Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13
Emülatörle oyunlar oynuyorum .resistance serisi 3 hariç oynanabilir durumdaymiş oynayasım var bilenler var mı oynamaya değer mi 2.oyun olmasada ilk oyunun meta user puanları baya yuksek.
Bitirdim, tavsiye ederim. Bence oynamaya değer ama daha önce gamepad ile fps oyunu oynamadıysan biraz zorlanabilirsin.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Emülatörle oyunlar oynuyorum .resistance serisi 3 hariç oynanabilir durumdaymiş oynayasım var bilenler var mı oynamaya değer mi 2.oyun olmasada ilk oyunun meta user puanları baya yuksek.
Oynanır hocam, iki oyunu da tavsiye ederim. 2. oyunun puanının düşmesinin en büyük sebebi ilk oyundaki silah çarkının kalkmasıydı, sadece 2 silah taşımamıza izin veriyordu onun dışında bir sorun olduğunu hatırlamıyorum.

@Transient Ghost Hocam kusura bakmayın sitede bulamadığım bir torrent isteyecektim sizden nereden yazmam gerektiğini bilmediğim için bu konunun daha uygun olduğunu düşündüm yanlışım varsa affola... ULTRAKILL adlı oyunun torrent dosyasını paylaşbilirseniz çok sevinirim kolay gelsin hocam.

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
@Transient Ghost Hocam kusura bakmayın sitede bulamadığım bir torrent isteyecektim sizden nereden yazmam gerektiğini bilmediğim için bu konunun daha uygun olduğunu düşündüm yanlışım varsa affola... ULTRAKILL adlı oyunun torrent dosyasını paylaşbilirseniz çok sevinirim kolay gelsin hocam.
Sakıncası yok fakat düzen açısından bir dahaki sefere aşağıdaki linkten konu açarak oyun isteğinde bulunursan daha makbule geçer.
Oyuna gelecek olursak; oyun şuanda erken erişimde, yani final halinde değil, bunu bilerek indirmen gerekiyor.Eksik midir diye soracak olursan belki öyledir, oynamadan bilemeyiz.Aşağıdaki torrent'ten oyunun 13-14 Nisan'da çıkan sürümünü indirebilirsin, şimdiden iyi oyunlar.

>> [1,0 GB] (Erken Erişimde) ULTRAKILL - Soul Survivor.rar.torrent

Ekli dosyalar

Sakıncası yok fakat düzen açısından bir dahaki sefere aşağıdaki linkten konu açarak oyun isteğinde bulunursan daha makbule geçer.
Oyuna gelecek olursak; oyun şuanda erken erişimde, yani final halinde değil, bunu bilerek indirmen gerekiyor.Eksik midir diye soracak olursan belki öyledir, oynamadan bilemeyiz.Aşağıdaki torrent'ten oyunun 13-14 Nisan'da çıkan sürümünü indirebilirsin, şimdiden iyi oyunlar.

>> [1,0 GB] (Erken Erişimde) ULTRAKILL - Soul Survivor.rar.torrent
anlayışınız için teşekkür ederim. Bir dahaki sefer dediğiniz gibi yapacağım iyi forumlar.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bol trafikli, araç içi sürüş ve makas içeren bir oyun arıyorum. Grafik farketmez
Açık dünya olup sadece trafikli araç içi sürüş olan bir oyun var mı bilmiyorum ama Mafia 2 oynarken, en çok zevk aldığım kısımlardan biri, açık dünyasında görevden göreve giderken ki araç sürdüğüm kısımlardı.Hem gerçekçi oluşu, hem de sürüşteki akıcılığıyla baya zevk veren bir oyundu.Trafik durumu da gayet iyiydi.Yalnız araç içi sürüşten kastın kokpit bakış açısıyla oynamaksa o yok maalesef.Benim de oyunlarda görmek istediğim bir özellik ama nedense her arabalı oyunda olmuyor.Birkaç tane farklı bakış açısı var ama.

NFS Payback'i de benzer olması sebebiyle sayabiliriz ama onun trafik haricinde bir artısı bence.Maksimum 1 saat sonra sıkmaya başlar.

naCrimed

Bol trafikli, araç içi sürüş ve makas içeren bir oyun arıyorum. Grafik farketmez
City Car Driving. Oyunda trafik ve hava durumu gibi şeyleri istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Yalnız oyun arcade oynanıştan çok simülasyona yakın haberiniz olsun. Ayrıca oyunun mod desteği de var.

burakol1

Torrent-Oyun.com
Açık dünya olup sadece trafikli araç içi sürüş olan bir oyun var mı bilmiyorum ama Mafia 2 oynarken, en çok zevk aldığım kısımlardan biri, açık dünyasında görevden göreve giderken ki araç sürdüğüm kısımlardı.Hem gerçekçi oluşu, hem de sürüşteki akıcılığıyla baya zevk veren bir oyundu.Trafik durumu da gayet iyiydi.Yalnız araç içi sürüşten kastın kokpit bakış açısıyla oynamaksa o yok maalesef.Benim de oyunlarda görmek istediğim bir özellik ama nedense her arabalı oyunda olmuyor.Birkaç tane farklı bakış açısı var ama.

NFS Payback'i de benzer olması sebebiyle sayabiliriz ama onun trafik haricinde bir artısı bence.Maksimum 1 saat sonra sıkmaya başlar.
City Car Driving. Oyunda trafik ve hava durumu gibi şeyleri istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Yalnız oyun arcade oynanıştan çok simülasyona yakın haberiniz olsun. Ayrıca oyunun mod desteği de var.
Teşekkür ederim ikinize de

longec12

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar mass effect serisinden sadece son oyunu oynadım ilk 3 lemeyi oynamadım önerir misiniz ?

naCrimed

Korku oyunlarıyla araları iyi olanlar bakabilir mi?
Resident Evil tarzı oynadığınız ve önerebileceğiniz oyun varmı acaba?
Daymare 1998'i düşünüyorum oynamayı, o listemde. Onun haricinde önerileriniz olursa açığım.
Sürekli kaçıp, elimizde hiçbir şey olmayan korku oyunlarını sevmiyorum. Onlardan öneri gelmesin yeter :)
Hocam güncel oyunlardan mı istiyorsunuz yoksa eski nesilden mi istiyorsunuz bilmiyorum ama ben aklıma gelenleri yazdım.

The Evil Within 1-2: Resident Evil'ın orijinal tasarımcısı olan Shinji Mikami'nin yaptığı oyunlardır. İkinci oyun ilk oyundan biraz farklı ama ikisini de ayrı ayrı severim.
Alien Isolation: Hayatta kalma korku oyunlarının en iyilerindendir. Xenomorph'un yapaz zekası için oynanır.
Dead Space Serisi
Deadly Premonition:
Bu çok fazla teknik hatası olan bir oyundu sanırım eğer düzeldiyse bakabilirsiniz.

Eski nesil oyunlar:
Dino Crisis: Yine Shinji Mikami'nin yaptığı oyun. Resident Evil'ın dinozorlu hali diyebilirim.
Obscure
Cold Fear

Aklıma başka oyun gelirse editleyip yazarım tekrardan.

ISKA

Seviye 13
Hocam güncel oyunlardan mı istiyorsunuz yoksa eski nesilden mi istiyorsunuz bilmiyorum ama ben aklıma gelenleri yazdım.

The Evil Within 1-2: Resident Evil'ın orijinal tasarımcısı olan Shinji Mikami'nin yaptığı oyunlardır. İkinci oyun ilk oyundan biraz farklı ama ikisini de ayrı ayrı severim.
Alien Isolation: Hayatta kalma korku oyunlarının en iyilerindendir. Xenomorph'un yapaz zekası için oynanır.
Dead Space Serisi
Deadly Premonition:
Bu çok fazla teknik hatası olan bir oyundu sanırım eğer düzeldiyse bakabilirsiniz.

Eski nesil oyunlar:
Dino Crisis: Yine Shinji Mikami'nin yaptığı oyun. Resident Evil'ın dinozorlu hali diyebilirim.
Obscure
Cold Fear

Aklıma başka oyun gelirse editleyip yazarım tekrardan.
2008 ve üzeri olursa daha iyi olur.
Evil Within 1 ve 2'yi bitirmiştim.
Alien Isolation'u hep duydum ama bir türlü oynama fırsatım olmadı. Onda da hep kaçma var sanırım?
Dead Space geçenlerde aklımdaydı unutmuşum. İndirmeye aldım, oynayacağım bu seriyi mutlaka.
Deadly Premonition
bu oyunu bir arkadaş tavsiye etmemişti, kötü falan demişti ama duruma göre bir bakacağım. Diğer 2 oyunu da aldım listeme, onlara da bakacağım, çok teşekkürler.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Alien Isolation'u hep duydum ama bir türlü oynama fırsatım olmadı. Onda da hep kaçma var sanırım?
Dead Space geçenlerde aklımdaydı unutmuşum. İndirmeye aldım, oynayacağım bu seriyi mutlaka.
Deadly Premonition
bu oyunu bir arkadaş tavsiye etmemişti, kötü falan demişti ama duruma göre bir bakacağım. Diğer 2 oyunu da aldım listeme, onlara da bakacağım, çok teşekkürler.
Deadly gayet güzeldir aslında ama arkadaşın dediğine katılıyorum PC sürümü sorunluydu düzeldi mi bilmiyorum
Emülatörle oynamak sorun değilse fatal Frame serisine bakabilirsiniz

naCrimed

Deadly Premonition
Outlast gibi düşünüyorsanız tam olarak öyle değil. Alien Isolation'da kendimizi savunabiliyoruz Xenomorph hariç düşmanları öldürebiliyoruz. Resident Evil 7'nin ilk 1-2 saati gibi düşünebilirsiniz oyunu. Ama oyun sizi aksiyona itmiyor çünkü aksiyona girerseniz Xenomorph'un sizi yakalaması çok kolay oluyor. Ben kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim çok aksiyon içermese de.

Deadly Premonition'ı üstteki arkadaşın dediği gibi emülatörle oynamayı deneyebilirsiniz benim aklıma gelmemişti.

kolpaspor

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar bugün gün içerisinde epic kuponu bitmeden kullanmak istiyorum. Bana şöyle güzel bir oyun önerebilir misiniz. Karar veremiyorum. Immortal phoenix rising, death stranding, metro exodus arasında gidip geliyorum. Bunlardan farklı da olabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. Bu arada rdr 2, ac serisi ve borderlands serisi hepsi var. Metro exodus için de şunu diyebilirim ilk iki oyun var ama oynamak bi türlü nasip olmadı.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt