Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13
ac odyssey
oynadığım en iyi oyun ünvanına hak kazanmıştır, witcher, skyrim i uzun süreli sıkmadan oynatma özelliğinden dolayı, item çeşitliliği, yeteneklerin bol olması ve bunların zamana uyumu, geniş hikaye görevleri sayesinde geçmiştir. gerçekten ben bile inanmıyordum ama oyun mükemmel ötesi, parası neyse hak ediyor, kesinlikle oynayın
Puanım= 9.6
9.6 beklemezdim senden :D
35 lvl oldum, sadece bölge alarak neredeyse. Bitsin diye oynuyorum :D

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
ac odyssey başlıyorum bi aksilik oluyor silmek zorunda kalıyorum 2 dir böyle oldu yüklemeye korkar oldum eğer elinde istediğim save olan varsa bidaha başlarım en son şeyde kaldım 2 tafaın çatışması vardı babamızla tanıştık sonra bizi başka bir köye gönderdi babamızla tanıştıktan sonraki kısımın savesi olsa yeter

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
ac odyssey başlıyorum bi aksilik oluyor silmek zorunda kalıyorum 2 dir böyle oldu yüklemeye korkar oldum eğer elinde istediğim save olan varsa bidaha başlarım en son şeyde kaldım 2 tafaın çatışması vardı babamızla tanıştık sonra bizi başka bir köye gönderdi babamızla tanıştıktan sonraki kısımın savesi olsa yeter
Dostum aşağıdaki sitede bölüm bölüm save'ler var (1'den 4'e, 5'ten 11'e diye gidiyor).Denemedim ama güvenilirdir diye tahmin ediyorum.Tam bölümü tutturamayabilirsin ama 1 ileri veya 1 geri oynasan da pek fark etmeyecektir bence.Olmadı Youtube'tan bakarsın kaçırdığın bölüme.

http://www.savegameworld.com/pc-assassins-creed-odyssey-savegame-100-2/

Knka abartmış o biraz. 9.6 ne oha. O zaman Rdr 2 olur 500 falan. Maksimum 7.5 lik oyun o.
Arkadaş biraz fazla vermiş ama ben asıl senin uygun gördüğün puana şaşırdım. ;D
Sen ve bir AC oyununa 7 üstü puan vermek, olacak iş değil!o_O

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Dostum aşağıdaki sitede bölüm bölüm save'ler var (1'den 4'e, 5'ten 11'e diye gidiyor).Denemedim ama güvenilirdir diye tahmin ediyorum.Tam bölümü tutturamayabilirsin ama 1 ileri veya 1 geri oynasan da pek fark etmeyecektir bence.Olmadı Youtube'tan bakarsın kaçırdığın bölüme.

http://www.savegameworld.com/pc-assassins-creed-odyssey-savegame-100-2/

Arkadaş biraz fazla vermiş ama ben asıl senin uygun gördüğün puana şaşırdım. ;D
Sen ve bir AC oyununa 7 üstü puan vermek, olacak iş değil!o_O
Odyssey i sevmiştim, Origins in kötü yaptığı neredeyse her şeyi iyi yapıyor kendisi. :D Ama evet AC serisinin eskiye dönmesini halen savunurum. Bir türlü bu oynanışı, bu mekanikleri yakıştıramıyorum AC ye.

Odyssey i sevmiştim, Origins in kötü yaptığı neredeyse her şeyi iyi yapıyor kendisi. :D Ama evet AC serisinin eskiye dönmesini halen savunurum. Bir türlü bu oynanışı, bu mekanikleri yakıştıramıyorum AC ye.
Ben open world oyunlara karşı aşırı bir sempati beslediğim için bu şekli eskiye göre çok hoşuma gitti ama keşke her düşmana tek atabilsek ( zaten atabiliyoruz demeyin biz 30ken 50 levelliğe anca 10 vuruyoruz :D ) yani mantıkken sonuçta arkadan gelip bıçak saplıyoruz ölmesi lazım ölmese bile çırpınması lazım :D

nik

Torrent-Oyun.com
9.6 beklemezdim senden :D
35 lvl oldum, sadece bölge alarak neredeyse. Bitsin diye oynuyorum :D
normalde bu tür antik çağda geçen oyunları sevmem, hatta örnek olarak medieval total war serisinin son çıkan oyunlarını bu sebepten oynamadım oynamayacam bile.
fakat bu oyun gerçekten çok farklı, haftalardır günlerdir oynuyom ve sıkmıyor, mgs, gta, skyrim, witcher gibi oyunları alt etmesinin sebebi de işte bu yüzden, hikaye bitmiyor, item çeşitliliği bitmiyor ve mekanik oynanış olarak bu oyunlardan daha iyi, hem avcı oluyon hem savaşçı hem de suikastçı
ben sadece ana görev ve yan görevleri yapıyom, zaten yan görevler de ayrı ufak bir hikaye oluyo, kesinlikle diğer görevleri sıkılacağım için almıyorum

Knka abartmış o biraz. 9.6 ne oha. O zaman Rdr 2 olur 500 falan. Maksimum 7.5 lik oyun o.
rdr henüz oynamadım, umarım daha iyi bir oyun çıkar ve ona da 9.6 üstü bir puanlama verirrim

normalde bu tür antik çağda geçen oyunları sevmem, hatta örnek olarak medieval total war serisinin son çıkan oyunlarını bu sebepten oynamadım oynamayacam bile.
fakat bu oyun gerçekten çok farklı, haftalardır günlerdir oynuyom ve sıkmıyor, mgs, gta, skyrim, witcher gibi oyunları alt etmesinin sebebi de işte bu yüzden, hikaye bitmiyor, item çeşitliliği bitmiyor ve mekanik oynanış olarak bu oyunlardan daha iyi, hem avcı oluyon hem savaşçı hem de suikastçı
ben sadece ana görev ve yan görevleri yapıyom, zaten yan görevler de ayrı ufak bir hikaye oluyo, kesinlikle diğer görevleri sıkılacağım için almıyorum

rdr henüz oynamadım, umarım daha iyi bir oyun çıkar ve ona da 9.6 üstü bir puanlama verirrim
Kanka odysseyi silip süpürmüş biri olarak söylüyorum ki rdr2 nin yanında hiçbir şey :D

nik

Torrent-Oyun.com
Bak yaa, yine canım çekti. ;D

Ben Origins'ten sonra oynamak için DLC'lerin de Türkçe yamalı olmasını bekliyordum ama şimdi hangi DLC'nin Türkçe yaması ne durumda pek takip edemedim açıkçası.Yarım yamalak da oynamak istemiyorum.Rica etsem bununla alakalı bilgi verir misin hocam?
şu an gördüğüm atlantis dlc si hariç diğerleri türkçe yamalı, animus projesi ekibi bu konu hakkında yama yayınlamaya devam ediyordu ama onlarda paralı sisteme geçmişler sanırım ama dediğim gibi oyunun büyük bi bölümü türkçe
edit bir kaç tane dlc var türkçe yama olmayan

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
FPS oyunu arayanlar Doom Eternal'e bakabilir. 2016'da çıkan DOOM'a göre daha zor ve taktiksel oynamanız gereken bi' oyun. Fiyatını hakeden bi' oyun olmuş.
DOOM'a alternatif olarak DOOM'un taklidi olan yakın zamanda çıkmış Hellbound'u da ben öneriyorum. :)
Oyunun bolca reklamı falan da yapılıyordu ama ismi bir şekilde unutulup gitti.Çıktığında ben de fark etmeyip geçmiştim.Neyse ki öylesine Fitgirl Repack'in sayfasına bakarken gördüm.Oyunun espirisi; ritimli bir hızlı aksiyonu olacakmış.O kısmı henüz deneyimleyip anlayamadım ama oynadığım kadarıyla gayet akıcı ve güzel geldi bana.Tek eksisi; grafikleri yeni nesil değil (benim için yeterli ama).Ek olarak Shadow Warrior 2 de çok güzel oyundur, onu da es geçmeyin derim.

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
gtx750ti i36098p 8gb ram bu sisteme göre gizlilik oyunu önerirmisiniz fps tps olması farketmez dishonored hitman ve ac serisini oynadım

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt