Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
evet unutmamışşsın gerçekten çok sağol:))
Rica ederim dostum, şimdiden iyi oyunlar.

Tamam dostum. Bir iki çok oynamak istediğim oyunlar var onlardan sonra kesin deneyeceğim. Flight sim 20 yi öneririm bu arada tam bir yeni nesil oyun olmuş dedirtiyor her şeyi ile. Bir uçak oyunu nasıl zevk verecek deme dene :) ben boyutundan dolayı bir süre uzak kaldım ama keşke hiç uzak kalmasaydım dedim , harıl harıl mod vs indiriyorum :D
Uçak oyunlarına H.A.W.X Serisi ve Ace Combat'ın 1-2 oyunuyla aşinayım ama onları aksiyonları sayesinde sevmiştim, Flight Simulator'un olayı gerçekçilik vs. olduğu için tam olarak neyinden zevk alacağımı bilmiyorum açıkçası.Bir de sorunlu bir oyun olduğu da söyleniyordu.

Edit: Şimdi baktım da 13 Ocak'ta yayınlamış son sürümü de varmış, oynayabileceğime ikna olursam bir ara denerim.

Rica ederim dostum, şimdiden iyi oyunlar.

Uçak oyunlarına H.A.W.X Serisi ve Ace Combat'ın 1-2 oyunuyla aşinayım ama onları aksiyonları sayesinde sevmiştim, Flight Simulator'un olayı gerçekçilik vs. olduğu için tam olarak neyinden zevk alacağımı bilmiyorum açıkçası.Bir de sorunlu bir oyun olduğu da söyleniyordu.

Edit: Şimdi baktım da 13 Ocak'ta yayınlamış son sürümü de varmış, oynayabileceğime ikna olursam bir ara denerim.
Uçmaya, uçaklara karşı bir ilgin yok ise deneme bile zira çok amaçsız geliyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Uçmaya, uçaklara karşı bir ilgin yok ise deneme bile zira çok amaçsız geliyor.
Ne yalan söyleyeyim yok valla. :)
Oyunlarda 'aksiyon gibi' heyecanlandırmayan bir şey olunca pek oynayasım gelmiyor.Mesela Battlefield 1'de de vardı uçak kullandığımız bir bölüm ama kısa ve aksiyonlu bir bölümdü.Bildiğim kadarıyla Flight Simulator uzun dakikalar (belki saatler) uçak kullanılan bir oyun ve grafik haricinde heyecan duyulacak bir yanı yok sanki.Bu türü anca Euro Truck Simulator seven oyuncular sever diye düşünüyorum.

Ne yalan söyleyeyim yok valla. :)
Oyunlarda 'aksiyon gibi' heyecanlandırmayan bir şey olunca pek oynayasım gelmiyor.Mesela Battlefield 1'de de vardı uçak kullandığımız bir bölüm ama kısa ve aksiyonlu bir bölümdü.Bildiğim kadarıyla Flight Simulator uzun dakikalar (belki saatler) uçak kullanılan bir oyun ve grafik haricinde heyecan duyulacak bir yanı yok sanki.Bu türü anca Euro Truck Simulator seven oyuncular sever diye düşünüyorum.
Aynen öyle. Ayarları kökleyip manzara izlersin sadece. Tabi tank gibi bir bilgisayarın var ise..

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aynen öyle. Ayarları kökleyip manzara izlersin sadece. Tabi tank gibi bir bilgisayarın var ise..
3 GB'lık 1060 ve 4. nesil i5 var.Bu sistem için ne çok iyi, ne çok kötü diyebilirim ama MSF için yeterli olacağını pek sanmıyorum.Yalnız biraz önce baktım da 13 Ocak'ta yani yakın zamanda güncel bir torrent'i paylaşılmış, belki onunla daha stabil hale gelmiş olabilir.

3 GB'lık 1060 ve 4. nesil i5 var.Bu sistem için ne çok iyi, ne çok kötü diyebilirim ama MSF için yeterli olacağını pek sanmıyorum.Yalnız biraz önce baktım da 13 Ocak'ta yani yakın zamanda güncel bir torrent'i paylaşılmış, belki onunla daha stabil hale gelmiş olabilir.
Yeni güncelleme geldi , USA World update 2 olarak. Bir de minik bir düzenleme güncellemesi geldi sanırım, performans olarak alacağını almıştır oyun. Kesinlikle katılmıyorum uçak ilgim benim de yok baktığında hoşuna gidiyorsa manzara görüntü oynarsın. 1060 ile orta yüksek karışık 30 fps rahat alırsın medium da 50 de alabilirsin, 30 fps hiç 30 fps gibi hissettirmiyor en güzel tarafıda bu. Klavye ile oynayacaklar kesinlikle yoke ayarını ( direksiyon ) basılı tutmaya alsın iğrenç bir deneyim veriyor öbür türlü.

longec12

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar bu ara Ace Combat 7 - Skies Unknown benzeri jet savaş oyunlarına sardım başka biliyorsanız önerebilir misiniz ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar bu ara Ace Combat 7 - Skies Unknown benzeri jet savaş oyunlarına sardım başka biliyorsanız önerebilir misiniz ?
H.A.W.X 1 ve 2 var, gayet iyi oyunlardır.Bir de oynamadım ama yakın zamanda çıkmış olan Project Wingman oyunu var, ona da bakabilirsin.

Edit: Oynamadıysan Ace Combat'ın önceki oyunlarına da bakabilirsin.Assault Horizon'u tavsiye ederim mesela.

Son düzenleme:

longec12

Torrent-Oyun.com
H.A.W.X 1 ve 2 var, gayet iyi oyunlardır.Bir de oynamadım ama yakın zamanda çıkmış olan Project Wingman oyunu var, ona da bakabilirsin.

Edit: Oynamadıysan Ace Combat'ın önceki oyunlarına da bakabilirsin.Assault Horizon'u tavsiye ederim mesela.

Hawk 2 ve project wingman için linkte rica edicem ama zahmet olmaz ise :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

06ulas06ulas

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar uzanarak oyun oynamak için gamepad aldım ama alışamadım, yıllardır klavye mouse ile oynadım, gamepad kontrolüne alışabileceğim oyun tavsiyeleriniz var mı?

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Arkadaşlar uzanarak oyun oynamak için gamepad aldım ama alışamadım, yıllardır klavye mouse ile oynadım, gamepad kontrolüne alışabileceğim oyun tavsiyeleriniz var mı?
Gears of War ile başlayabilirsiniz. Siper ağırlıklı yavaşça ilerlediğiniz bir oyundur.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Araba yarışı olarak NFS The Run, dövüş oyunu olarak Tekken, Street Fighter ve Mortal Kombat Serilerine bakabilirsin, onlar da gamepad ile oynaması kolay oyunlardır.Ha illa shooter oyunu istiyorsan Halo oyunlarına bakabilirsin.Konsolda shooter oyunlarının öncülerindendir, gamepad'e alıştırdığı da söylenir.Bunlar haricinde hack and slash oyunları da oynayabilirsin diye tahmin ediyorum.Örneğin Castlevania Serisi veya Enslaved Odyssey To The West gibi oyunlara bakabilirsin.Indie oyun seviyorsan onlar da gamepad ile oynanması kolay oyunlardır.Aşağıdaki linkten listesine ulaşabilirsin.

Pandemi sürecinde arkadaşlarla oyun oynayalım dedik online oyun(COOP değil) ama düzgün bir oyun bulamadık bir arkadaşın bilgisayarı milattan kalma aklımıza bir MC geldi onuda online yapamadık 2 sorum var
- MC'yi online nasıl yapabiliriz ? Veyahut aynı normal single gibi hayatta kalma temalı server var mı ?
- Online oyun öneriniz var mı ? Milattan önce PC için

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt