Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13
Ynt: Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

Advance System Care bir süre sonra sistemde sorunlar çıkartabiliyor benimde tavsiye etmediğim bir program arkaplanda dosya temizlediği ve bazı uygulamaları kapatma özelliğinden zamanla windowsta sıkıntılar çıkarmıştı yaklaşık 4-5 yıldır bir daha o programı kullanmadım

Bear Grylls bilenleriniz var mı bilmiyorum ama o adamın çektiği belgesel tarzı bir oyun arıyorum.Biraz bakındım Rust The Forest falan var ama onlarda da silah ve uzaylı falan olduğu için ilgimi çekmedi.Sadece barınak kurup avlanabileceğim bir oyun var mıdır o tarz?

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

the0nline' Alıntı:
Bear Grylls bilenleriniz var mı bilmiyorum ama o adamın çektiği belgesel tarzı bir oyun arıyorum.Biraz bakındım Rust The Forest falan var ama onlarda da silah ve uzaylı falan olduğu için ilgimi çekmedi.Sadece barınak kurup avlanabileceğim bir oyun var mıdır o tarz?
theHunter™: Call of the Wild bir bak

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!

İndirimde hangi oyunu almalıyım 9,60 TL var Day Of Inamy nasıl

Library_367158

kutay.tabakoglu' Alıntı:
Oynamadıysan Trine 3'ü oynamanı tavsiye ederim.

http://store.steampowered.com/search/?term=trine+3

Bu arada herkese Barry Seal'i izlemesini tavsiye ediyorum.Müthiş bir kaçakçılık filmi. :thumbup:

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.

Arkadaşlar AC serisinin her oyununda yan görevler var mı? O olay çok sıkıcı oluyor hep aynı görevler falan. Oyunun hikayesini merak etsem de ilk 2 oyunda mı ne o yan görevler yaaav yeter artık dedirttiği için oynayasım gelmiyor. Ayrıca o yan görevlere hiç elleşmesem de oyun hikaye olarak ilerliyor mu?

Ek olarak hikayesi most wanted gibi güzel olan bir yarış oyunu önerir misiniz? Oyunda klasik arabalar olursa çok daha iyi olur (1967 mustang, 1967 impala gibi) Klasik olmasa bile mustang kesin olsun ama :D

OzclkBedirhan

Torrent-Oyun.com

.Barış Kaan.' Alıntı:
Arkadaşlar AC serisinin her oyununda yan görevler var mı? O olay çok sıkıcı oluyor hep aynı görevler falan. Oyunun hikayesini merak etsem de ilk 2 oyunda mı ne o yan görevler yaaav yeter artık dedirttiği için oynayasım gelmiyor. Ayrıca o yan görevlere hiç elleşmesem de oyun hikaye olarak ilerliyor mu?

Ek olarak hikayesi most wanted gibi güzel olan bir yarış oyunu önerir misiniz? Oyunda klasik arabalar olursa çok daha iyi olur (1967 mustang, 1967 impala gibi) Klasik olmasa bile mustang kesin olsun ama :D
isteklerine ne kadar uyuyor bilmiyorum ama Forza Horizon 3 oynayabilirsin hem sisteminde kaldırıyor
kutay.tabakoglu' Alıntı:
ets 2 alabilirsin durmaplay dan

https://www.durmaplay.com/tr/store/euro-truck-simulator-2/buy/ets-2?gclid=Cj0KCQiAwp_UBRD7ARIsAMie3XYmh4TL3jOlfG-m7NaPGh05GvlR-81NAFf79t15stBeP_quRRbnWBcaAnEAEALw_wcB

Moderatör Edit: Flood yapmak yasak. İletileriniz birleştirildi.

.Barış Kaan.

OzclkBedirhan' Alıntı:
isteklerine ne kadar uyuyor bilmiyorum ama Forza Horizon 3 oynayabilirsin hem sisteminde kaldırıyor
Araçları falan beğendim ama o heyecanı veremedi bana yaa bir eksik kaldı bende :/

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!

OzclkBedirhan' Alıntı:
ets 2 alabilirsin durmaplay dan

https://www.durmaplay.com/tr/store/euro-truck-simulator-2/buy/ets-2?gclid=Cj0KCQiAwp_UBRD7ARIsAMie3XYmh4TL3jOlfG-m7NaPGh05GvlR-81NAFf79t15stBeP_quRRbnWBcaAnEAEALw_wcB
onlar var zaten gmod ets falan farklı bişi arıyorum eğlenceli güzel bişi

nik

Torrent-Oyun.com

Titan Quest Anniversary Edition

oyun biraz eski ama harika arkadaşlar, özellikle diablo ve sacred türü oyun sevenler oyuna bayılacak, oyun karışık değil ve bol itemli bir oyun, diabloyla yarışır bu oyun :thumbup:

.Barış Kaan.

Joan of Arc tarzı yan görevlerle sıkmayan bir oyun önerir misiniz?

.Barış Kaan.' Alıntı:

Ayrıca buna da cevap gelirse çok sevinirim. Most wanted havası yakalayabileceğim bir oyun arıyorum ve AC serisini Joan of Arc a benzettiğim için yan görev olayını öğrenmek istiyorum

Praedator_oO

Torrent-Oyun.com

Spor yada dövüş oyunları dışında oyun önerebilir misiniz? macera, açık dünya olursa iyi olur.
oynadığım oyunlar:
just cause 2, 3
mount and blade warband
assassins creed 1, 2, revelations, 3, 4, syndicate
cod mw 1, 2, 3, black ops 1, 2
mirror's edge
crysis 1, warhead, 3
the crew, nfs underground 2, most wanted, rivals, shift, most wanted 2012
far cry 4
prototype 1, 2
southpark stick of thurt
battlefield 1
tomb raider 2013

LΛMIΛ

Sadece ölüler görür
Emektar

Şöyle hikayesi deli sağlam bi oyun önerin de hemen indirelim.

ISKA

Seviye 13

Papa Emeritus' Alıntı:
Fahrenheit Remastered indirin tr yamasıda mevcut mükemmel bir oyun

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

Papa Emeritus' Alıntı:
Önerrim de çoğunu oynamazsın eski diye :D O yüzden önermiyorum :D

Mass Effect serisine giriş oynamadıysan ama 1-2-3 diye sırayla git. 2-3 ü full dlcli indir 1 de zaten dlc yok.
Arkadaşın dediği oyunu sana 2 kelimeyle özetleyim; "KOLTUK FIGHT" Oyunun bende bıraktığı etkiyi böyle açıklayabilirim.

LΛMIΛ

Sadece ölüler görür
Emektar

Ameno Sagiri' Alıntı:
Önerrim de çoğunu oynamazsın eski diye :D O yüzden önermiyorum :D

Mass Effect serisine giriş oynamadıysan ama 1-2-3 diye sırayla git. 2-3 ü full dlcli indir 1 de zaten dlc yok.
Arkadaşın dediği oyunu sana 2 kelimeyle özetleyim; "KOLTUK FIGHT" Oyunun bende bıraktığı etkiyi böyle açıklayabilirim.
1'in Türkçe yamasını bekliyorum, başka öneri lazım arkadaşlar. Grafikleri de güzel olursa tadından yenmez, duygusal ağlamaklı olsun.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt