Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Acaba "Nioh" oyunun forumdaki linkini paylaşıcak yetkili var mı acaba ?

Dipnot: sitede gördüm ama herhangi bir moderatör ibaresi yoktu sanırım eski mod siteden quitlemiş yine de istemek istedim sağlam sürümünü.

Teşekkürler

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Acaba "Nioh" oyunun forumdaki linkini paylaşıcak yetkili var mı acaba ?

Dipnot: sitede gördüm ama herhangi bir moderatör ibaresi yoktu sanırım eski mod siteden quitlemiş yine de istemek istedim sağlam sürümünü.

Teşekkürler
Aşağıda hem Xatab Repack hem normal sürümün torrent'i var.Repack olan güncellenmiş son sürümdür.Eğer repack indirmek istemezsen normal sürüme indirip uygulaman gereken update'leri paylaştım.Update yapman şart değil ama güncel olsun istiyorsan hepsini numara sırasına göre uygulaman gerekiyor.Update haricinde repack ile normal versiyon arasında sadece boyut farkı var.

Ekli dosyalar

Aşağıda hem Xatab Repack hem normal sürümün torrent'i var.Repack olan güncellenmiş son sürümdür.Eğer repack indirmek istemezsen normal sürüme indirip uygulaman gereken update'leri paylaştım.Update yapman şart değil ama güncel olsun istiyorsan hepsini numara sırasına göre uygulaman gerekiyor.Update haricinde repack ile normal versiyon arasında sadece boyut farkı var.
Kralsınız cidden forum sizin sayenizde ayakta. Tekrardan teşekkürler.

Web sitesi
www.facebook.com
Arkadaşlar vakit geçirmelik chill oyunlar önerir misiniz acaba ? son çıkan oyunları bitirdiğim için oynayacak oyun bulamıyorum valhalla kırılana kadar maksat vakit geçsin :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Web sitesi
www.facebook.com

Transient Ghost

Ekip Lideri

nik

Torrent-Oyun.com
marvel avangers
çocuk oyunu yapmışlar, telefonda bile oynanabilir bu tarz oyunlar
2/10

nik

Torrent-Oyun.com
midle earth shadow war oyununu oynamak bana işkence gibi geldi ya, her yerden orklar geliyo, sildim gitti

nik

Torrent-Oyun.com
kingdom come delivarence
oyunun dövüş mekanikleri iyi olsaymış oynanırmış, halbuki grafik ve hikaye iyiydi

loneyy0

Seviye 4
PC için mmorpg oyun önerir misiniz rica etsem online offline fark etmez Witcher, Skyrim, Fallout, Dragon Age haricinde tesekkürler.

Transient Ghost

Ekip Lideri
PC için mmorpg oyun önerir misiniz rica etsem online offline fark etmez Witcher, Skyrim, Fallout, Dragon Age haricinde tesekkürler.
Deus Ex, Mass Effect, Final Fantasy Serilerini ve The Outer Worlds'ü öneririm.

Edit: Kingdom Come Deliverance ve Disco Elysium da dahil.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt