbup:

Ameno Sagiri' Alıntı:
Dragon Age Origins skyrimden beş gömlek iyidir. Hikayesi olsun, karakterleri olsun. Sen grafiğe bakıp yargılıyorsan çok yanılıyon ki grafikleri de gayet iyi. Berseria, Persona falan desen o tarz grafiği sevmiyorum desen anlarım da dragon age in ne çizgi film tarzı grafikleri ne de öyle bir havası var. Kaldı ki karanlık bir oyun.
Herkesin zevki farklıdır reis ben oyunda önce grafiğe sonra hikayeye bakarım sen ise farklı şeylere bakarsın sana göre 5 gömlek iyi ama ben beğenmedim.Gameplay videolarına bakıcam güzelse indiririm yoksa başka öneriler alıcam. :thumbup:

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

Sadomadoking' Alıntı:
Herkesin zevki farklıdır reis ben oyunda önce grafiğe sonra hikayeye bakarım sen ise farklı şeylere bakarsın sana göre 5 gömlek iyi ama ben beğenmedim.Gameplay videolarına bakıcam güzelse indiririm yoksa başka öneriler alıcam. :thumbup:
Bende önce grafiğe bakmanın yanlış olduğunu söylüyorum. Bak grafik bende ararım, iyi grafik olsun isterim ama grafik basılmış içi boş oyun istemem. Yoksa grafik pikselmiş, anime tarzıymış, gerçekçiymiş falan hiç umursamam yeter ki oyun güzel olsun. Dragon Age in oynanışı değişiktir onu deyim. Taktikseldir, aksiyon arıyosan hiç bulaşma sıkılırsın sürekli durdur komut ver, adamı şu tarafa götür şu düşmana şunu yap tarzında komutlar veriyosun ama sağlam bir oyun oynamak istiyorum dersen kesin oyna :D

Ameno Sagiri' Alıntı:
Bende önce grafiğe bakmanın yanlış olduğunu söylüyorum. Bak grafik bende ararım, iyi grafik olsun isterim ama grafik basılmış içi boş oyun istemem. Yoksa grafik pikselmiş, anime tarzıymış, gerçekçiymiş falan hiç umursamam yeter ki oyun güzel olsun. Dragon Age in oynanışı değişiktir onu deyim. Taktikseldir, aksiyon arıyosan hiç bulaşma sıkılırsın sürekli durdur komut ver, adamı şu tarafa götür şu düşmana şunu yap tarzında komutlar veriyosun ama sağlam bir oyun oynamak istiyorum dersen kesin oyna :D
Bana göre yalnış değil kardeşim saol önerin için ben grafiğe bakarım buna kimse bişey diyemez zaten oyunu sevmedim gameplay videolarına baktım başka oyunlar bakıyorum.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER

TPS ve grafik bir arada olsun diyorsan Tomb Raider ve Rise of the Tomb Raider aradığın oyunlar. Eğer tarzını beğenmezsen ki beğeneceğini düşünüyorum Hitman'in seri halinde çıkan son oyununa bakabilirsin. NieR Automata'ya da bakabilirsin ama seveceğini sanmıyorum.

Nfs tarzı serbest dolaşabileceğim yarış oyunları önerebilir misiniz thanks:.

En son Dishonored bitirdim şimdi boştayım bana RPG ve yaratıklı oyunlar hariç oyun önerir misiniz? şimdiden teşekkürler.

Pandabiceps' Alıntı:
En son Dishonored bitirdim şimdi boştayım bana Dishonored tarzı ya da farklı tarzda RPG hariç oyun önerir misiniz? şimdiden teşekkürler.
İleti kutunuza bakarmısınız ?

extrme_sports

Sadomadoking' Alıntı:
Arkadaşlar böyle kılıçlı falan oyunları seviyorum kendimizi geliştirebildiğimiz ve loot olaylı oyunları çok seviyorum mesela haritayı karıştırıp bi yerden kılıç bulma zırh bulma falan böyle oyunların hastasıyım var mı önerdikleriniz daha önceki oynadıklarımı aşağı yazıyorum sistemimide yazıyorum öneri yaparsanız sevinirim.

Daha önce oynadıklarım ;
The Witcher 2
The Witcher 3 Wild Hunt
Middle-Earth - Shadow of Mordor
Dark Messiah Migh And Magic
Devil My Cry 4
Devil My Cry 5 ( Sevmedim Güzel Değil )

Belki daha oynamışımdır ama aklımda bunlar kaldı sadece şuan ise Skyrim Special Edition iniyor torrentte.Var mı bu tarz oyun önerileriniz bunu oyna dedikleriniz ?Lütfen Assassins Creed serisi önermeyin sevmiyorum çok oynadım sıktı artık ;D

Bilgisayar Sistemim ;

AMD FX 8300 4.2 GHZ
MSI GAMİNG R7 370 2G 256 BİT GDDR5
8 GB DUAL KİT GSKİLL RİPJAWSX DDR3 1600 MHZ RAM
MSI GAMİNG 970 ANAKART
700 W COUGAR CMX PSU
Dragon Age, Mount and Blade
Ogzxhan' Alıntı:
Nfs tarzı serbest dolaşabileceğim yarış oyunları önerebilir misiniz thanks:.
The Crew, Burnout paradise, Cars 2, Blur, Dirt, Assetto Corsa, forza horizon, F1 2011
Pandabiceps' Alıntı:
En son Dishonored bitirdim şimdi boştayım bana Dishonored tarzı ya da farklı tarzda RPG hariç oyun önerir misiniz? şimdiden teşekkürler.
Singularity, Crysis, Dishonored 2, Spec Ops:The Line

asnfkjsbk

Torrent-Oyun.com

Merhaba bana eu4 ve hoı4 gibi karışık öğrenmesi zaman alan oyunlar yerine daha basit strateji oyunu tavsiye edebilir misiniz? 1.veya 2. cihan harbi konulu olsun olmasın sıkıntı yok

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

ekincand' Alıntı:
Merhaba bana eu4 ve hoı4 gibi karışık öğrenmesi zaman alan oyunlar yerine daha basit strateji oyunu tavsiye edebilir misiniz? 1.veya 2. cihan harbi konulu olsun olmasın sıkıntı yok
Emulatörle fire emblem oyna veya disgeae, legend of heroes serilerine bak.

asnfkjsbk

Torrent-Oyun.com

Ameno Sagiri' Alıntı:
Emulatörle fire emblem oyna veya disgeae, legend of heroes serilerine bak.
Bu oyun önerilerini anlamadım kardeşim ben asker basmalı bölge genişletmeli oyun arıyorum

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

ekincand' Alıntı:
Bu oyun önerilerini anlamadım kardeşim ben asker basmalı bölge genişletmeli oyun arıyorum
Strateji ama öğrenmesi oynaması basit olsun dedin ondan önerdim. Company of heroes a bak bi.

Prototype 2
Mafia III * Mafia II
Spec Ops The Line
Homefront:The Revolution
Medal Of Honor:Airborne
Far Cry 3-4
Assasin's Creed Black Flag

Sevdim-Seni-Bi-Kere' Alıntı:
Prototype 2
Mafia III * Mafia II
Spec Ops The Line
Homefront:The Revolution
Medal Of Honor:Airborne
Far Cry 3-4
Assasin's Creed Black Flag
Yazdıklarının çoğunu oynadım diğer oyunları da pc kaldırmıyor

extrme_sports

Pandabiceps' Alıntı:
Yazdıklarının çoğunu oynadım diğer oyunları da pc kaldırmıyor
Total Overdose, Singularity, Spec Ops: The Line, Metro Redux Bundle, Beyond good and evil, Far Cry 3 Blood Dragon

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com

arkadaşlar ios için skyrim gibi yada farklı rpg oyun varmı böyle işte karakterimizi geliştirebileceğimiz bi oyun mmorpg olmasın mümkünse

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt