Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

FΛBIEN

nacheNNNN
Arkadaşlar çok pis Diablo 3 oynayasım var ama battle.net dışında en ucuza nerede bulabilirim ve düz Diablo 3 almak ne kadar mantıklı? Veya bu dönemde Diablo 3 almak mantıklı mı? Parasına değmez derseniz Diablo tarzı oyun önerisi alabilirim.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Swat tarzı oyun önerir misiniz?
RainbowSix: Vegas 2.
Swat'tan daha akıcı bir taktiksel aksiyon oyunudur, oynamadan geçmeyin bence.Graifkleri de gayet iyidir.

Raven Squad, Freedom Fighter ve Conflict Denied Ops da npc'lere emir vermeli oyundur ama Swat kadar polisiye oyunlar değillerdir (daha çok askeriye temalı).Yine de oynanması gereken güzel oyunlardır.

Son düzenleme:

RUBENム

war. war never changes.
Küçük çocuğun oynayabileceği oyunlar önerebilir misiniz? Bakındım ama güzel bir şey bulamadım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Küçük çocuğun oynayabileceği oyunlar önerebilir misiniz? Bakındım ama güzel bir şey bulamadım.
Yaklaşık 10 gün önce çıkan 'PAW Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay' ile 'SpongeBob Battle for Bikini Bottom Rehydrated'i öneririm.İyisine kötüsüne aşağıdaki videolardan karar verebilirsin.Bu arada oynayacak çocuğun yaşı ve oynama becerisini tam olarak bilmediğim için yanlış oyunlar tavsiye etmiş olabilirim, şimdiden kusura bakma. :)

RUBENム

war. war never changes.
Yaklaşık 10 gün önce çıkan 'PAW Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay' ile 'SpongeBob Battle for Bikini Bottom Rehydrated'i öneririm.İyisine kötüsüne aşağıdaki videolardan karar verebilirsin.Bu arada oynayacak çocuğun yaşı ve oynama becerisini tam olarak bilmediğim için yanlış oyunlar tavsiye etmiş olabilirim, şimdiden kusura bakma. :)

Sünger Bob'u oynadı kendisi. Paw Patrol'u gösteririm uyanınca. Yaşı 8 bu arada. Oynayamadığı oyun görmedim bugüne kadar. En son Katana Zero'yu, Little Nightmares 1-2 ve Sunset Overdrive'ı çok beğenmişti.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sünger Bob'u oynadı kendisi. Paw Patrol'u gösteririm uyanınca. Yaşı 8 bu arada. Oynayamadığı oyun görmedim bugüne kadar. En son Katana Zero'yu, Little Nightmares 1-2 ve Sunset Overdrive'ı çok beğenmişti.
Ha Katana Zero ve Little Nightmares gibi oyunları oynayabiliyorsa ve seviyorsa yarın ona benzer indie oyunları da öneririm.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt