Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

LΛMIΛ

Sadece ölüler görür
Emektar
Ynt: Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

Askerlik temalı oyun lazım arkadaşlar, grafikler iyi olursa tadından yenmez ama hikaye daha önemli. Bu arada robotlara karşı savaş falan olmasın.

Papa Emeritus' Alıntı:
Askerlik temalı oyun lazım arkadaşlar, grafikler iyi olursa tadından yenmez ama hikaye daha önemli. Bu arada robotlara karşı savaş falan olmasın.
Homefront
Medal Of Honor Airborne
Call Of Juarez Gunslinger [Şiddetle öneriyorum]

Menzil

Torrent-Oyun.com

Grafikleri güzel bir yarış oyunu onerir misiniz ?
Torrente düşmüş olanlardan

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

Papa Emeritus' Alıntı:
Spec ops the line dene

Arkadaşlar gta5 witcher3 bf4 arma3 felan oynuyorum ama oyunda sıkılıyorum. Grafikleri hoş bir savaş-asker oyunu önerir misiniz?

extrme_sports

Escobar-35' Alıntı:
S.a arkadaşlar online oynamak için oyun arıyorum tavsiyeniz nelerdir hangi oyunu almalıyım.bf1 aldım oda yavaştan sıkmaya başladı csgo almak istiyorum ama hile falan diyorsunuz amadım o yüzde bubgda sevmedim hiç öneriniz varmı söyle birlikte falan oynuyacağımız teşekürler şimdiden.
WWE 2k18 :thumbup: Diğerleri boş.
Papa Emeritus' Alıntı:
mertdort' Alıntı:
Aşağıdaki sistem ile medium ayarlarda oynayabileceğim, call of duty tarzı hikayesi gibi geniş ve akıcı bir oyun önerebilir misiniz?
Dr.Rıza' Alıntı:
Arkadaşlar gta5 witcher3 bf4 arma3 felan oynuyorum ama oyunda sıkılıyorum. Grafikleri hoş bir savaş-asker oyunu önerir misiniz?
Medal of Honor Serisi, Far Cry Serisi, Spec Ops: The Line, Singularity
EXVOL' Alıntı:
Grafikleri güzel bir yarış oyunu onerir misiniz ?
Torrente düşmüş olanlardan
NFS Rivals, Carbo, MW 2005, Forza

mertbaki38

Torrent-Oyun.com

fifa 18 fm18 Gta5 ets2 age of empires harici oynayabileceğim oyunları önerirmisiniz ?

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!

Titanfall tarzı oyun arıyorum öneriniz varmı

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.

Hikayesi most wanted gibi olan polisli kaçmalı gelişmeli modifiyeli bir oyun önerir misiniz?

ISKA

Seviye 13

.Barış Kaan.' Alıntı:
Hikayesi most wanted gibi olan polisli kaçmalı gelişmeli modifiyeli bir oyun önerir misiniz?
Payback ve nfs 2015 diyeceğim de onlarda kırılmadı onun yerine nfs run önerebilirim modifiye sanırsam yoktu ama hikayesi falan fena değildi zamanında beğenmiştim grafikleride yılına göre gayet iyidir hala gideri var

Weovm

Torrent-Oyun.com

sistemime göre oyun önerebilirmisiniz

extrme_sports

kutay.tabakoglu' Alıntı:
Titanfall tarzı oyun arıyorum öneriniz varmı
Hawken
.Barış Kaan.' Alıntı:
NFS Carbon, Underground 2, Undercover, The Crew, The Run
Weovm' Alıntı:
sistemime göre oyun önerebilirmisiniz
AC 3, NFS MW 2005, Carbon, The Run, Undercover, Underground 2, Singularity, Spec Ops: The Line, Metro Redux Bundle, Warcraft, Souls Project, Medal of Honor, Total Overdose, GTA VC, SA, 3, Devil May Cry 5

Arkadaşlar böyle kılıçlı falan oyunları seviyorum kendimizi geliştirebildiğimiz ve loot olaylı oyunları çok seviyorum mesela haritayı karıştırıp bi yerden kılıç bulma zırh bulma falan böyle oyunların hastasıyım var mı önerdikleriniz daha önceki oynadıklarımı aşağı yazıyorum sistemimide yazıyorum öneri yaparsanız sevinirim.

Daha önce oynadıklarım ;
The Witcher 2
The Witcher 3 Wild Hunt
Middle-Earth - Shadow of Mordor
Dark Messiah Migh And Magic
Devil My Cry 4
Devil My Cry 5 ( Sevmedim Güzel Değil )

Belki daha oynamışımdır ama aklımda bunlar kaldı sadece şuan ise Skyrim Special Edition iniyor torrentte.Var mı bu tarz oyun önerileriniz bunu oyna dedikleriniz ?Lütfen Assassins Creed serisi önermeyin sevmiyorum çok oynadım sıktı artık ;D

Bilgisayar Sistemim ;

AMD FX 8300 4.2 GHZ
MSI GAMİNG R7 370 2G 256 BİT GDDR5
8 GB DUAL KİT GSKİLL RİPJAWSX DDR3 1600 MHZ RAM
MSI GAMİNG 970 ANAKART
700 W COUGAR CMX PSU

spage

Torrent-Oyun.com

Elder Scrolls IV Oblivion
Dragon Age serisi
Dishonored

spage' Alıntı:
Elder Scrolls IV Oblivion
Dragon Age serisi
Dishonored
Dragon Age serilerine baktım beğenmedim çizgi film gibi efektleri var hoşuma gitmedi Dishonored de beğenmedim bana Skyrim gibi Witcher gibi grafikleri olan oyun lazım ;D

Sadomadoking' Alıntı:
Dragon Age serilerine baktım beğenmedim çizgi film gibi efektleri var hoşuma gitmedi Dishonored de beğenmedim bana Skyrim gibi Witcher gibi grafikleri olan oyun lazım ;D
Bende o tarz oyunlara hastayım ama türkçe olmadan pek oynamak istemiyorum ;D Divinity Original Sin 2 oynamadım ama hoş duruyo istersen bir bak

spage

Torrent-Oyun.com

Sadomadoking' Alıntı:
Skyrim'i seversen Dishonored'e bir bak derim.:thumbup:

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

Sadomadoking' Alıntı:
Dragon Age Origins skyrimden beş gömlek iyidir. Hikayesi olsun, karakterleri olsun. Sen grafiğe bakıp yargılıyorsan çok yanılıyon ki grafikleri de gayet iyi. Berseria, Persona falan desen o tarz grafiği sevmiyorum desen anlarım da dragon age in ne çizgi film tarzı grafikleri ne de öyle bir havası var. Kaldı ki karanlık bir oyun.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt