Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Arkadaşlar öncelikle merhabalar, arkadaşımla birlikte oyun oynamayı seviyoruz. Çevrimiçi rekabetçi oyunlardan gına geldi (bkz. LoL, CS, PUBG, Rocket League vs.). Bu yüzden ilk önceliğimiz co-op, co-op campaign, eşli simülasyon-strateji oyun önerileri alabilir miyim?

Aklıma gelen oynadıklarımızdan;
CO-OP: Left4Dead 1-2, Dying Light, Borderlands.
Survival: Minecraft, Hurtworld vs.vs.
CO-OP:
A Way Out en farklı tecrübeyi sunan co-op oyun.
Halo Masterchief Collection Toplam 6 oyun var. Ekstra multiplayerı da tecrübe edebilirsiniz.
We Here Here Serisi bulmaca ağırlıklıdır. Steamde ilk oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.
Deep Rock Galactic deneyebilirsiniz. Ama 4 kişi olursanız daha zevkli olur.
Saints Row 3-4 absürt GTA olarak bahsedilir genellikle. Çok eğlenceli oyunlardır. Şahsen 3ü daha çok severim.
Blood and Bacon dalga dalga düşmanlara karşı hayatta kaldığınız absürt oyun.
Speedrunners da eğlencelidir ama arkadaşlık bitirebilir ona göre deneyin.
Portal 2 türünün en iyilerindendir.
Bu alttakiler de çok sevmesem de deneyebileceğiniz oyunlar.
Payday 1-2
Dead Rising Serisi
Sniper Elite Serisi
Ghost Recon Wildlands
Far Cry 4-5
AC: Unity

Korku tecrübesi yaşamak istiyorsanız: Pacify, Dead Space 3
Survival:
The Forest
Don't Starve Together
Terraria

Son düzenleme:

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Agalar bana güzel bir yarış oyunu böyle yan verebileceğim şehirde takılabileceğimiz oyun önerisi yapacak var mı forza dan çok memnundum ama win 10 da çalışmaz oldu

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Agalar bana güzel bir yarış oyunu böyle yan verebileceğim şehirde takılabileceğimiz oyun önerisi yapacak var mı forza dan çok memnundum ama win 10 da çalışmaz oldu
NFS Payback ve Heat'e bakabilirsin.Bu iki oyunda açık dünyada serbestçe dolaşabiliyorsun.Payback'i çok oynadım ama Heat'i o kadar oynamadım.Yine de gerçekçi grafikleriyle onun da gideri vardır diye tahmin ediyorum (zor diye oynayamadım).

YΛDİGΛR

NFS Heat indirdmde çalışmıyordu sanırım amd işlemciyle alakalı bir problemi vardı onunda :(

RUBENム

war. war never changes.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
NFS Heat indirdmde çalışmıyordu sanırım amd işlemciyle alakalı bir problemi vardı onunda :(
Xatab Repack sorunluydu, onu indirdiysen sorun ondandır büyük ihtimal.Crack tam anlamıyla sorunsuz olmadığı için işlemci uyumsuzluğu da olabilir tabi.

nik

Torrent-Oyun.com
hades, borderland, minecraft, doom eternal vs gibi oynamadığım, oynayıp sildiğim oyunlar ve bir çok saçma hikaye oyununun sevilmesinden sonra oyun zevkimin bu platformlara uymadığını farkettim.

bundan sonra haberleri ve metacritic, steam gibi oyun puanlamalarının ve yorumlarının yapılldığı şeyleri kaale almaycam, kendim de burada bir daha oyunlar hakkında puanlama ve oyun değerlendirmesi yapmayacam.

hades miş, enes batu aklıma geldi

şu beğeni listesine bak kafayı yeme yukarıdan aşağıya 2020 nin steam de en beğenilmiş oyunları
https://steam250.com/2020

Son düzenleme:

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Beyler bana fantastik 4'lünün mü ne oyunu çıkmıştı elleri uzayan karakter vs vardı oyunun ismini bilmiyorum o oyun kırıldıysa onun linkini atacak varmı? Birde nba 2k21'in 82 gblık versiyonu var daha düşük boyutlu versiyonu varsa sitede onun linkini atacak arkadaş varmıdır? teşekkürler şimdiden.
Konu açmamak için buraya yazdım.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Beyler bana fantastik 4'lünün mü ne oyunu çıkmıştı elleri uzayan karakter vs vardı oyunun ismini bilmiyorum o oyun kırıldıysa onun linkini atacak varmı? Birde nba 2k21'in 82 gblık versiyonu var daha düşük boyutlu versiyonu varsa sitede onun linkini atacak arkadaş varmıdır? teşekkürler şimdiden.
Konu açmamak için buraya yazdım.
Fantatik 4lü dediğin oyun sanırım Avengers buradan ulaşabilirsin konusuna.
NBA 2K21'in sitede paylaşılan repack sürümü fitgirl (49,7GB) ona da buradan ulaşabilirsin.

YΛDİGΛR

Splitscreen oyun önerisi alabilir miyim dostlar

Trine serisini oynadık 3 kişiyiz blur oynuyoruz hum fall flat falan oynadık a way out oynadık

Arkadaşlar mass effect andromeda gibi bir oyun arıyorum ama önce bir anromedayı sorayım dedim tam istediğim gibi olduğu için onu örnek gösterdim. Biraz anlatabilir misiniz?

YΛDİGΛR

Punisher ve Max Payne tadında oyun önerisi olan varmı vura kıra gideceğimiz?

Arkadaşlar selamlar, hikayesi sağlam fps-tps aksiyon/macera bir oyun arıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son zamanlarda oynadıklarım: Metro serisi- Witcher serisi- Cod/Battlefield, Elder Scrolls Skyrim.

Sistem: Gtx 1050, i5 7300 8 gb ram

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt