Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
çizgisel oyun önerirmisiniz arkadaşlar son zamanlarda hep açık dünya oynadık ki firmalarda açık dünya çıkartıp duruyor cod bf serisi falan önermeyin arkadaşalr hikayesi güzel olsun yeter uzun bir liste iyi olur

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Modern combat 4ü bitirdim süperdi yakın zamanda 5i bitirdim o dahada süperdi modern combat 3 hem Türkçe olmaması hemde pahalı olması yüzünden şimdi oynamayı düşünmüyorum .modern combat 5 gibi hikayesini para ödemeden bitirebilecegim mobil oyunlar var mı önerirseniz sevinirim

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
çizgisel oyun önerirmisiniz arkadaşlar son zamanlarda hep açık dünya oynadık ki firmalarda açık dünya çıkartıp duruyor cod bf serisi falan önermeyin arkadaşalr hikayesi güzel olsun yeter uzun bir liste iyi olur
Oynamadıysan dmc serisi, yakın zamanda bitirdim. 2. oyun hariç hepsine güzel diyebilirm özellikle 3 hikayesiyle 5 oynanışıyla ön planda.

Blue_Darth_Vader

Torrent-Oyun.com
Europa Universalis IV ya da HOİ 4 gibi multiplayer strateji oyunları önerebilir misiniz ? Ama Total War gibi daha küçük alanlar değil de dünyayı fethedebileceğimiz oyunlar.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Europa Universalis IV ya da HOİ 4 gibi multiplayer strateji oyunları önerebilir misiniz ? Ama Total War gibi daha küçük alanlar değil de dünyayı fethedebileceğimiz oyunlar.
Pek takip ettiğim bir tür değil ama sanırım Age of Empires Serisi ve Anno Serisi de geniş kapsamlı bir oyun.

Beat Cop gibi hikayeli pcyi yormayacak oyun önerir misiniz(Türkçe yamalı :D)
Metin2'ye sardım 4-5 tane açıyorum ondan pc bir tık zorlanıyor onlar açıkkende büyük oyunlara giremiyorum pixel takılıyorum

Öncelikle Forza Horizon 4 ü indirdim ve "2004" sürümüne uyumlu olmadığını anladığımda çok geçti forza horizon tarzı en denicelebilicek yarış oyunlarını bekliyorum.

Teşekkürler

Transient Ghost

Ekip Lideri
Öncelikle Forza Horizon 4 ü indirdim ve "2004" sürümüne uyumlu olmadığını anladığımda çok geçti forza horizon tarzı en denicelebilicek yarış oyunlarını bekliyorum.

Teşekkürler
Tarzından kastınız açık dünyalı olması ise NFS Payback, NFS Heat'i öneririm.Çok iyi olmasa da oynanır diye düşünüyorum.Başka da bu tarz da bir oyun çıktığını hatırlamıyorum.Genel öneri olarak Asetto Corsa Serisi, Nascar Serisi, Dirt Serisi, Grid Serisi, Project Cars Serisi, WRC Serisini öneririm.

Taha05

Torrent-Oyun.com
ben gold sürümü alayım diyordum bu herkeze dagıtılan indirim kuponuyla rainbowu.Siz önermiyormusunuz hangi paketi almalıyım standart sürümmü yoksa deluxe yada gold sürümülerinimi
Bence alabildiğin en iyisini al çünkü standart pakette falan bildiğim kadarıyla karakter verilmiyor artık.

Tarzından kastınız açık dünyalı olması ise NFS Payback, NFS Heat'i öneririm.Çok iyi olmasa da oynanır diye düşünüyorum.Başka da bu tarz da bir oyun çıktığını hatırlamıyorum.Genel öneri olarak Asetto Corsa Serisi, Nascar Serisi, Dirt Serisi, Grid Serisi, Project Cars Serisi, WRC Serisini öneririm.
Evet tarzımı iyi yakalamışsınız araba içime siniyorsa saatlerce sürebilirim açık dünyada, NFS Heat'i indirdim yanlız bir sorunum var whell (direksiyon) çalıştıramıyorum payback te böyle bir sorun var mı acaba ?

Teşekkürler,

Transient Ghost

Ekip Lideri
Evet tarzımı iyi yakalamışsınız araba içime siniyorsa saatlerce sürebilirim açık dünyada, NFS Heat'i indirdim yanlız bir sorunum var whell (direksiyon) çalıştıramıyorum payback te böyle bir sorun var mı acaba ?

Teşekkürler,
Maalesef iki oyunu da direksiyon ile deneyimlemedim.İsterseniz x360ce programıyla uyumluluğunu sağlamayı deneyebilirsiniz.Youtube'ta programın nasıl kullanılması gerektiği yazıyor.

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
ben gold sürümü alayım diyordum bu herkeze dagıtılan indirim kuponuyla rainbowu.Siz önermiyormusunuz hangi paketi almalıyım standart sürümmü yoksa deluxe yada gold sürümülerinimi
Gold edition'u al. Ben öyle yaptım daha hesaplı. Ayrıca direk operatör alırsın.

Maalesef iki oyunu da direksiyon ile deneyimlemedim.İsterseniz x360ce programıyla uyumluluğunu sağlamayı deneyebilirsiniz.Youtube'ta programın nasıl kullanılması gerektiği yazıyor.
Teşekkürler internette olan tüm kaynaklardan kendi çözümlerime kadar denedim olmuyor sanırım sonradan gelen bir update ile getirmişler ve ayrıca sınırlı wheellarda yani bizim snopylerle zor biraz :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt