Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Selamun aleyküm

Şimdi arkadaşlar sizlere sorum, Oyun kıtlığı yaşıyorum.Adam akıllı oyun bulamıyorum.İstediğim oyun karışımı/oyun şunlar ;

Sekiro gibi samuraylı / olmayadabilir aksiyon olsun yeter.
Metal Gear Solid V TPP gibi saran HİKAYE (Hikaye herşeyden öncedir bende)
Call of duty gibi aksiyonu saran
Strateji (Company Of Heroes gibi) oyunlarıda severim zaman/çerez tadında.Bir oyun istiyorum çok mu şey istiyorum bilmiyorumda :)

("Sen ne oynadın ki" diye soracak olanlara şöyle bırakayım hocam) Oynadığım oyunlar ;

Call Of Duty (Black Ops 2 Ye Kadar)
Metal Gear Solid (Tüm Oyunları Bitti)
Resident Evil (0 , Revolutions serisi , 4 , 5 , 6 ve 3 Remake Oynamadım.Onun dışında full)
Far Cry (Bütün oyunlarını bitirdim)
Assassin`s Creed (Liberation HD mi ne oraya kadar oynadım.Gerisini oynamadım.)
Homefront (Bitirdim 2 oyununuda)
Company Of Heroes (Bitirdim full)
Hearts Of İron IV (Takılıyorum ama yetmiyor.)
Tomb Raider (Bütün oyunlarını bitirdim.)
Ninja Blade (Bitti)
Sekiro (Bitti)
Arma 2 Combined Operations (Burdan indirmemi bitirmem ile 1 saatte bitti)
Crysis (Full bitti)
Battlefield (4 hariç hepsini full bitirdim.)
CSGO (Multiplayer olduğu için oynuyorum.)
LoL (Multiplayer olduğu için oynuyorum.)
World Of Tanks (Multiplayer olduğu için oynuyorum.)

Ekli dosyayı görüntüle 239146
Mgs V gibi saran hikaye, hikaye her şeyden önce gelir demişsin de o oyun tamamen oynanış odaklı. Hikayesi zaten çöp. Ki umrunda da değil adamların zira hikaye anlatmak gibi bir dertleri yok. Hatta oyun bitmemiş bile. O kadar bitmemiş ki oyunun ikinci bölümünde ilk bölümünde yaptığın görevlerin aynısının daha zor olanını yapıyorsun.

melihbass

Torrent-Oyun.com
titanfall 2 Türkçe yamalı
alan wake türce yamalı(güzel bir senaryosu var tavsiyedir).
tom clancy's wild lands ya da division 1
command and conquer generals zerohour zibilyan tane modları var
shadow of tomb raider
nioh.

^
Divinity: Original Sin 2
Dragon Age serisi
Diablo serisi
Dying Light
Path of Exile
Elder Scrolls Online
Defience 2050
Ark Survival Evolved
Borderlands serisi

Sağlam internetin varsa GeForce Now ile de oynayabilirsin. Bazı oyunlarda çalışmayabiliyor multiplayer gerçi.

Hikaye olarak ise:
Telltale oyunları (Batman, The Walking Dead, The Wolf Among Us...)
Hotline Miami, Hotline Miami 2
Alan Wake
Final Fantasy oyunları
Undertale
Star Wars: Knights of the Old Republic
MGS serisi
To The Moon
Life is Strange oyunları
Firewatch
Portal, Portal 2
What Remains of Edith Finch
Silent Hill oyunları
Resident Evil oyunları
Outlast, Whistleblower, Outlast 2
Heavy Rain
Vampire: The Masquerade - Bloodlines
Çok teşekkür ederim üşenmeden yazmışsın böyle ama ya sistemim uymuyor ya oynadığım oyunlar, ya da tarzım olmayan oyunlar. Varsa başka önerileri alabilirim bi kaç video da ekleyeyim bunlar gibi olsun.

M.A.R.S. Online Online Oyun
Mass Effect Shooter Fantastik Bilim Kurgu Single Oyun

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Çok teşekkür ederim üşenmeden yazmışsın böyle ama ya sistemim uymuyor ya oynadığım oyunlar, ya da tarzım olmayan oyunlar. Varsa başka önerileri alabilirim bi kaç video da ekleyeyim bunlar gibi olsun.

M.A.R.S. Online Online Oyun
Mass Effect Shooter Fantastik Bilim Kurgu Single Oyun
Ey gidi Mars online..

Merhaba oyun açlığımı gidecerek oyun önerilerinizi alabilir miyim ? Rpg, aksiyon vs. fark etmez hikayesi sarsın yeter
Oynadığım oyunlar şunlar:
Cod tüm seri
bf 5 hariç diğer oyunlarını oynadım
senua
call of juarez
tomb raider 3'leme
metro 3'leme
mgs tüm seri
ac tüm seri
nfs heat'a kadar oynadım
dying light
devil may cry tüm seri
batman tüm seri
mafia, gta tüm seri
elder scrolls skyrim
witcher 1 hariç 2 ve 3
mass effect 3 leme
titanfall 2
crysis tüm seri
homefront 1 i oynadım 2. oyun yorumları kötüydü başlamadım
dead space 3'leme
sniper elite ve ghost warrior oyunları tüm seri
dark souls 1 remastered kanser oldum o yüzden 2 ve 3'e başlamadım
far cry 4'e kadar oynadım 5 ve new dawn'a ısınamadım o yüzden oynamadım
middle earth shadow of mordor oynadım ama shadow of war'ın Tr yaması paralı galiba o yüzden başlamadım
a plague tale de aynı şekilde pek çekmedi beni içine
dishonored

Türkçe yaması olursa güzel olur çünkü oyunun dili ağırsa pek anlamıyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Onun gibisini bulamadım. Üniversite için 4 sene önce pc aldım iyide idare etti güzel oyunlar oynadım ama eskilere dönmek güzel olur diye düşündüm şimdi arayışa başladım. Warface Hope falan oynadım ama hiçbiri aynı tadı vermedi KF2 güzel geldi ondada işlemcim sıkıntı çıkarıyor ve kasıyor maalesef :(

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Onun gibisini bulamadım. Üniversite için 4 sene önce pc aldım iyide idare etti güzel oyunlar oynadım ama eskilere dönmek güzel olur diye düşündüm şimdi arayışa başladım. Warface Hope falan oynadım ama hiçbiri aynı tadı vermedi KF2 güzel geldi ondada işlemcim sıkıntı çıkarıyor ve kasıyor maalesef :(
Nick neydi mars online da?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Online oyun arayanlar Warframe'e bi' baksın derim.Kaliteli bir oyuna benziyor.Oynayanı da çok.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..

nik

Torrent-Oyun.com
ac odyssey
oynadığım en iyi oyun ünvanına hak kazanmıştır, witcher, skyrim i uzun süreli sıkmadan oynatma özelliğinden dolayı, item çeşitliliği, yeteneklerin bol olması ve bunların zamana uyumu, geniş hikaye görevleri sayesinde geçmiştir. gerçekten ben bile inanmıyordum ama oyun mükemmel ötesi, parası neyse hak ediyor, kesinlikle oynayın
Puanım= 9.6

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
Online oyun arayanlar Warframe'e bi' baksın derim.Kaliteli bir oyuna benziyor.Oynayanı da çok.

ortalama 4 5 ay oynamışımdır ücretsiz olması güzel arkadaşla oynayınca daha bir keyifli oluyor çeşitli gezegenler var ilerleyerek açıyosun ancak oyunda çok iiyi skinler istiyosan kesenin cebini açıcaksınaçmam dersen uzuuuun saatlerini gömmen gerek tavsiye ederim ama oyunu keyiflidir

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar j-rpg ye giriş yapmak istiyorum varmı öneriler mümkünse tr yamalı olsun sıra tabanlı savaş sistemide pek benlik değil ama oyun iyi diyorsanız oynarım sorun etmem onu

Oyun güzel farklı modları var. Hikaye modu pek etkilemedi beni ama squad olarak girdiğinde efsane sarar bence ama ben pek takım oyuncusu olmadığımdan karma takım sarmadı ama kesinlikle bende öneririm. Yineliyorum squad olmazsa biraz oynadıktan sonra sıkıyor. Oyuna para yatırmak zorunda da değilsiniz ama prime ürünleri kasana kadar canınız çıkıyor

Yok murat abiden de eskiyim ben. Ama onun çarla oyunu oynadığım zamanlar da oldu. Flash, Erbozz, BadChick.. Hepsiyle oynadım. Ama en çok BadChick ile bilinirim :D
3 Nicki de hatırlıyorum. Hatırladığım kadarıyla Erbozz ile takım olarak PvP ve PvE çok maç attım. BadChick ise unutmadığım nicklerden biridir. Ben sessiz sakin kendimce takılırken oyun içi ses getiren bir nickti o çünkü :D

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
3 Nicki de hatırlıyorum. Hatırladığım kadarıyla Erbozz ile takım olarak PvP ve PvE çok maç attım. BadChick ise unutmadığım nicklerden biridir. Ben sessiz sakin kendimce takılırken oyun içi ses getiren bir nickti o çünkü :D
Evet çok ses getirdiğim doğrudur. :D Bu arada mars online nın sanırım Amerika versiyonu yakında çıkacak steam da. Mercenary Assault & Recon Squad ismiyle bulabilirsin steam sayfasını.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
ac odyssey
oynadığım en iyi oyun ünvanına hak kazanmıştır, witcher, skyrim i uzun süreli sıkmadan oynatma özelliğinden dolayı, item çeşitliliği, yeteneklerin bol olması ve bunların zamana uyumu, geniş hikaye görevleri sayesinde geçmiştir. gerçekten ben bile inanmıyordum ama oyun mükemmel ötesi, parası neyse hak ediyor, kesinlikle oynayın
Puanım= 9.6
Bak yaa, yine canım çekti. ;D

Ben Origins'ten sonra oynamak için DLC'lerin de Türkçe yamalı olmasını bekliyordum ama şimdi hangi DLC'nin Türkçe yaması ne durumda pek takip edemedim açıkçası.Yarım yamalak da oynamak istemiyorum.Rica etsem bununla alakalı bilgi verir misin hocam?

Evet çok ses getirdiğim doğrudur. :D Bu arada mars online nın sanırım Amerika versiyonu yakında çıkacak steam da. Mercenary Assault & Recon Squad ismiyle bulabilirsin steam sayfasını.
Aynen kanada sunucusu bekliyorum onu da yıl sonuna anca çıkar 2 ay önce mi ne gördüm temmuz ortası çıkar haberleri vardı bu zaman oldu hala açıklama yok yaklaşıyoruz diyip duruyorlar :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt