Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

AykutB

GET OVER HERE!
Arkadaşlar, Mad Max, Days Gone gibi oyunları çok seviyorum. Yani haritada ele geçirmelik yerler, karakter gelişimine katkısı olacak toplanabilirlerin bol olduğu oyunlar. Bunlarda vakit geçirmeyi ve o yerleri ele geçirdikçe, topladıkça karakter tasarımının vs. geliştiğini görmek çok zevkli geliyor. Bu tarz oyunlar arıyorum. Oynadığım oyunlar:
1- Mad Max
2- Days Gone
3- Far Cry serisi
4- Ac serisi
5-Horizon Zero Dawn da sanırım böyle ama sistemim pek yetmediği için oynayamıyorum.
Bunun yanında Ghost of Tsushima da sanırım bu tarz bi oyunmuş ve onu bekliyorum.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar, Mad Max, Days Gone gibi oyunları çok seviyorum. Yani haritada ele geçirmelik yerler, karakter gelişimine katkısı olacak toplanabilirlerin bol olduğu oyunlar. Bunlarda vakit geçirmeyi ve o yerleri ele geçirdikçe, topladıkça karakter tasarımının vs. geliştiğini görmek çok zevkli geliyor. Bu tarz oyunlar arıyorum. Oynadığım oyunlar:
1- Mad Max
2- Days Gone
3- Far Cry serisi
4- Ac serisi
5-Horizon Zero Dawn da sanırım böyle ama sistemim pek yetmediği için oynayamıyorum.
Bunun yanında Ghost of Tsushima da sanırım bu tarz bi oyunmuş ve onu bekliyorum.
İlk 2 Mass Effect'i oynamadığım için bilmiyorum ama hatırladığım kadarıyla Mass Effect 3'te loot ve gelişim olayları vardı (ilk 2'de de vardır büyük ihtimal).Şuanda oynadığım kadarıyla Mass Effect Andromeda'da bolca loot ve gelişim olayı mevcut (silah, zırh, bolca yetenek, araç ve partnerlerin yetenek gelişimi).Ek olarak Star Wars Jedi Fallen Order'da da loot aramak ve skill sistemi mevcut.Daha başka oyunlar var da hepsini söylemiş olmayayım, biraz da diğer arkadaşlara kalsın. :D @llMalHeroll

1- Mad Max
2- Days Gone
3- Far Cry serisi
4- Ac serisi
Immortals Fenyx Rising, Greedfall

berke.17

Torrent-Oyun.com
beyler arabaya takılan double anroid 10 1 gb ram teyp için video oynatıcı program önerilerinize açığım vlc çok kasıyor ve donuyor takılıyor onun haricinde hızlı en kötü android sistemde bile çalışan bi android vide oynatıcı ihtiyacım var

1- Mad Max
2- Days Gone
3- Far Cry serisi
4- Ac serisi
Dark souls , valla :D uzun süre ( takriben 3 sene ) sonra en çok tatmin olduğum oyun Dark souls remastered dır. Gelişimi iliklerinde hissediyorsun, başka şeylerde hissediyorsun ama sen direk tat onları :D.
Days gone tarzı state of decay 2 de var.

@Transient Ghost bu vesile ile hatırladım hala dark souls başlamadıysan başla artık dostum hadi SS leri bekliyorum konuda :D

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dark souls , valla :D uzun süre ( takriben 3 sene ) sonra en çok tatmin olduğum oyun Dark souls remastered dır. Gelişimi iliklerinde hissediyorsun, başka şeylerde hissediyorsun ama sen direk tat onları :D.
Days gone tarzı state of decay 2 de var.

@Transient Ghost bu vesile ile hatırladım hala dark souls başlamadıysan başla artık dostum hadi SS leri bekliyorum konuda :D
Başımda Mass Effect: Andromeda gibi bir bela var zaten dostum (gereksiz uzun), üstüne bir de DS'ye başlarsam büyük ihtimal aklımı kaybederim. :D Edit'ini yeni fark ettim bu arada.

Başımda Mass Effect: Andromeda gibi bir bela var zaten dostum (gereksiz uzun), üstüne bir de DS'ye başlarsam büyük ihtimal aklımı kaybederim. :D Edit'ini yeni fark ettim bu arada.
Reyiz gel sen nioh 2 oyna sonra dark souls çıtır çerez gelir :D Sana vereceğim taktik bu.

Arkadaşlar bana şöyle güzel hikayeli ve mümkünse türkçe yamalı oyunlar önerebilir misiniz ?

Arkadaşlar selamün aleyküm öncelikle. Bana imzamda ki sistemime göre aksiyon oyun ya da oyunları önerebilir misiniz? Teşekkürler.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Arkadaşlar bana şöyle güzel hikayeli ve mümkünse türkçe yamalı oyunlar önerebilir misiniz ?
BioShock Serisi
Detroit Become Human
Beyond Two Souls
The Walking Dead: Season One-Two
Dying Light
Batman Arkham Serisi
Dishonored Serisi
Metro Serisi
Titanfall 2
Crysis Serisi
Spec Ops: The Line
A Plague Tale: Innocence

Arkadaşlar selamün aleyküm öncelikle. Bana imzamda ki sistemime göre aksiyon oyun ya da oyunları önerebilir misiniz? Teşekkürler.
Dead Cells
Vanquish
Tomb Raider (2013)
Prototype 1-2
Crysis Serisi
Just Cause 2
Batman Arkham Serisi (Arkham Knight hariç.)
Dead Cells
Gears of War: Ultimate Edition

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
As.Aşağıda önceki sayfalarda yapmış olduğum önerilere bakabilirsin dostum, gayet iyi grafikli ve güzel oyunlardır.Şimdiden iyi oyunlar.

- Red Allience
(Half Life'tan ilham almış bir oyun-HL easter egg'li)
- Sniper Ghost Warrior Contracts 1-2
(Gözden kaçmış olabilir)
- Star Trek (2013)
(Eski ama iyi bir oyundur)
- Inversion
(Değer görememiş bir oyun)
- Rainbow Six: Vegas 2
(Taktiksel bir Swat oyunu)
- Stranglehold
(Max Payne gibi müthiş bir aksiyon oyunu)
- Singularity
(Devamı gelse diyebileceğimiz tarzdan)
- Freedom Fighters
- Syndicate
(2012 yapımı ama hala çok iyi bir oyun)
- Red Faction Guerrilla (Remastered'ı var)
(Eski ama iyi bir oyun)
- Red Faction Armageddon
(Eski ama iyi bir oyun)
- Kane and Lynch 1-2
(Efsaneydi)
- Wanted - Weapon of Fate
(Eski ama iyi bir oyun)
- Duke Nukem Forever
The Chronicles of Riddick : Escape from Butcher Bay
(Eski ama grafikleri hala iyi bir oyun)
The Chronicles of Riddick - Assault on Dark Athena
(Bu daha iyi)
Bonus: Saints Row: The Third Remastered
(Remastered'ı kasabilir belki normal versiyonunu oynarsın)

Arkadaşlar uzun yıllardır yoktum sırf buraya yazmak için hesabıma geri ulaştım :D Çünkü artık daha fazla bu tarzda oyun bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.Kafa yoran beyin açan hikayesi güzel oyunları oynuyorum sadece.Örnek olarak oynadığım ve benzlerini aradığım oyunlar ;

Portal Serisi
The Room Serisi
Limbo
İnside
Little Nightmares Serisi
The Turing Test

özellikle yukarda saydıklarım gibi gerilim atmosferli bulmaca veya kafa yoran oyunlara düşkünlüğüm var fakat artık kaliteli yapım bulamıyorum sizin önerilerinizi bekliyorum.Umarım gözümden kaçan bi altın madenini sizin sayenizde keşfederim :) şimdiden teşekkürler

NOT: Mario gibi gözüken 2D bulmaca oyunlarını sevmiyorum
ss_07e2fd645fe4b94a64f4ca41f0f82fdb59b19637.1920x1080.jpg portal-filmi-jj-abrams-1.jpg Pale_03_3840X2160-788x443.jpg

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar uzun yıllardır yoktum sırf buraya yazmak için hesabıma geri ulaştım :D Çünkü artık daha fazla bu tarzda oyun bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.Kafa yoran beyin açan hikayesi güzel oyunları oynuyorum sadece.Örnek olarak oynadığım ve benzlerini aradığım oyunlar ;

Portal Serisi
The Room Serisi
Limbo
İnside
Little Nightmares Serisi
The Turing Test

özellikle yukarda saydıklarım gibi gerilim atmosferli bulmaca veya kafa yoran oyunlara düşkünlüğüm var fakat artık kaliteli yapım bulamıyorum sizin önerilerinizi bekliyorum.Umarım gözümden kaçan bi altın madenini sizin sayenizde keşfederim :) şimdiden teşekkürler

Ekli dosyayı görüntüle 249493 Ekli dosyayı görüntüle 249494 Ekli dosyayı görüntüle 249495
- Stela
- DARQ
- Morkredd
- Monochroma
- Unreval 1-2
(grafikleri renkli olsa da çocukça bir oyun değil)

Bunlar haricinde başka platform oyunları da var fakat çoğu aksiyon odaklı ve güzel oyunlar.Yok illa bulmaca ağırlıklı olsun diyorsan boşuna yazmayayım (Ori gibi).

Ha bir de bilim-kurgu havasında ilerleyen 3 Quantic Dream oyunu ve SOMA oyunu var, onlara da bi' bak derim.Şimdiden iyi oyunlar.

- Heavy Rain (polisiye)
- Beyond Two Souls (bilim-kurugu)
- Detroit: Become Human (bilim-kurugu)

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

Portal Serisi
The Room Serisi
Limbo
İnside
Little Nightmares Serisi
The Turing Test

Ekli dosyayı görüntüle 249493 Ekli dosyayı görüntüle 249494 Ekli dosyayı görüntüle 249495
The Swapper
The Witness
Superliminal
Antichamber
Quantum Conundrum (Portal'ın geliştiricilerinden birinin tek başına yaptığı oyun.)
Q.U.B.E: Director's Cut
Q.U.B.E. 2
Deliver Us The Moon
Pneuma: Breath of Life (The Witness'ı geliştiren ekibin ilk oyunu.)
PLANET ALPHA
The House of Da Vinci
The House of Da Vinci 2

Aklıma gelirse editleyip ekleme yaparım bunlar dışında Portal oyunlarının çok geniş bir mod desteği var. Topluluk çok güzel modlar yapıyor. Örnek olarak Portal Reloaded. Steamden bunlara bakabilirsiniz.

- Stela
- DARQ
- Morkredd
- Monochroma
- Unreval 1-2
(grafikleri renkli olsa da çocukça bir oyun değil)

Bunlar haricinde başka platform oyunları da var fakat çoğu aksiyon odaklı ve güzel oyunlar.Yok illa bulmaca ağırlıklı olsun diyorsan boşuna yazmayayım (Ori gibi).

Ha bir de bilim-kurgu havasında ilerleyen 3 Quantic Dream oyunu ve SOMA oyunu var, onlara da bi' bak derim.Şimdiden iyi oyunlar.

- Heavy Rain (polisiye)
- Beyond Two Souls (bilim-kurugu)
- Detroit: Become Human (bilim-kurugu)
Dostum ilk olarak yazdığın oyunların hepsine baktım ve ben bunları nasıl gözden kaçırmışım harika gözüküyo tam istediğim gibi dedim monochroma hariç hepsini indiriyorum şu an.(Monochroma daha önceden oynayıp beğenmemiştim).

ikinci olarak aksiyon odaklı güzel oyunlar da olur illa bulmaca ağırlıklı olmasına gerek yok ori felan çok güzel gözküyor aklında varsa önerebilirsin.SOMAnın da yorumları çok iyi şu an o da iniyor.

3 Quantic Dream oyunundan 2sini bitirdim çok beğendim fakat detroiti hem orjinal hem torrent 4 farklı pcde denedim hiç birinde oynayamadım.Optimizasyon berbat ve denediğim pcler gerçekten güçlü pclerdi ama hepsinden bi yerden sonra oynanmayacak duruma geldi.Optimizasyon problemi çözüldüğü güncel bi torrent varsa benimle paylaşabilirsin diğerlerini denediğimde oynayamadım çünkü.

İletileriniz Birleştirildi (Lütfen Flood Yapmayınız)

The Swapper
The Witness
Superliminal
Antichamber
Quantum Conundrum (Portal'ın geliştiricilerinden birinin tek başına yaptığı oyun.)
Q.U.B.E: Director's Cut
Q.U.B.E. 2
Deliver Us The Moon
Pneuma: Breath of Life (The Witness'ı geliştiren ekibin ilk oyunu.)
PLANET ALPHA
The House of Da Vinci
The House of Da Vinci 2

Aklıma gelirse editleyip ekleme yaparım bunlar dışında Portal oyunlarının çok geniş bir mod desteği var. Topluluk çok güzel modlar yapıyor. Örnek olarak Portal Reloaded. Steamden bunlara bakabilirsiniz.
Dostum oyunlar çok güzel gözüküyo içlerinden 4-5 tanesini oynamıştım artık oyun bolluğu oldu valla sağolasın :D en yakın zamanda diğerlerini de indirecem.Aklına geldikçe ekleme yapabilirsin konuyu sürekli takip ediyo olacağım zaten :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Dostum ilk olarak yazdığın oyunların hepsine baktım ve ben bunları nasıl gözden kaçırmışım harika gözüküyo tam istediğim gibi dedim monochroma hariç hepsini indiriyorum şu an.(Monochroma daha önceden oynayıp beğenmemiştim).

ikinci olarak aksiyon odaklı güzel oyunlar da olur illa bulmaca ağırlıklı olmasına gerek yok ori felan çok güzel gözküyor aklında varsa önerebilirsin.SOMAnın da yorumları çok iyi şu an o da iniyor.

3 Quantic Dream oyunundan 2sini bitirdim çok beğendim fakat detroiti hem orjinal hem torrent 4 farklı pcde denedim hiç birinde oynayamadım.Optimizasyon berbat ve denediğim pcler gerçekten güçlü pclerdi ama hepsinden bi yerden sonra oynanmayacak duruma geldi.Optimizasyon problemi çözüldüğü güncel bi torrent varsa benimle paylaşabilirsin diğerlerini denediğimde oynayamadım çünkü.
Nvidia ekran kartı kullanıyorsan güncel driver sorunu o sorun eski drivere dönünce düzeliyor ama değer mi bence değmez şimdi sıkıntı olur vs bende o yüzden daha indirmedim pcye getiriyorsun adam gibi getir

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt