Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
o çöp toplama bölümünden sonra oyunu silmiştim, oyuna bir şans daha verebilirim
O bölümler oyunun ilk 2 bölümünde var sadece, gerisi kararlarınla şekillenen olaylardan oluşuyor.Şimdi geriye dönüp baktığımda gereksiz gibi görünen o bölümlerin oyunun dünyasını benimsemek için yapıldığını fark ettim.

Blue_Darth_Vader

Torrent-Oyun.com
Bu aralar korku oyunlarına sardım da acaba önerebileceğiniz hikayesi, atmosferi, işlenişi güzel olan korku oyunları var mıdır ? Şimdiye dek korku/gerilim olarak RE7, Soma, The Vanishing of Ethan Carter ve Layers of Fear oynadım. Lütfen Outlast serisini önermeyin.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Bu aralar korku oyunlarına sardım da acaba önerebileceğiniz hikayesi, atmosferi, işlenişi güzel olan korku oyunları var mıdır ? Şimdiye dek korku/gerilim olarak RE7, Soma, The Vanishing of Ethan Carter ve Layers of Fear oynadım. Lütfen Outlast serisini önermeyin.
evil within 1-2 onerırım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Alien Isolation
RE 2 -Remake
RE 3 -Remake
The Medium (korkuymuş galiba)
Dead Space Serisi
Metro Serisi

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Amnesia Üçlemesi
Darkwood
Silent Hill Serisi
F.E.A.R. 1 ve 2
Little Nightmares
Blair Witch
Visage
Infliction
The Beast Inside
Condemned: Criminal Origins
P.T.

Arkadaşlar Amd RX 580 8GB ve Ryzen 5 2600 işlemcim var ve Metro Exodus, Batman Arkham Knight, RE3:Remake, Shadow Of the Tomb Raider, COD:Infinite Warfare, Death Stranding, Detroid Become Human, DMC5, RE7, The Witcher 3, Doom Eternal, A Plague Tale Innocence gibi oyunları en yüksek ayarlarda yağ gibi oynadım. Fakat Şu lanet AC Odyssey oyununda High olsun, Medium olsun, Low olsun ayar hiç farketmiyor 30-40 fps alıyorum nedense. Benchmark testlerine bakıyorum Gölge, Bulut ve Karakter gibi ayaları bi tık kısıp geri kalanı High ayarlara alıp çok rahat bir şekilde 60 fps oynayabiliyor insanlar fakat ben en low ayara alsam bile yine 30-40 fps alıyorum. Yani kısacası sistemimle alakalı bir sorun yok çünkü en düşük ayarlara bile alsam oyunu 60 fps bırak 30 fps oynuyorum :D Bu durumla ilgili bir bilgisi veya çözümü olan birileri varsa geri dönüş sağlarsa cidden memnun olurum çünkü oyunu gerçekten beğendim ve üstüne türkçe yama kurmuştum fakat oynayamadığım için içimde bi üzüntü oluştu ve gitmiyor :D

Hellish Quart oyununa bayıldım. Kılıç mekanikleri çok gerçekçi olmuş. 5-6 karakter var hepsini tek tek oynadım yine de oyunun kılıç dövüşüne doyamadım. Sanırım piyasadaki en iyi kılıç mekanikleri bu oyunda. Kılıçlı oyunlara ilgili olan varsa Denesin derim. 3 boyutlu bir dövüş oyunu ancak aradaki fark sadece kılıçlar konuşuyor. Bir de arada bir yumruk ve rakibini itme. Rakibinin hamlesine göre savunma yapıp açık bulduğunda da darbeyi indirerek 3 raundu kazanmaya çalışıyorsun.
Yakında Hikaye modu da gelecekmiş.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hellish Quart oyununa bayıldım. Kılıç mekanikleri çok gerçekçi olmuş. 5-6 karakter var hepsini tek tek oynadım yine de oyunun kılıç dövüşüne doyamadım. Sanırım piyasadaki en iyi kılıç mekanikleri bu oyunda. Kılıçlı oyunlara ilgili olan varsa Denesin derim. 3 boyutlu bir dövüş oyunu ancak aradaki fark sadece kılıçlar konuşuyor. Bir de arada bir yumruk ve rakibini itme. Rakibinin hamlesine göre savunma yapıp açık bulduğunda da darbeyi indirerek 3 raundu kazanmaya çalışıyorsun.

Fikir olarak iyi gözüküyor ama videodan gördüğüm kadarıyla gelişmesi gereken bir oyun.İyi bir ivme yakalanırsa yeni bir türün ilk adımlarını atmış olacaklar.Bu tarzda bir dövüş oyunu olduğunu hiç görmedim.

Demosunu oynamıştım pek hoş değildi umarım ilerlemiştir.

Merhabalar Rpg aksiyon macera tarzında oyun önerebilirmisiniz oynadığım oyunlar ( Assasins Creed III e kadar olan seri sonrasını oynamamı önerirmisiniz kötü yorumlar var Call of duty serisi battlefield serisi batman Arkham serisi Crysis Serisi) Not 2020 2021 oyunlarını oynıyamıyorum fx 6300 işlemcim dolayısıyla ama ekran kartım rx 570 ondan yana sorun yok

Merhabalar Rpg aksiyon macera tarzında oyun önerebilirmisiniz oynadığım oyunlar ( Assasins Creed III e kadar olan seri sonrasını oynamamı önerirmisiniz kötü yorumlar var Call of duty serisi battlefield serisi batman Arkham serisi Crysis Serisi) Not 2020 2021 oyunlarını oynıyamıyorum fx 6300 işlemcim dolayısıyla ama ekran kartım rx 570 ondan yana sorun yok
1-Vampyr(aksiyon-rpg)
2-Sinking City(Combat mekanikleri kötü ama rpg, dedektiflik, cthulhu mitosunun birleşimi bir oyun)
3-Control(rpg değil ama çok iyi bir aksiyon oyunu)
4-Ac: Black Flag( Harika bir korsancılık oyunudur)
5-Mass Effect 1-2
6-Witcher 3(oynamışsındır herhalde ama yine de yazayım)
7-Darksiders 1-2(aksiyon-macera)
8-Nier Automata(aksiyon-macera)
9-Deus Ex: Human Revolution - Deus Ex: Mankind Divided
10-Fallout 4
11-Dark Souls 1-2-3 (Sabrın ve zamanın bolsa)
12-Dying Light
13-Kingdom Come Deliverence(İşlemci tarafında sıkıntı yaratabilir, kontrol et videoları vardır illa ki)
14-Bayonetta
15-Devil May Cry 5
16-Doom( Doom Eternal' a da bak optimizasyon olarak çok iyidir)
17-Wolfenstein Serisi

1-Vampyr(aksiyon-rpg)
2-Sinking City(Combat mekanikleri kötü ama rpg, dedektiflik, cthulhu mitosunun birleşimi bir oyun)
3-Control(rpg değil ama çok iyi bir aksiyon oyunu)
4-Ac: Black Flag( Harika bir korsancılık oyunudur)
5-Mass Effect 1-2
6-Witcher 3(oynamışsındır herhalde ama yine de yazayım)
7-Darksiders 1-2(aksiyon-macera)
8-Nier Automata(aksiyon-macera)
9-Deus Ex: Human Revolution - Deus Ex: Mankind Divided
10-Fallout 4
11-Dark Souls 1-2-3 (Sabrın ve zamanın bolsa)
12-Dying Light
13-Kingdom Come Deliverence(İşlemci tarafında sıkıntı yaratabilir, kontrol et videoları vardır illa ki)
14-Bayonetta
15-Devil May Cry 5
16-Doom( Doom Eternal' a da bak optimizasyon olarak çok iyidir)
17-Wolfenstein Serisi
Merhaba cevapların için tessekkurler black flagdan sonraki assasins creedleri oynadınmı oynadıysan önerirmisin ozellıkle origin ve odssey

Merhaba cevapların için tessekkurler black flagdan sonraki assasins creedleri oynadınmı oynadıysan önerirmisin ozellıkle origin ve odssey
Vallhalla hariç hepsini oynadım, Odyssey bence çok iyi bir oyun tavsiye ederim, origins de fena değil bence. Ac syndicate ortalama, Ac Rogue çok beğendiğim bir oyundu, oyunun mekanikleri black flag ile aynı ama manzaraları ve hikayesi beni içine çekmişti. Unity' ye ise çok kötü diyende var ortalama diyende, çok boş zamanın varsa bakabilirsin, diğer oyunları bitirince.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Desperados 3 gibi grafikleri iyi benzer bir oyun önerebilir misiniz ? Mümkünse Türkçe seçeneği olsun teşekkürler
Vahşi batı falan olmak zorunda değil türü benzesin yeter :D Türünü bilmediğim için araştırma yapamadım internette
Türü, bildiğim kadarıyla 'Gerçek Zamanlı Strateji' diye geçiyor.Steam sayfasında sağ tarafta bulunan etikette de belirtilmiş.

Screenshot_2.png

Benzer olarak Westaland 3, Frostpunk, Shadow Tactics: Blades of the Shogun, Gears Tactics, Xcom 1-2 ve Phoenix Point'i önerebilirim.

Odyssey origins in biraz toparlanmış hali diyorlar ama bana göre Sparta mı Mısır mı hoşuna gidiyor gibi bir şey aynı oyunlar neredeyse küçük farkları var hatta valhalla da bu kefe de. Origins i öneririm ama hikaye ye aşırı önem veriyorsan Odyssey ise kişisel görüşüm origins çünkü Sparta teması hiç hoşuma gitmiyor Mısır çok çekici bana göre.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt