Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13
Ynt: Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

The walking dead sezon 1 o zaman

LΛMIΛ

Sadece ölüler görür
Emektar

ISKA' Alıntı:
The walking dead sezon 1 o zaman
Telltale oyunlarının çoğunu oynadım. Böyle savaşın kötü yanı falan olabilir ne bileyim öyle bişiler. Grafik önemli ama.

ISKA

Seviye 13

Papa Emeritus' Alıntı:
Telltale oyunlarının çoğunu oynadım. Böyle savaşın kötü yanı falan olabilir ne bileyim öyle bişiler. Grafik önemli ama.
Enemy front olabilir

tunahan43

Torrent-Oyun.com

Soma tarzı oyun arıyorum .Bilmeyenler için hikayesini en beğendiğiniz oyunu düşünün ve grafikleride iyi olsun kaç aylar geçsede aklınızdan çıkmasın.Yaşamadığım tüm duyguları soma bana yaşattı oynamayan varsa direk indirsin başyapıt bir oyundur soma neyse grafikleri iyi olan başyapıt olarak gördüğünüz strateji spor zor ve emülatör oyunları dışında her türlü öneriye açığım.

extrme_sports

tunahan43' Alıntı:
Soma tarzı oyun arıyorum .Bilmeyenler için hikayesini en beğendiğiniz oyunu düşünün ve grafikleride iyi olsun kaç aylar geçsede aklınızdan çıkmasın.Yaşamadığım tüm duyguları soma bana yaşattı oynamayan varsa direk indirsin başyapıt bir oyundur soma neyse grafikleri iyi olan başyapıt olarak gördüğünüz strateji spor zor ve emülatör oyunları dışında her türlü öneriye açığım.
Singularity, Quantum Break, Spec Ops: The Line, Metro Redux Bundle :thumbup:

tunahan43

Torrent-Oyun.com

extrme_sports' Alıntı:
Singularity, Quantum Break, Spec Ops: The Line, Metro Redux Bundle :thumbup:
inanırmısın dediğin bütün oyunları bitirdim quantum break en beğendiğimdi yinede teşekkürler

extrme_sports

Kusura bakma biraz bilim kurguya boğar gibi oldu ama :D ;
Far Cry 3: Blood Dragon, Quake, Dead Space, Starcraft, Halo, Doom, Beyond good and Evil, Metroid Prime, BioShock, Borderlands, Enslaved: Odyssey to the West

tunahan43

Torrent-Oyun.com

extrme_sports' Alıntı:
Kusura bakma biraz bilim kurguya boğar gibi oldu ama :D ;
Far Cry 3: Blood Dragon, Quake, Dead Space, Starcraft, Halo, Doom, Beyond good and Evil, Metroid Prime, BioShock, Borderlands, Enslaved: Odyssey to the West
teşekkürler hocam bazılarını bitirdim gerçekten efsanelerdi(Doom,Bioshock,Dead Space,Enslaved: Odyssey to the West)bazıları zor geldi(borderlands)starcraft aylık para gerektiriyor diye biliyorum hem birde yukardan görünüşlü pek sevdiğim tarz değil,halonun pcye çıkan oyunları pek iyi değil,metroid prime oynamak isterdim ama xboxum yok emülatörlede uğraşmak istemiyorum,
Dediklerinden bir Quake birde beyond good and evil kaldı iki oyunuda deneyeceğim keşke biraz daha grafikleri iyi olsaydı ama artık idare edicez sağolasın

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

tunahan43' Alıntı:
teşekkürler hocam bazılarını bitirdim gerçekten efsanelerdi(Doom,Bioshock,Dead Space,Enslaved: Odyssey to the West)bazıları zor geldi(borderlands)starcraft aylık para gerektiriyor diye biliyorum hem birde yukardan görünüşlü pek sevdiğim tarz değil,halonun pcye çıkan oyunları pek iyi değil,metroid prime oynamak isterdim ama xboxum yok emülatörlede uğraşmak istemiyorum,
Dediklerinden bir Quake birde beyond good and evil kaldı iki oyunuda deneyeceğim keşke biraz daha grafikleri iyi olsaydı ama artık idare edicez sağolasın
Düzeltme yapayım metroid prime xbox değil nintendo oyunu. Xbox elindeki en iyi excluisive olan haloyu mahvetti. Metorid iyi ki xboxun değil diye şükrediyorum :D Oynamak istersen Dolphin emulatörle çok rahat oynayabilirsin. Şu an piyasadaki en sorunsuz emulatördür.

kubbi10

Torrent-Oyun.com

Arkadaşlar bana Matlab R2017b sürümü lazım yardımcı olur musunuz?

fbozi41

Bizi Bilen Bilir.

Papa Emeritus' Alıntı:
1'in Türkçe yamasını bekliyorum, başka öneri lazım arkadaşlar. Grafikleri de güzel olursa tadından yenmez, duygusal ağlamaklı olsun.
Mass Effect.

nik

Torrent-Oyun.com

borderlandsla bioschok balon, ben hiç beğenmedim bu oyunları O0

Gamepasstv

Torrent-Oyun.com

steam indirimlerinde 5 dolar altı oyunlar önerirmisiniz?

Library_470937

S.a arkadaşlar online oynamak için oyun arıyorum tavsiyeniz nelerdir hangi oyunu almalıyım.bf1 aldım oda yavaştan sıkmaya başladı csgo almak istiyorum ama hile falan diyorsunuz amadım o yüzde bubgda sevmedim hiç öneriniz varmı söyle birlikte falan oynuyacağımız teşekürler şimdiden.

Gamepasstv

Torrent-Oyun.com

Escobar-35' Alıntı:
S.a arkadaşlar online oynamak için oyun arıyorum tavsiyeniz nelerdir hangi oyunu almalıyım.bf1 aldım oda yavaştan sıkmaya başladı csgo almak istiyorum ama hile falan diyorsunuz amadım o yüzde bubgda sevmedim hiç öneriniz varmı söyle birlikte falan oynuyacağımız teşekürler şimdiden.
İnsurgency
Day of İnfamy
CS GO al gitsin
Left 4 Dead 2

mertdort

Torrent-Oyun.com

Aşağıdaki sistem ile medium ayarlarda oynayabileceğim, call of duty tarzı hikayesi gibi geniş ve akıcı bir oyun önerebilir misiniz?

tunahan43

Torrent-Oyun.com

mertdort' Alıntı:
Aşağıdaki sistem ile medium ayarlarda oynayabileceğim, call of duty tarzı hikayesi gibi geniş ve akıcı bir oyun önerebilir misiniz?
doomun son çıkanı ve titanfall 2

mertdort' Alıntı:
Spec ops the line en yüksek ayarlarda çok zevkli bir oyun.
Prototype 2 en yüksek ayarlarda kesinlikle öneriyorum.Benzemiyor fakat şiddetle öneririm.
Medal Of Honor:Airborne
Homefront
Crysis 3 (Çok benzemiyor ama kesinlikle oynamalısınız.)
Metro 2033
Call Of Juarez Gunslinger (Oynadığım en eğlenceli ve en iyi oyunlardan birisidir)
Far Cry 3-4

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt