Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aksiyon hikayeli oyun arıyorum yeni eski farketmez şimdiden teşekkürler
DOOM Serisi,
Wolfenstein Serisi,
Gears of War Serisi,
Halo Serisi,
Call of Duty Serisi,
Battlefield Serisi,
Titanfall 2,
Call of Juarez Serisi,
Batman Arkham Serisi,
Mafia Serisi,
Dead Space Serisi,
Metro Serisi,
Deus Ex Serisi,
Mass Effect Serisi,
Sniper Elite Serisi,
Sniper Ghost Warrior Serisi,
Shadow Warrior 2,
Splinter Cell Serisi,
Resident Evil Serisi,
The Evil Within Serisi,
PREY,
A Plague Tale - Innocence,
Middle Earth Serisi (Shadow of Mordor ve War),
GhostRunner,
son olarak oynayabilirsen Dark Souls Serisi ve Sekiro! :)

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
piyasada düzgün dedektiflik oyunu olarak LA Noire dışında güzel oyun var mı LA Noire ye benzer olarak

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Son zamanlarda eski zamanda oynayamadığım çeşitli sebeplerle bir kaç oyunu tekrar oynayıp bitirdim çokta sevdim.

Binary domain

hunted the demon's forge

Dungeon siege 3

2012 2013 yapımları genel olarakta aksiyon ön planda bu tarz underrated oyun önerisi arıyorum genel olarak bilindik çoğu yapımı bitirdim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Faded

sertlik kanında var hayatın.
Yatarak gamepad ile oynayacağım çok kafa yormayan oyun önerisi istiyorum. Hack&Slash olabilir. Çok hikaye kastırmadan adam keseyim böyle. Hikayeli de olabilir, tr yaması olsa iyi olur.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yatarak gamepad ile oynayacağım çok kafa yormayan oyun önerisi istiyorum. Hack&Slash olabilir. Çok hikaye kastırmadan adam keseyim böyle. Hikayeli de olabilir, tr yaması olsa iyi olur.
NieR: Automata
Metal Gear Rising: Revengeance
Devil May Cry Serisi (3 oyunlu HD Collection+4+DMC+5)
Enslaved Odyssey To The West
Castlevania Serisi
Ryse Son of Rome
Warhammer 40K: Space Marine
ME: Shadow of Mordor ve Shadow of War
Darksiders Serisi
Prince of perisa Serisi
AC Serisi

GhostRunner'ı da öneririm, çok iyi oyundur ama muhtemelen biraz zor olduğu için gamepad kırdırabilir. :)

Faded

sertlik kanında var hayatın.
NieR: Automata
Metal Gear Rising: Revengeance
Devil May Cry Serisi (3 oyunlu HD Collection+4+DMC+5)
Enslaved Odyssey To The West
Castlevania Serisi
Ryse Son of Rome
Warhammer 40K: Space Marine
ME: Shadow of Mordor ve Shadow of War
Darksiders Serisi
Prince of perisa Serisi
AC Serisi

GhostRunner'ı da öneririm, çok iyi oyundur ama muhtemelen biraz zor olduğu için gamepad kırdırabilir. :)
Birkaçının grafiklerini beğenmedim onları es geçiyorum. Hepsine bakıcam mutlaka. GhostRunner'ı siteye yüklendiği gün klavye mouse ile bitirmiştim, baya sağlam. Çok teşekkürler.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Birkaçının grafiklerini beğenmedim onları es geçiyorum. Hepsine bakıcam mutlaka. GhostRunner'ı siteye yüklendiği gün klavye mouse ile bitirmiştim, baya sağlam. Çok teşekkürler.
Rica ederim, ilk 4'ünü şiddetle tavsiye ediyorum bu arada, bazılarını beğenmeme ihtimalin çok az.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kolla oyniyabileceğim derin hikayeli yoksa da normal klavye mouse ile hikaye bazlı bir oyun
Kolla oynanıyor mu bilmiyorum ama derin hikayeli oyun arıyorsan Detroit Become Human'a bakabilirsin.Zaten oynanış kısmı hikayeye yön vermekle sınırlı, kolla da oynanabilir diye tahmin ediyorum.Duygusal yönü güçlü bir oyundur.Bu arada firmanın diğer oyunları Heavy Rain ve Beyond Two Souls da iyi oyunlardır.Heavy Rain'i her ne kadar qte yüzünden çok sevemesem de seveni çok.Beyond Two Souls'ta da qte var ama Heavy Rain'deki kadar can sıkacak derecede değil.Detroit'te ise neredeyse yok denecek kadar az.

Kolla oynanıyor mu bilmiyorum ama derin hikayeli oyun arıyorsan Detroit Become Human'a bakabilirsin.Zaten oynanış kısmı hikayeye yön vermekle sınırlı, kolla da oynanabilir diye tahmin ediyorum.Duygusal yönü güçlü bir oyundur.Bu arada firmanın diğer oyunları Heavy Rain ve Beyond Two Souls da iyi oyunlardır.Heavy Rain'i her ne kadar qte yüzünden çok sevemesem de seveni çok.Beyond Two Souls'ta da qte var ama Heavy Rain'deki kadar can sıkacak derecede değil.Detroit'te ise neredeyse yok denecek kadar az.
hazır buradasın şu etiketlediğim konuya bakar mısın ayrıca teşekkürler detroit oynanıyor ayrıca

Web sitesi
www.facebook.com

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt