Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Diğer konuyu daha fazla kirletmeyeyim buraya etiketlemesen burayı gene bulamazdım :D Arama yerine istek öneri yazdım çıkmadı ondan oraya yazdım neyse konuya geçeyim :D :

- FPS dışında, bilinmedik(bilindikte olurda oynamışımdır muhtemel) grafikleri iyi oyun önerisi istiyorum hikayesi sağlam her tür olur(Korku dışında :D)

Örnek : Little Nightmares'in grafikleri çok hoştu o tarz oyunlarda olur( korku gerilim biliyorum sadece grafik açısından dedim :D )

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Diğer konuyu daha fazla kirletmeyeyim buraya etiketlemesen burayı gene bulamazdım :D Arama yerine istek öneri yazdım çıkmadı ondan oraya yazdım neyse konuya geçeyim :D :

- FPS dışında, bilinmedik(bilindikte olurda oynamışımdır muhtemel) grafikleri iyi oyun önerisi istiyorum hikayesi sağlam her tür olur(Korku dışında :D)

Örnek : Little Nightmares'in grafikleri çok hoştu o tarz oyunlarda olur( korku gerilim biliyorum sadece grafik açısından dedim :D )
Little Nightmares benzeri oyunlar:
Monochroma (Türk Oyunu)
Limbo
INSIDE
The Swapper

Alan Wake(2010 oyunu ama hikaye için değer)
Spec Ops: The Line(2013 oyunu ama yine hikaye için değer)
A Plague Tale: Innocence

Edit: Hocam istediğiniz konuyu aşağıdaki resimdeki gibi favoriye ekleyip sonra hızlıca profil sekmesinden erişebilirisiniz.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Desperados 3 gibi grafikleri iyi benzer bir oyun önerebilir misiniz ? Mümkünse Türkçe seçeneği olsun teşekkürler
Vahşi batı falan olmak zorunda değil türü benzesin yeter :D Türünü bilmediğim için araştırma yapamadım internette
Türü, bildiğim kadarıyla 'Gerçek Zamanlı Strateji' diye geçiyor.Steam sayfasında sağ tarafta bulunan etikette de belirtilmiş.

Ekli dosyayı görüntüle 244058

Benzer olarak Westaland 3, Frostpunk, Shadow Tactics: Blades of the Shogun, Gears Tactics, Xcom 1-2 ve Phoenix Point'i önerebilirim.
Yukarıdakilere ek olarak Mutant Year Zero oyununu da denemeni öneririm dostum.Bıu oyunda diğerlerinden farklı olarak karakteri fare ile değilde klavyedeki yön tuşlarıyla ilerletebiliyoruz.Bu da oyuna farklı bir hava katıyor.

Bilinirliği az olan oyunları da aşağıdaki linkteki post'tan görebilirsin.

Ek olarak:

Metal Gear Rising Revengeance
Wanted Weapon of Fate
Styx Serisi
Lost Planet 3
Inversion
GhostRunner
Call of Juarez Serisi (Cartel hariç)
Remember Me
The Evil Within 1-2 (hafif korku)
Get Even (hafif korku)

İndie:
Not A Hero
Stela
Hotline Miami
Mr. Shift
Filthy Lucre
The Messenger
Guamelee 1-2
GRIS
Journey
Katana Zero
Hong Kong Massacre
Far Lone Sails
Guns Gore Cannoli 1-2
Rayman Serisi
Trine Serisi
7. Sector
DARQ
...

Korku türünü de bi' dene bence, belki seversin. :)

Son düzenleme:
Little Nightmares benzeri oyunlar:
Monochroma (Türk Oyunu)
Limbo
INSIDE
The Swapper

Alan Wake(2010 oyunu ama hikaye için değer)
Spec Ops: The Line(2013 oyunu ama yine hikaye için değer)
A Plague Tale: Innocence

Edit: Hocam istediğiniz konuyu aşağıdaki resimdeki gibi favoriye ekleyip sonra hızlıca profil sekmesinden erişebilirisiniz.

- Limbo, inside'ı oynamıştım Monochroma ve swappera bakacağım teşekkürler :)
Diğer üçünüde oynadım
Şu favoriler sekmesi çok iyi oldu :D İki saat arayıp bulamıyordum orayı kullanırım artık

1. Yakuza Kiwami 2
  2. Vampyr
  3. Quantum Break
Yakuza serisi nedense sarmadı beni ya :( Belki başka zaman tekrar şans veririm. Vampyr yarıda bıraktığım bir oyun atmosferi çok bunalttı beni :D Quantum Breakte aynı şekil çok sarmadı teşekkür ederim öneriler için :)

@Transient Ghost gene döktürmüşsün :D Tek tek bakacağım bakalım oynamadığım oyunları bir listeleyeyim teşekkürler :D
Korku olarak, Dying light RE2-3, Little Nightmares, Metro(sayılırsa) oynayabildim FPS türünde korkular genelde jumpscare çok fazla oluyor bide müzik beni çok geriyor :D Belki ilerde Dark souls türü oyunlara bakmaya başladığımda korkuyada başlayabilirim :D

Son düzenleme:
Prototype benzeri oyun arayışındayım, ayrıca adminler "Prototype 1" 'in ilk oyunun Torrent dosyasını atabilir misiniz acaba ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
- Limbo, inside'ı oynamıştım Monochroma ve swappera bakacağım teşekkürler :)
Diğer üçünüde oynadım
Şu favoriler sekmesi çok iyi oldu :D İki saat arayıp bulamıyordum orayı kullanırım artık

Yakuza serisi nedense sarmadı beni ya :( Belki başka zaman tekrar şans veririm. Vampyr yarıda bıraktığım bir oyun atmosferi çok bunalttı beni :D Quantum Breakte aynı şekil çok sarmadı teşekkür ederim öneriler için :)

@Transient Ghost gene döktürmüşsün :D Tek tek bakacağım bakalım oynamadığım oyunları bir listeleyeyim teşekkürler :D
Korku olarak, Dying light RE2-3, Little Nightmares, Metro(sayılırsa) oynayabildim FPS türünde korkular genelde jumpscare çok fazla oluyor bide müzik beni çok geriyor :D Belki ilerde Dark souls türü oyunlara bakmaya başladığımda korkuyada başlayabilirim :D
@Xanteus

RE 2-3 falan oynayabildiysen The Evil Within de oynayabirsin bence.İkinci oyununda gerilim neredeyse çok az.

Prototype benzeri oyun arayışındayım, ayrıca adminler "Prototype 1" 'in ilk oyunun Torrent dosyasını atabilir misiniz acaba ?
Fitgirl'ün kurulumunda daha önce sorun yaşadıysan başka alternatif atarım.İyi oyunlar.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
The evil within 1i oynuyordum sonra pcye format atınca unuttum onu oynamayı 2de daha iyi duruyor az gerilim varsa ona da başlayabilirim :D
The Evil Wtihin 1'i rahat bitirirsen Dead Space Serisini de öneririm.Onda da sadece ilk oyunda gerilim iyi seviyede.Diğerleri de yine The Evil Within 2'deki gibi kademeli olarak gerilimi azaltılmış oyunlar.Ardından oynamadıysan Metro Serisini de oynamanı öneririm.Bak bunlarla Alien Isolation, Outlast gibi oyunları karıştırma.Onlar neredeyse saf korku oyunları.Ama RE'ler, TEW'ler, Dead Space'ler ve Metro'lar korkudan çok gizem bulmaca ve macera odaklı oynanan oyunlar.RE 7 de öyledir mesela.Başındaki 1-1,5 saat haricinde gerilim yaratacak pek unsur kalmıyor.SOMA'yı da unutmayalım (bilim kurgu-gizem).

Son düzenleme:
The Evil Wtihin 1'i rahat bitirirsen Dead Space Serisini de öneririm.Onda da sadece ilk oyunda gerilim iyi seviyede.Diğerleri de yine The Evil Within 2'deki gibi kademeli olarak gerilimi azaltılmış oyunlar.Ardından oynamadıysan Metro Serisini de oynamanı öneririm.Bak bunlarla Alien Isolation, Outlast gibi oyunları karıştırma.Onlar neredyse saf korku oyunları.Ama RE'ler, TEW'ler, Dead Space'ler ve Metro'lar korkudan çok gizem bulmaca ve macera odaklı oynana oyunlar.RE 7 de öyledir mesela.Başındaki 1-1,5 saat haricinde gerilim yaratacak pek unsur kalmıyor.SOMA'yı da unutmayalım (bilim kurgu-gizem).
Metro serisini bitirdim, evil withine bakacağım ama şu an divinity original sine merak saldım ingilizcem ahım şahım değil çok zorlayacak ama çok da sarıyor :D

Claayns06

Torrent-Oyun.com
Metro serisini bitirdim, evil withine bakacağım ama şu an divinity original sine merak saldım ingilizcem ahım şahım değil çok zorlayacak ama çok da sarıyor :D
Divinity Orginal Sin ve 2. oyununun Türkçe çevirileri bulunuyor. İlk oyun ücretsizdi zannedersem 2.oyunu ise Animus ekibi çevirmişti. Özellikle 2. oyun çok iyi idi kesinlikle tavsiye derim.

Divinity Orginal Sin ve 2. oyununun Türkçe çevirileri bulunuyor. İlk oyun ücretsizdi zannedersem 2.oyunu ise Animus ekibi çevirmişti.
Evet biliyorum ama oyunu bile korsan oynarken türkçe yamaya para vermeyi düşünmüyorum :D Ha eğer tek indirmeli olsaydı kesin alırdım oyunla birlikte yamayı ama abonelik sistemi aşırı saçma geldi bana o yüzden pek bulaşmak istemedim "Linçlemeyin lütfen :D"
- Oyunu tamamen anlayabilsem kesinlikle satın alırdım ama izometrik RPGye uzağım + diyalogları çok karmaşık + ingilizcem çok iyi değil o yüzden 2saat oynayıp iade etme korkusu var

Claayns06

Torrent-Oyun.com
Evet biliyorum ama oyunu bile korsan oynarken türkçe yamaya para vermeyi düşünmüyorum :D Ha eğer tek indirmeli olsaydı kesin alırdım oyunla birlikte yamayı ama abonelik sistemi aşırı saçma geldi bana o yüzden pek bulaşmak istemedim "Linçlemeyin lütfen :D"
- Oyunu tamamen anlayabilsem kesinlikle satın alırdım ama izometrik RPGye uzağım + diyalogları çok karmaşık + ingilizcem çok iyi değil o yüzden 2saat oynayıp iade etme korkusu var
Burada çeviri gruplarının reklamını da yapmak istemem ama abonelik sistemi çok daha iyi bence. Çünkü Tek bir ücretle onlarca oyunun çevirisine aynı anda erişebiliyorsun ve aboneliğin sona erdiğinde de oyunu silmediğiniz sürece kurulu yamalara sorunsuzca erişmeye devam edebiliyorsunuz.

Bu arada Divinity 2 'nin translate çevirisi de var ama ne kadar başarılı bilemiyorum çünkü çok yoğun ve karmaşık diyalogların olduğu bir oyun sizin de dediğiniz gibi.

Burada çeviri gruplarının reklamını da yapmak istemem ama abonelik sistemi çok daha iyi bence. Çünkü Tek bir ücretle onlarca oyunun çevirisine aynı anda erişebiliyorsun ve aboneliğin sona erdiğinde de oyunu silmediğiniz sürece kurulu yamalara sorunsuzca erişmeye devam edebiliyorsunuz.
Abonelik bitince hala ulaşılıyorsa yamaya mantıklı o zaman ben abonelik bitince yama kullanılmıyor diye biliyordum

Claayns06

Torrent-Oyun.com
Abonelik bitince hala ulaşılıyorsa yamaya mantıklı o zaman ben abonelik bitince yama kullanılmıyor diye biliyordum
Öyle değil Animus'da Anonymous'da Sitelerinde açıklama kısmında detaylıca belirtmişler. Bilgisayarınıza format atmadığınız, oyunu silmediğiniz taktirde abonelik süresi bitse de erişebiliyorsunuz.
Ama korsan oyunlar dışında orjinal oyunlara sahip olanlar için şöyle bir farklılık var o da oyunlara güncelleme gelmesi durumunda uyumlu yamayı tekrar yüklemek gerekebiliyor o da üyeliğiniz bittiyse olmuyor tabi.

Ama dediğim gibi bu sadece orjinal oyunlara sahip olanlar için gerekebilen bir durum korsan oyunlarda sıkıntı yok.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Maalesef aynı türdeki oyun sayısı çok az.
Saints Row 4
Saints Row: Gat out of Hell
Sunset Overdrive
Bunları deneyebilirsin.

Bir de PS2 emülatörüyle Incredible Hulk The Ultimate Destruction oyununu da deneyebilirsin. Prototype'ın geliştiricisinin oyunu.

Arkadaşlar aşırı oyun kıtlığı çekiyorum bana şöyle tür farketmeksizin bir sürü oyun önerisi yapabilir misiniz ? Hepsine teker teker bakayım beğendiğim olursa indirip oynayayım. Şimdiden teşekkürler cevap veren herkese.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar aşırı oyun kıtlığı çekiyorum bana şöyle tür farketmeksizin bir sürü oyun önerisi yapabilir misiniz ? Hepsine teker teker bakayım beğendiğim olursa indirip oynayayım. Şimdiden teşekkürler cevap veren herkese.
Son 2 sayfada hatta daha önceki sayfalarda bir sürü diyebileceğimiz kadar oyun önerisi var dostum, o sayfaları incelemeni öneririm.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt