Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

loneyy0

Seviye 4
Deus Ex, Mass Effect, Final Fantasy Serilerini ve The Outer Worlds'ü öneririm.

Edit: Kingdom Come Deliverance ve Disco Elysium da dahil.
Merhabalar önerileriniz için çok ama çok teşekkür ediyorum, ben yazdığım yorumda önemli bir şey eklemeyi unutmuşum hemen ekleyim müsadenizle. Hanım karakter olan veya oluşturabileceğim karakter oluşturmalı oyun arıyorum bu çok önemli kusuruma bakmayınız söylemeyi unutmuşum. Deus Ex olmuyor galiba. BDO var oynuyorum çıktığı yıldan beridir 1 yılı aşkın süredir oynuyorum artık sıkıldım değişiklik arıyorum.

Final Fantasy çok ısınamadım ama önereceğiniz bir serisi varsa deneyeceğim. Outer Worlds karakter oluşturma var ise hemen yükleyeceğim veya alacağım aynı şekilde Discyo Elysium içinde geçerli varsa karakter oluşturma yükleyeceğim, Kingdom Come de var mı acaba böyle bir özellik?

Cevaplarsanız çok sevinirim Allah razı olsun önerileriniz için.

RUBENム

war. war never changes.
Merhabalar önerileriniz için çok ama çok teşekkür ediyorum, ben yazdığım yorumda önemli bir şey eklemeyi unutmuşum hemen ekleyim müsadenizle. Hanım karakter olan veya oluşturabileceğim karakter oluşturmalı oyun arıyorum bu çok önemli kusuruma bakmayınız söylemeyi unutmuşum. Deus Ex olmuyor galiba. BDO var oynuyorum çıktığı yıldan beridir 1 yılı aşkın süredir oynuyorum artık sıkıldım değişiklik arıyorum.

Final Fantasy çok ısınamadım ama önereceğiniz bir serisi varsa deneyeceğim. Outer Worlds karakter oluşturma var ise hemen yükleyeceğim veya alacağım aynı şekilde Discyo Elysium içinde geçerli varsa karakter oluşturma yükleyeceğim, Kingdom Come de var mı acaba böyle bir özellik?

Cevaplarsanız çok sevinirim Allah razı olsun önerileriniz için.
Online olarak Fallout 76'a bakabilirsin. Karakter yaratma, rol yapma gibi eylemler için ideal bir oyun. Klasik Fallout oyunu işte.

Kingdom'da söylediğin gibi karakter yaratamıyorsun. Offline olarak Fallout oyunları, Oblivion, Skyrim var zaten klasik olarak.

loneyy0

Seviye 4
online offline fark etmiyor dediğim gibi önerilerin için teşekkür ederim fallout 3-4 oynadım çok sevemedim yani boğdu beni açıkçası tabii bu benim fikrim ama 76 bakıyorum değişik geldi biraz fena değil gibi, skyrim hiç beceremedim o tarzı çok sağ olun. Disco Elysium ve The Outer Worlds çok ilgimi çekti onlarda varsa hemen onları edinecem :)

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Kingdom Come ve Disco Elysium'da oyunun sana verdiği erkek karakterle oynuyosun, ama Outer Worlds'da karakterini kendin oluşturduğun için cinsiyet sana bağlı. @loneyy0
kadın karakter oluşturabildiğin RPG oyunlarından Jade Empire ve Kingdoms of Amalur Reckoning'ı (bilgisayarın kaldırıyorsa Remastered hali olan Re-Reckoning'ı) önerebilirim.

loneyy0

Seviye 4
Kingdom Come ve Disco Elysium'da oyunun sana verdiği erkek karakterle oynuyosun, ama Outer Worlds'da karakterini kendin oluşturduğun için cinsiyet sana bağlı. @loneyy0
kadın karakter oluşturabildiğin RPG oyunlarından Jade Empire ve Kingdoms of Amalur Reckoning'ı önerebilirim.
Çok teşekkür ederim size de hepinizden Rabbim razı olsun yüklüyorum beğenirsem satın alacağım :).

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çok teşekkür ederim size de hepinizden Rabbim razı olsun yüklüyorum beğenirsem satın alacağım :).
Mass Effect Serisinde de kadın karakter seçebiliyorduk galiba, arkadaşlar da doğrular veya düzeltirlerse ona da bakmanı öneririm.Online olarak da Black Desert'a bakabilirsin.

loneyy0

Seviye 4
Mass Effect Serisinde de kadın karakter seçebiliyorduk galiba, arkadaşlar da doğrular veya düzeltirlerse ona da bakmanı öneririm.Online olarak da Black Desert'a bakabilirsin.
Andromeda var orjinal olarak originde benim ama çok oynadım çok şans verdim hiç ısınamadım ya alışamadım çok tuhaf geliyor anlamıyorum

Lolitta

Seviye 2
FPS oyunu önerirseniz mutlu olurum.
CoD vs. oynamadım.
CoD MW Remastered oynayacaktım ama türkçe ymaası olmadığından bıraktım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
FPS oyunu önerirseniz mutlu olurum.
CoD vs. oynamadım.
CoD MW Remastered oynayacaktım ama türkçe ymaası olmadığından bıraktım.
Not: Türkçe yama durumlarını bilmiyorum.

Wolfenstein Serisi
Metro Serisi
Batllefield Serisi
DOOM Serisi
Crysis Serisi
Half Life Serisi
Fallout Serisi
The Outer Worlds
Deus Ex Serisi
Red Alliance (düşük bütçeli iyi bir oyun)
Titanfall 2
Star Wars Battlefront 2
Halo Serisi
Rage Serisi
Far Cry Serisi
Duke Nukem Forever
Bulletstorm
Black Mesa
Deadfall Adventures
Borderlands Serisi
Sniper Ghost Warrior Serisi
The Darkness 1-2
Get Even
Chernobylite (erken erişimde ama oynanır)
Dishonored Serisi (shooter olmasa da kesinlike oynamanı tavsiye ederim)

nik

Torrent-Oyun.com
state of decay 2
ilk oyundan daha iyi bir oyun çıkarmışlar gözüküyor oyun harika, zombi, açık dünya ve lot lama severler mutlaka denesin, hala oynuyom puanlama yapcam

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.
Arkadaşlar rock grubu kurduğumuz bir oyun var mı youtubers life dışında? Mini oyunlar içeren, gitar bass bateri vs çalabildiğimiz ve ilerleyen zamanlarda gruba yeni üyeler ekleyip konser vs verebildiğimiz bir oyun...

nik

Torrent-Oyun.com
state of decay 2

sakın tek kişilik oyun için bu oyunu oynayıp zamanınızı boşa harcamayın, oyun güzel yalnız hikaye falan yok, kısa süre sonra oyun bitiyor, demo gibi bir şey, tam oyuna alışıyor, çözüyorsunuz, oyun bitiyor, görevler çok kısa ve sıkıcı

nik

Torrent-Oyun.com
dragon dogma dark arisen
oyun 2016 gözüküyor ama sanki 2009 larda çıkmış gibi, inventory sistemi olsun, grafiği olsun çok vasat, günümüz çağında oynanmaz bu oyun ve artı sevemedim de oyunu, topluluklardan nasıl olumlu geçmiş anlayamadım

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
dragon dogma dark arisen
oyun 2016 gözüküyor ama sanki 2009 larda çıkmış gibi, inventory sistemi olsun, grafiği olsun çok vasat, günümüz çağında oynanmaz bu oyun ve artı sevemedim de oyunu, topluluklardan nasıl olumlu geçmiş anlayamadım
O tür RPG oyunlarında grafik pek aranmadığı için belli bir kitle tarafından beğenilebiliyor bazı oyunlar.

Not: Türkçe yama durumlarını bilmiyorum.

Wolfenstein Serisi
Metro Serisi
Batllefield Serisi
DOOM Serisi
Crysis Serisi
Half Life Serisi
Fallout Serisi
The Outer Worlds
Deus Ex Serisi
Red Alliance (düşük bütçeli iyi bir oyun)
Titanfall 2
Star Wars Battlefront 2
Halo Serisi
Rage Serisi
Far Cry Serisi
Duke Nukem Forever
Bulletstorm
Black Mesa
Deadfall Adventures
Borderlands Serisi
Sniper Ghost Warrior Serisi
The Darkness 1-2
Get Even
Chernobylite (erken erişimde ama oynanır)
Dishonored Serisi (shooter olmasa da kesinlike oynamanı tavsiye ederim)
Teşekkürler tekrardan. 15 gün içinde birkaçını deneme fırsatım oldu lakin çok da zaman bulamıyorum. Çok eskiye de gitmek istemiyorum. Zaman buldukça deniyorum.

CBP sonrası grafik arayışı içinde oldum nedense.
"Grafikleri mühteşem" dediğiniz oyunlar varsa önerirseniz çok mutlu olurum. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkürler tekrardan. 15 gün içinde birkaçını deneme fırsatım oldu lakin çok da zaman bulamıyorum. Çok eskiye de gitmek istemiyorum. Zaman buldukça deniyorum.

CBP sonrası grafik arayışı içinde oldum nedense.
"Grafikleri mühteşem" dediğiniz oyunlar varsa önerirseniz çok mutlu olurum. :)
Valla şuan için aklıma son oynadığım RE 3 geliyor.Henüz oynamadım ama Metro Exodus'unki, Deus Ex Mankind Divided'ınki, DMC 5'inki, RDR 2'ninki, Mafia Remake'inki ve Death Stranding'i iyidir diye düşünüyorum.Açıkçası grafik takıntım olmadığı için pek dikkat etmiyorum.Yine de yarın uygun bir zamanda oyun listeme bakıp iyi grafikli oyunları yazarım buraya.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt