Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
Ynt: Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

ninja blade yanlış bilmiyosam; şu almayı barındıran oyundu öyleyse dark soulsdan bi 3 4 kat daha zor en az. O oyunsa tabi.

spage

Torrent-Oyun.com

Daha önce çok fazla Total War serisini oynamadım,oyunun mantığını da çok bilmiyorum,seriye başlamaya karar verdim fakat hangi oyun ile başlayacağım hakkında bir fikrim yok,oyunu öğrenmem açısından serinin hangi oyununa başlamam gerektiğini yazarsanız sevinirim.

tunahan43' Alıntı:
teşekkürler hocam oyun zorsa ben pek zor oyunları sevmiyorum zaten iletimdede zor oyun önermeyin demiştim ama hack and slash hatrına deneyeceğim çünkü hack and slash oyunlarını zor olsada becerebiliyorum dark soulsa gelince hep oynamak istediğim seri ama beceremediğimden oynayamadığım seri arada videolarını izliyorum o bana yetiyor keşke oynayabilseydim .s
Teşekkürler hocam uğraştığınız için gerçekten güzel oyunlar çoğunu bitirdim zaten bitirmediklerime gelince nioh zor oyun onu es geçiyorum ,mafia 3 ,Titanfall 2, Call Of Duty İnfinite Warfare,Dishonored 2,Styx: Shards of Darkness,Homefront the Revolution bitirmedim bunlardan hangisini ilk indireyim sence
Call Of Duty Infinite Warfare aralarında çok beğendiğim özel bir oyun olmuştu ilk onu öneririm. Mafia 3 ve Dishonored 2 de keyifli ve güzel oyunlar öneririm. Styx de biraz zor ama güzel bir akıcılığı var ben sevmiştim.

Yeni bir pc aldım özelikkleri aşağıdaki gibi ona göre uygun oyun önerilerinizi bekliyorum.Hayatta kalma crafting oyunları dikkatimi çekiyor ama başka tarz oyunlarda önerebilirsiniz.Daha önce
Skyrim,LOL,Cities Skylines,Football Manager,PES,Fifa gibi oyunları oynamıştım.Şuan için aklımda Fifa 18 GTA V ve Arma III var.

extrme_sports

the0nline' Alıntı:
Yeni bir pc aldım özelikkleri aşağıdaki gibi ona göre uygun oyun önerilerinizi bekliyorum.Hayatta kalma crafting oyunları dikkatimi çekiyor ama başka tarz oyunlarda önerebilirsiniz.Daha önce
Skyrim,LOL,Cities Skylines,Football Manager,PES,Fifa gibi oyunları oynamıştım.Şuan için aklımda Fifa 18 GTA V ve Arma III var.
Tomb Raider 2013, Rise of the Tomb Raider, Total Overdose, Max Payne Serisi, Beyond good and Evil, AC 4,3, COD MW 2

extrme_sports' Alıntı:
Tomb Raider 2013, Rise of the Tomb Raider, Total Overdose, Max Payne Serisi, Beyond good and Evil, AC 4,3, COD MW 2
Önerilerin için çok teşekkür ederim.İnternette biraz araştırdım çok fazla sistem istemeyen oyunlar benim fifa 18 gta v ve arma ııı ilk olarak indireceğim oyunlardı.Sistemim yetersiz mi gelir o oyunlara biraz kafam karıştı açıkçası.

extrme_sports

the0nline' Alıntı:
Önerilerin için çok teşekkür ederim.İnternette biraz araştırdım çok fazla sistem istemeyen oyunlar benim fifa 18 gta v ve arma ııı ilk olarak indireceğim oyunlardı.Sistemim yetersiz mi gelir o oyunlara biraz kafam karıştı açıkçası.
Yeter
https://www.youtube.com/watch?v=KL327s5Br_I

Sistemimle en düşük ayarlarda olsa bile fazla kasmadan oynayabileceğim güzel hikayeli oyun önerirseniz sevinirim

extrme_sports

LordTypeous' Alıntı:
Sistemimle en düşük ayarlarda olsa bile fazla kasmadan oynayabileceğim güzel hikayeli oyun önerirseniz sevinirim
Total Overdose, Tomb Raider 2013, Beyond good and Evil, Max Payne 1,2 (3 kasabilir), GTA SA, 3, VC, AC serisi 3'e kadar hepsi (3'den sonra çıkanlar kasar),Grim Fandango, Stalker, Fallout, Alan Wake, Prince of Persia, Hitman (son çıkan hariç), Skyrim, Portal, Half Life 1, 2, Singularity, Spec Ops: The Line

Sefa Kaymak

Torrent-Oyun.com

Nvdia gt630 ekran kartıyla assasin's creed origins oynayabilen var mı ben oynuyorum ama çok kasıyor.Kasmadan oynayabilen varsa bu ekran kartıyla yazsın lütfen.

extrme_sports

Sefa Kaymak' Alıntı:
Nvdia gt630 ekran kartıyla assasin's creed origins oynayabilen var mı ben oynuyorum ama çok kasıyor.Kasmadan oynayabilen varsa bu ekran kartıyla yazsın lütfen.
O kartla 4 bile oynayamazsın kasmadan. En kısa sürede GTX 1050ti al :thumbup:

Sefa Kaymak

Torrent-Oyun.com

İnanır mısın 4 ü oynadım hemde hiç kasmadan :D

Senato

Torrent-Oyun.com

Bi MMORPG arıyorum da 2 kişiyle oynanabilecek grafikleri orta düzey muhtemelen önereceğiniz oyunu daha önceden oynamış olacağım ama bi ihtimal işte

Sefa Kaymak

Torrent-Oyun.com

extrme_sports' Alıntı:
Low'da oynamışsındır. Aynı kartla ben de 4'ü bitirdim onda biliyorum. ;D
Para olsa kasayı geliştiricem ama para yok devlet bize bakmiyi ;D ;D ;D

HamitCND

Aşk Bazen Acı Bazen Mutluluktur.

extrme_sports' Alıntı:
O kartla 4 bile oynayamazsın kasmadan. En kısa sürede GTX 1050ti al :thumbup:
Yanlış bilgi vermeyin ben GT 430 ile Assasins Creed 4:Black Flagı kasmadan oynadım rahatça fakat origins kaldıramaz.

Sefa Kaymak

Torrent-Oyun.com

HamitCND' Alıntı:
Yanlış bilgi vermeyin ben GT 430 ile Assasins Creed 4:Black Flagı kasmadan oynadım rahatça fakat origins kaldıramaz.
Aynen öyle anladım peki bişi sorucam gtx 1060 ya da daha alt modellerini alıp tüplü monitörde oynarsam kaldırır mı peki?

HamitCND

Aşk Bazen Acı Bazen Mutluluktur.

Sefa Kaymak' Alıntı:
Aynen öyle anladım peki bişi sorucam gtx 1060 ya da daha alt modellerini alıp tüplü monitörde oynarsam kaldırır mı peki?
Sadece ekran kartı değiştirmekle bitmiyor o karta darboğaz yapmayacak işlemcide alman gerekir ayrıca ram yükseltmesi de yapmalısınız.

Sefa Kaymak

Torrent-Oyun.com

HamitCND' Alıntı:
Sadece ekran kartı değiştirmekle bitmiyor o karta darboğaz yapmayacak işlemcide alman gerekir ayrıca ram yükseltmesi de yapmalısınız.
İşlemcim fena değil diye düşünüyorum intel i5 ramde 8 gb diğer açık programları kapatırım öyle oynarım.

Sefa Kaymak' Alıntı:
İşlemcim fena değil diye düşünüyorum intel i5 ramde 8 gb diğer açık programları kapatırım öyle oynarım.
HDMI - Vga yada artık monitörün neyse ona göre bir kablo alırsın dönüştürücü, o şekilde bağlayabilirsin.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt