Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Arkadaşlar bugün gün içerisinde epic kuponu bitmeden kullanmak istiyorum. Bana şöyle güzel bir oyun önerebilir misiniz. Karar veremiyorum. Immortal phoenix rising, death stranding, metro exodus arasında gidip geliyorum. Bunlardan farklı da olabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. Bu arada rdr 2, ac serisi ve borderlands serisi hepsi var. Metro exodus için de şunu diyebilirim ilk iki oyun var ama oynamak bi türlü nasip olmadı.
Üçü de çok farklı oyunlar. Bence Metro Exodus'u al DLC'leri ile birlikte. Ben de öyle yaptım. Hem yeni bir seriye girişmiş olursun hem de 30-40 saat güzel zaman geçirirsin.

Son düzenleme:

kolpaspor

Torrent-Oyun.com
Üçü de çok farklı oyunlar. Bence Metro Exodus'u al DLC'leri ile birlikte. Ben de öyle yaptım. Hem yeni bir seriye girişmiş olursun hem de 30-40 saat güzel zaman geçirirsin.
Cevabın için teşekkür ederim farkındayım üçü de farklı oyunlar ama hani metroda tereddütüm ilk iki oyunu oynamadığımdan ötürü. Hikayesi romandan esinlenerek oluşturulan bir oyun diye biliyorum. İlk iki oyunu oynamadan sıkıntı yaşar mıyım? Bir de kardeşim şöyle sorayım oyunda çok gerilim unusuru var mı ne bileyim böyle karanlık koridorlarda falan ilerleyip gidiyosun falan diye izledim bi iki sahne oyunda sonra ne bileyim jump scare falan var mı oyunlarda gerilim hadi neyse de korku unsuruna hiç gelemiyorum onun hakkında da bilgi verirsen çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

Cevabın için teşekkür ederim farkındayım üçü de farklı oyunlar ama hani metroda tereddütüm ilk iki oyunu oynamadığımdan ötürü. Hikayesi romandan esinlenerek oluşturulan bir oyun diye biliyorum. İlk iki oyunu oynamadan sıkıntı yaşar mıyım? Bir de kardeşim şöyle sorayım oyunda çok gerilim unusuru var mı ne bileyim böyle karanlık koridorlarda falan ilerleyip gidiyosun falan diye izledim bi iki sahne oyunda sonra ne bileyim jump scare falan var mı oyunlarda gerilim hadi neyse de korku unsuruna hiç gelemiyorum onun hakkında da bilgi verirsen çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden.
Oyunda bir kaç yerde yer altına giriyoruz. Oralar birazcık ürkütücü fakat genel olarak açık alanlardayız. Ve tabi jumpscare ögeleri oyunda bulunmakta. Ama bu olay klasik korku oyunlarındaki kadar yüreği ağza getirmiyor. Ama tabi ansızın yakalanırsan ürkütebilir. Fakat şahsi düşünceme gelecek olursak ; death strandingi deneyimle derim hocam.:))

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar bugün gün içerisinde epic kuponu bitmeden kullanmak istiyorum. Bana şöyle güzel bir oyun önerebilir misiniz. Karar veremiyorum. Immortal phoenix rising, death stranding, metro exodus arasında gidip geliyorum. Bunlardan farklı da olabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. Bu arada rdr 2, ac serisi ve borderlands serisi hepsi var. Metro exodus için de şunu diyebilirim ilk iki oyun var ama oynamak bi türlü nasip olmadı.
İmmortal derim ben

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
İlk iki oyun var demişsin onları oynayıp 3. oyunu da oynarsın. Direkt 3'ten başlayamazsın dediğin gibi uyarlama bir seri, hikaye birbirini takip ediyor. 3. oyunu henüz oynamadım ama sanırım en az gerilime sahip oyun. İlk iki oyun ise atmosferi sebebiyle gerilimli, dediğin gibi karanlık koridorlarda ilerliyorsun özellikle ilk oyun dışarıda çok az geçiyor. Ama jumpscare yok denilecek kadar az. Korku oyunu hiç oynamayan birçok insanın Metro serisini rahatlıkla oynadığını biliyorum o yüzden sorun olacağını zannetmiyorum.

Son düzenleme:

kolpaspor

Torrent-Oyun.com
Death stranding ve immortalı da öneren arkadaşlar sizin de cevaplarınız için teşekkürler. Ama tercih etme sebebini de söyleyebilirseniz karar vermeme daha çok faydası olur. Zira böyle daha çok kafam karıştı

Death stranding ve immortalı da öneren arkadaşlar sizin de cevaplarınız için teşekkürler. Ama tercih etme sebebini de söyleyebilirseniz karar vermeme daha çok faydası olur. Zira böyle daha çok kafam karıştı
Doğru söyledin valla unutmuşum yazmayı hocam:) Valla stranding cidden birçok oyuna göre çok farklı bir deneyim yaşattı bana. Yani tarif edemiyorum malesef. O yüzden deneyimlenmesi gerek:) Tabi kimisi beğendi kimisi beğenmedi fakat ben beğenenlerdenim dediğim gibi..

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Metro serisinin iki oyununu oynamamışsın direk 3e atılmak olmayacak iş diğer oyunlarını oynarım dersen 1 ve 2yi oynayıp ona devam et derim ama yok direk 3den baslayacakmışsın hiç olmayacak şey
Death stranding bence sıkıcı bir oyun direk eledim ama tabi sen seviyorsan deneyebilirsin
Dediğin oyunlardan bana en çok hitap eden aksiyonuyla macerasiyla immortal

kolpaspor

Torrent-Oyun.com
Hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar muhtemelen death stranding alacağım. Metroyu ilk iki oyunu oynadıktan sonra arka arkaya 3 fps oyunu ağır gelir diyerekten bir sonraki indirim dönemine erteledim. İmmortal'ı da ek paketleriyle ilgili güzel yorumlar okudum birkaç farklı platformda muhtemelen tüm paketler yayınlanana kadar bekleyeceğim onu da. Hepsini daha makul bir indirime girdiğinde alırım. Bu sıralar oynayacağım aksiyon macera oyunum da var. Farklı bir deneyim adına Death Stranding deneyeceğim. Hepinize yardımlarınız ve verdiğiniz güzel bilgiler için tekrardan teşekkürler.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Cevap, Oyun & Program Öneri Konusu'na Taşındı.

Teşekkürler hocam, forumda yeniyim pek bulamamıştım. Sadece giriş sayfasında birkaç yer görmüştüm. Buralara da bakacağım sizin özel olarak oynadığınız ve sevdiğiniz oyunlar var mıydı?
Rica ederim, aşağıdaki daha önce paylaştığım oyun önerilerine bakabilirsin.İlla ki aralarından oynadıkların da vardır ama oynamadıklarını da bulabilirsin diye tahmin ediyorum.Bu arada indie oyun seviyorsan linkteki önerilere de bakabilirsin.
2A ve 3A Kalitesindeki Oyunlar:

Metro Serisi [2 oyunlu Redux versiyonu ve Exodus]
Batman Serisi [A. Asylum, A. City, A. Origins ve A. Knight]
Dead Space Serisi
PREY
Sniper Ghost Warrior Serisi [3. oyun hariç, 1-2 ve Contracts 1-2]
Hitman Serisi
Sniper Elite Serisi
Mirror Edge Serisi
Bioshock Serisi
Syndicate (2012)
Crysis Serisi
Halo Serisi
HellBound
Kingdom Come Deliverance
Tomb Raider Serisi (2013 ve sonrası)
The Evil Within 1-2
Mafia Serisi (3. oyun abartıldığı kadar oynanmaz değil)
Resident Evil Serisi (berbat olan 6. oyunu hariç)
A Plague Tale: İnnocence
Sekiro: Shadow Dice Twice
Star Wars: Battlefront 2
Star Wars: Jedi Fallen Order
S.T.A.L.K.E.R
Chernoblyte (STALKER tarzı erken erişim oyunu, oynanabilir durumda)
The Outer Worlds
Heavy Rain
Beyond Two Souls
Detroit Become Human
Fallout Serisi (oynamadım ama iyidir)
The Surge 1-2 (bana göre değildi, yarıda bıraktım)
Sleeping Dogs (10 numara oyun, tekrar bile oynanır)
Red Faction Guerilla ve Armageddon
Lost Planet 3
Singularity
Prototype 1-2
Inversion
Homefront Revolution (çok iyi olmasa da sarıyor)
Code Vein (Dark Souls ile animenin karışımı)
TPDA Man of Maden
TPDA Little Hope
A Way Out
Blair Witch (korku-gerilim oyunu)
Borderlands Serisi
Callof Cthulhu Serisi
Yakuza 0 - Kiwami - Kiwami 2
Dishonored 1-2-Death Outsider
Wolfenstein Serisi (The New order'dan öncesi de iyidir)
AC Serisi
Watch Dogs 1-2
Battlefield Serisi
Medal of Honor 2010 ve Warfighter
Far Cry Serisi (5'i sevmedim ama New Dawn bana daha iyi gibi geldi)
Heav Rain
DOOM 2016 ve Eternal (hardcore aksiyon)
Ace Combat Serisi (savaş uçağı oyunu)
H.A.W.X (savaş uçağı oyunu)
Deadfall Adventures
The Darkness 1-2
Devil May Cry Serisi
PREY (2017)
Splinter Cell Serisi
Metal Gear Solid 5 (oynayabiliyorsan tüm seri)
Stranglehold
Ryse: Son of Rome (oynanışı tek düze ama yine de sarıyor)
The Witcher Serisi
Nier: Automata
Quantum Break (keşke biraz daha oynanışa abansalardı)
Control (Quantum Break'in daha oynanışlısı)
Get Even (psikolojik gerilim+shooter)
Hellblade: Senua's Sacrifice
SOMA
Alien Isolation
Ghost Recon Serisi (Future Soldier'ı özellikle oyna)
Titanfall 2
Call of Juarez Serisi (Cartel hariç, Bound in Blood ve Gunslinger'ı tavsiye ederim)
Vanquish
Metal Gear Rising: Revengeance
Raiders of the Broken Planet (sonradan ismi değişmiş sanırım)
ReCore (iyi ama sonuna kadar oynanmayacak bir oyun)
Plants vs. Zombies (en sevdiğim strateji oyunuydu)
İnside
Limbo
Little Nightmare
Unravel 1-2
Hotline Miami
Ori and Blind Forest ve Wild of the Wisp
Trine Serisi
Stella
Kane and Lynch 1-2 (1'i es geçme)
Dead Rising Serisi
Shadow of Warrior 2 (1'i beğenmemiştim)
Spec Ops The Line
Styx Shard of Darkness (ilkini beğenmemiştim)
Sherlock Holmes Serisi
Murdered: Souls Suspect
Xcom Declasified
The Bureau: XCOM Declassified
LA Noire
Mass Effect Serisi
Mad Max
Alien vs. Predator
Need For Speed Serisi
Darksiders Serisi
Gears Serisi
Wanted: Weapons of Fate
Dark Sector
Final Fantasy XV (15)
We Happy Few
Deus Ex Serisi
Rage Serisi (1'i es geçme)
Fear Serisi
Lord of Fallen
Black Mesa
Stanley Parable

Half Life 1-2

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Nier replicantın bütün sonlarını bitirdim
Steam indirimleri bitmeden bir kaç oyun daha alayım diyorum final fantasy serisi uzak olduğum bir seri zaten sıra tabanlı japon oyunlarını sevmiyorum ama hack and slash olursa en sevdiklerimden bildiğim kadarıyla final fantay XV Windows edition hack and slash tarzı birşey onu almayı düşünüyorum sadece hikayeden giden biri zorlanir mi yorumlarda yan görev yapman gerekiyor deniyor .yan görev pek yapan biri değilim nier replicantda bile topu topu 5,6 görev yapmışımdır

Şu sitenin son zamanlarda sürekli çökmesinin sebebi nedir ? 1 oyun indireyim diyorum 1 hafta siteye ulaşmak mümkün değil. Sitem olarak algılamayın sadece sürekli çökmesinin sebebini öğrenmek istiyorum merak ettiğim için.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt