Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhaba, ben böyle diablo gibi bir oyun oynamak istiyorum ama mümkünse güzel grafikli olsun. Böyle yukardan bakmalı yaratık kesmeli falan :p acaba var mıdır bildiğiniz?
Arkadaşın önerdiklerine ek olarak Redeemer'a bakabilirsin.Bir de shooter veya bulmacalı da seviyorsan ona göre de öneri yaparım.

3 arkadaşız bizi böyle uzunca götürebilecek bir oyun arıyoruz. Türü farketmez PVP olursa iyi olur Co-op'ta olabilir. 3 kişiyi uzun süre sıkmasın yeter.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
3 arkadaşız bizi böyle uzunca götürebilecek bir oyun arıyoruz. Türü farketmez PVP olursa iyi olur Co-op'ta olabilir. 3 kişiyi uzun süre sıkmasın yeter.
Henüz tam anlamıyla oynamadığım için (birkaç saatlik oynanışım var) görevlerine ve içeriklerine kefil olamam ama şahane atmosferi ve oynanışına kefil olurum diyebileceğim The Division 2'yi önerebilirim.İçerik anlamında ne kadar iyi olduğunu da biraz daha oynadıktan sonra söyleyebilirim anca.

GREY

[TechGuy]
pahalı olmasa escape from tarkov alın diyeceğim ama çok pahalı. Ama çok iyi bir deneyim yaşatıyor ve kesinlikle uzun ömürlü. Eğer sabırlı olursanız oyunu 1 ay içinde çözer en az 4-5 ay sıkılmadan oynarsınız.

pahalı olmasa escape from tarkov alın diyeceğim ama çok pahalı. Ama çok iyi bir deneyim yaşatıyor ve kesinlikle uzun ömürlü. Eğer sabırlı olursanız oyunu 1 ay içinde çözer en az 4-5 ay sıkılmadan oynarsınız.
Ya onu benim canım son 1-2 aydır çekiyor ama harbiden çok pahalı. Sitelerde bile 300-320 olması lazım. Steam'e gelirse belki alınabilir olabilir ama zor. Yazık yaa çok yazık 35 euroluk oyun.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ya onu benim canım son 1-2 aydır çekiyor ama harbiden çok pahalı. Sitelerde bile 300-320 olması lazım. Steam'e gelirse belki alınabilir olabilir ama zor. Yazık yaa çok yazık 35 euroluk oyun.
Şu iki konudaki bilgileri incele istersen hocam.Oyunu en azından offline olarak deneyimleyip nasıl bir oyun olduğunu az-çok öğrenebilirsin.

https://www.torrent-oyun.com/threads/escape-from-tarkov-oyun-istegi-cevaplandi.537763/
https://www.torrent-oyun.com/threads/escape-from-tarkov-son-sueruem-ariyorum-cevaplandi.537340/

Yavaş oyunları seviyorsan tarkov seni sıkmaz ama CS GO gibi hızlı oyun ( tam hızlı değil de orta diyelim ) seviyorsan tarkov seni boğacak , yürüme sim bu tür oyunlar . Kendim den örnek vereyim , Cod Cold war ın multiplayer kapışması hızlı hızlı çok hoşuma gitmişti ama Warzone mide mi bulandırıyor çoğu zaman ya aksiyon yok yada ölürüm korkusu ile rahat rahat gezemiyorsun, Buda oyun da gelişmeni engelliyor yürüme sim işte, tarkov daha da beter bu konuda .

Edit: squad hiç öyle değil işte o battlefield ortamı hiç sıkılmamamanı sağlıyor birde muhabbet kurabilirsen takım da ki adamlarla deme keyfe :D bu indirim den squad ı alasım varda düşer diye korkuyorum. Gerçi 30 TL yi görmüş oyuna 60 TL vermek aptalca hissettiriyor.

Son düzenleme:
Yavaş oyunları seviyorsan tarkov seni sıkmaz ama CS GO gibi hızlı oyun ( tam hızlı değil de orta diyelim ) seviyorsan tarkov seni boğacak , yürüme sim bu tür oyunlar . Kendim den örnek vereyim , Cod Cold war ın multiplayer kapışması hızlı hızlı çok hoşuma gitmişti ama Warzone mide mi bulandırıyor çoğu zaman ya aksiyon yok yada ölürüm korkusu ile rahat rahat gezemiyorsun, Buda oyun da gelişmeni engelliyor yürüme sim işte, tarkov daha da beter bu konuda .

Edit: squad hiç öyle değil işte o battlefield ortamı hiç sıkılmamamanı sağlıyor birde muhabbet kurabilirsen takım da ki adamlarla deme keyfe :D bu indirim den squad ı alasım varda düşer diye korkuyorum. Gerçi 30 TL yi görmüş oyuna 60 TL vermek aptalca hissettiriyor.
Tarkov'u gerçekçi olduğu için, gerilim hissi yaşattığı için istiyorum. Aynı şekilde Squad'ı da öyle. Gerçekçi oyunlar. Mesela BF'de gerçekçi ama Squad veya Tarkov gibi değil. Param olsa hem Squad hem Tarkov alırım sıkılmışım sıkılmam bakmam oynarım. Squad'ı alacak para var ama kimisi diyor tek oynanmaz yukarıda arkadaş dedi yavaş olduğu için sıkar diye. Ayrıca 15 saat oynama süresi böyle bir oyuna kısa kalıyor.

Call Of duty Cold War gibi hızlı oynanışlı 8vs8 TDM vs modu olan bir multiplayer oyun biliyor musunuz? Aşırı ihtiyacım var Cold War denemesinden sonra ağızımda kaldı tadı.

xCyclops

Torrent-Oyun.com
Selamlar. Football manager gibi fazla klavye kullanmadığım arkama yaslanıp rahatça oynayabileceğim oyunlar arıyorum. Konusu spor olmak zorunda değil.
Şimdiden Teşekkürler.

Selamlar. Football manager gibi fazla klavye kullanmadığım arkama yaslanıp rahatça oynayabileceğim oyunlar arıyorum. Konusu spor olmak zorunda değil.
Şimdiden Teşekkürler.
Paradox oyunlarına bakmanı öneririm çoğu aynen böyle alışma döneminden sonra beyine bile ihtiyaç duymazsın, kas hafızası ile oynanıyor. Frostpunk diyeceğim de beyin yakıyor zorluyor , bazen baş ağrıtıyor ama fare yetiyor oynamaya.

Bulic

Mustapha Kemal Pasha
Hikayeli aksiyon veya açık dünyada dolaşabileceğim oyun arıyorum
Şimdiden teşekkürler

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hikayeli aksiyon veya açık dünyada dolaşabileceğim oyun arıyorum
Şimdiden teşekkürler
Sleeping Dogs
ME: Shadow of Mordor
ve Shadow of War
Batman Arkham Serisi
The Amazing Spiderman Serisi
(eskilere de bakabilirsin)

Şimdiden Teşekkürler.
Torchance 6

Arkadaşlar öncelikle merhabalar, arkadaşımla birlikte oyun oynamayı seviyoruz. Çevrimiçi rekabetçi oyunlardan gına geldi (bkz. LoL, CS, PUBG, Rocket League vs.). Bu yüzden ilk önceliğimiz co-op, co-op campaign, eşli simülasyon-strateji oyun önerileri alabilir miyim?

Aklıma gelen oynadıklarımızdan;
CO-OP: Left4Dead 1-2, Dying Light, Borderlands.
Survival: Minecraft, Hurtworld vs.vs.

Son düzenleme:

GREY

[TechGuy]
Arkadaşlar öncelikle merhabalar, arkadaşımla birlikte oyun oynamayı seviyoruz. Çevrimiçi rekabetçi oyunlardan gına geldi (bkz. LoL, CS, PUBG, Rocket League vs.). Bu yüzden ilk önceliğimiz co-op, co-op campaign, eşli simülasyon-strateji oyun önerileri alabilir miyim?

Aklıma gelen oynadıklarımızdan;
CO-OP: Left4Dead 1-2, Dying Light, Borderlands.
Survival: Minecraft, Hurtworld vs.vs.
forest, stranded deep gibi survival oyunlar oynayabilirsiniz hocam.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt