Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13
Ynt: Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

alberdo' Alıntı:
wondershare video converter programının son sürüm(10.2.3) crack bulamadım arkadaşlar yardımcı olabilecek olan var mı ?
Cracki çıkmamış olabilir belki bazı programların güncel crackleri çıkması zaman alabiliyor

alberdo

Torrent-Oyun.com

ISKA' Alıntı:
Cracki çıkmamış olabilir belki bazı programların güncel crackleri çıkması zaman alabiliyor
bir önceki sürümünüde bulamadım düzgün crack

ISKA

Seviye 13

alberdo' Alıntı:
bir önceki sürümünüde bulamadım düzgün crack
Bu işinize yarayabilir
http://programinadresi.com/edit-programlari/194-wondershare-video-converter-ultimate-100474-katilimsiz.html

alberdo

Torrent-Oyun.com

ISKA' Alıntı:
Bu işinize yarayabilir
http://programinadresi.com/edit-programlari/194-wondershare-video-converter-ultimate-100474-katilimsiz.html
teşekkür ederim işime çok yaradı :thumbup:

vejeteryanzombi' Alıntı:
Altyazı dosyasını videoya gömebileceğim bir program var mı?
Win 10'un kendiliğinden program olarak varr zaten altyazı seçebiliyorsun videolara

Bunu wallpaper haline getirmem için site veya program var mı ?

Football Manager tarzında NBA Manager veya Basketball Manager oyunu önerirmisiniz Türkçe olursa daha iyi olur

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.

Sizce tüm seriyi indirmeli miyim? V Phantom Pain i indirdim oynamayı düşünüyorum da. Hikaye ilerler şekildeyse önceki oyunları da indireceğim. Ayrıca Türkçe yaması var mı?

Veeeee skyrim tarzı oyun önerilerine açığım

Cesa367

Torrent-Oyun.com

Türkçe Seslendirme Olan Oyun Var Mı?(Crysis ve CoD MW hariç)

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

.Barış Kaan.' Alıntı:
Sizce tüm seriyi indirmeli miyim? V Phantom Pain i indirdim oynamayı düşünüyorum da. Hikaye ilerler şekildeyse önceki oyunları da indireceğim. Ayrıca Türkçe yaması var mı?

Veeeee skyrim tarzı oyun önerilerine açığım
MGS nin türkçe yaması yok. Serinin hikayesi bağlantılı ve yapımcısı bizzat 3 ten başlayın dedi. Sıralamaya netten bakarsın. Hikaye önemliyse 3 ten başla değilse son çıkanı oyna geç.

Skyrim tarzı serinin bir önceki oyunu olan oblivion var

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.

Ameno Sagiri' Alıntı:
MGS nin türkçe yaması yok. Serinin hikayesi bağlantılı ve yapımcısı bizzat 3 ten başlayın dedi. Sıralamaya netten bakarsın. Hikaye önemliyse 3 ten başla değilse son çıkanı oyna geç.

Skyrim tarzı serinin bir önceki oyunu olan oblivion var
Hikaye her oyunda önemlidir. Hikayeyle birlikte oyunun zevki artar :) Sıralamaya bakacağım teşekkür ederim bilgiler için :)

Bana bir antivirüs programı lazım pop-up açaan veya arka plaanda reklam açan programları silebilecek bir antivirüs

Library_367158

cesurklavuz' Alıntı:
Bana bir antivirüs programı lazım pop-up açaan veya arka plaanda reklam açan programları silebilecek bir antivirüs
Advanced Systemcare önermiyorum çünkü uzun bir süre kullandım ve arka planda yaptığı işlemler yüzünden performansta azalma ve disk boyutunun sürekli değişmesi gibi sorunlarla karşılaştım.Ha bide zorla indirmeye çalıştığı yan programları da cabası.
İnternette gezinirken karşılaştığın reklamlar için önerebileceğim uzantılar var, gayet iyi iş görüyor.

AdBlock-Adblock plus-uBlock Origin 3'ünü aynı anda kullanmanı öneriyorum.%100 her reklamı engellemez, arada istisnalar olacaktır ama %90-95 gibi bir etkisi olacaktır.Unutmadan antivüris programı olarakta Kaspersky'ı öneririm.Programı tekrar tekrar kullanmak için de trial reset sürümünü indirmeni öneriyorum.30 gün içinde resetleyerek kullanabilirsin.

cesurklavuz

Sehmus Talay' Alıntı:
Advanced Systemcare önermiyorum çünkü uzun bir süre kullandım ve arka planda yaptığı işlemler yüzünden performansta azalma ve disk boyutunun sürekli değişmesi gibi sorunlarla karşılaştım.Ha bide zorla indirmeye çalıştığı yan programları da cabası.
İnternette gezinirken karşılaştığın reklamlar için önerebileceğim uzantılar var, gayet iyi iş görüyor.

AdBlock-Adblock plus-uBlock Origin 3'ünü aynı anda kullanmanı öneriyorum.%100 her reklamı engellemez, arada istisnalar olacaktır ama %90-95 gibi bir etkisi olacaktır.Unutmadan antivüris programı olarakta Kaspersky'ı öneririm.Programı tekrar tekrar kullanmak için de trial reset sürümünü indirmeni öneriyorum.30 gün içinde resetleyerek kullanabilirsin.

cesurklavuz
Ben beğendim gayet iyi.Advance System Care senin önerdiklerin de uygun.

Library_367158

Sevdim-Seni-Bi-Kere' Alıntı:
Ben beğendim gayet iyi.Advance System Care senin önerdiklerin de uygun.
Evet göze hoş gelen, çok hızlıymış, çok işe yarıyormuş gibi görünen bir program fakat dediğim gibi uzun bir süre kullandıktan sonra kötü etkilendiğim için öyle dedim.Kullanıp kullanmamak size kalmış.

Sehmus Talay' Alıntı:
Evet göze hoş gelen, çok hızlıymış, çok işe yarıyormuş gibi görünen bir program fakat dediğim gibi uzun bir süre kullandıktan sonra kötü etkilendiğim için öyle dedim.Kullanıp kullanmamak size kalmış.
Evet 1 hafta kullandım sonra sildim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt