Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.
O zaman sana Devil May Cry Serisini, sevmiyorum ama Bayonetta serisini, Metal Gear Rising Revengeance oyununu, ''oynamıyorum ama soulslike oyunlarından Nioh'u, Dark Souls Serisini, The Surge Serisini, Sekiro'yu'', Star Wars Jedi Fallen Order'ı, Enslaved Odyssey to the West'i, Kingdoms Of Amalur'u, Vampyr'i, Hellblade'i, NieR: Automata'yı, Final Fantasy 15'i, oynamıyorum ama Dragon Age Serisini ve son olarak her ne kadar süper olmasa da Ryse: Son of Rome'u öneririm.

Altı çizili olanlar her ne kadar hepsini oynamış olmasam da onlara kefilim. :) Tek tek övmek istemiyorum, oynayıp görürsün.Bu arada Kingdoms Of Amalur'u Witcher'a benzeten çok kişi var, aklında bulunsun.

Oh oh oh bana 1 yıllık oyun çıkardın desene :D Teşekkür ederim kardeşim hepsine tek tek bakacağım.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Oh oh oh bana 1 yıllık oyun çıkardın desene :D Teşekkür ederim kardeşim hepsine tek tek bakacağım.
Rica ederim dostum.AC Serisini sevmiyorum dedin ama yine de Origins ile Odyssey'i oynamanı öneririm.Eskilerden farklı ve biraz da Witcher 3'ten esinlenilmiş oyunlar, es geçme bence.

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.
Rica ederim dostum.AC Serisini sevmiyorum dedin ama yine de Origins ile Odyssey'i oynamanı öneririm.Eskilerden farklı ve biraz da Witcher 3'ten esinlenilmiş oyunlar, es geçme bence.
Başka bir konuda da benzer yorumlar okudum. Black Flag'dan başlayıp oynayacağım. Şu anda Star Wars ve Hellblade yüklüymüş bilgisayarda onları kuruyorum. Hemen ardına AC bakacağım :) Tekrar teşekkürler iyi bayramlar kardeşim :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Başka bir konuda da benzer yorumlar okudum. Black Flag'dan başlayıp oynayacağım. Şu anda Star Wars ve Hellblade yüklüymüş bilgisayarda onları kuruyorum. Hemen ardına AC bakacağım :) Tekrar teşekkürler iyi bayramlar kardeşim :)
Senin de dostum, şimdiden iyi oyunlar.

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
fps tarzı bence şu aralar en çok güldüren ve aksiyona doyuran oyun shadow warrior 2 bu kadar geyik bir oyun olamaz üstelik tr yaması da mevcut ve bolca silah çeşidi var indie bir oyundan beklenmeyen başarı.

Selamun aleyküm

Şimdi arkadaşlar sizlere sorum, Oyun kıtlığı yaşıyorum.Adam akıllı oyun bulamıyorum.İstediğim oyun karışımı/oyun şunlar ;

Sekiro gibi samuraylı / olmayadabilir aksiyon olsun yeter.
Metal Gear Solid V TPP gibi saran HİKAYE (Hikaye herşeyden öncedir bende)
Call of duty gibi aksiyonu saran
Strateji (Company Of Heroes gibi) oyunlarıda severim zaman/çerez tadında.Bir oyun istiyorum çok mu şey istiyorum bilmiyorumda :)

("Sen ne oynadın ki" diye soracak olanlara şöyle bırakayım hocam) Oynadığım oyunlar ;

Call Of Duty (Black Ops 2 Ye Kadar)
Metal Gear Solid (Tüm Oyunları Bitti)
Resident Evil (0 , Revolutions serisi , 4 , 5 , 6 ve 3 Remake Oynamadım.Onun dışında full)
Far Cry (Bütün oyunlarını bitirdim)
Assassin`s Creed (Liberation HD mi ne oraya kadar oynadım.Gerisini oynamadım.)
Homefront (Bitirdim 2 oyununuda)
Company Of Heroes (Bitirdim full)
Hearts Of İron IV (Takılıyorum ama yetmiyor.)
Tomb Raider (Bütün oyunlarını bitirdim.)
Ninja Blade (Bitti)
Sekiro (Bitti)
Arma 2 Combined Operations (Burdan indirmemi bitirmem ile 1 saatte bitti)
Crysis (Full bitti)
Battlefield (4 hariç hepsini full bitirdim.)
CSGO (Multiplayer olduğu için oynuyorum.)
LoL (Multiplayer olduğu için oynuyorum.)
World Of Tanks (Multiplayer olduğu için oynuyorum.)

BİGBOSSİmza.gif

Selamun aleyküm

Şimdi arkadaşlar sizlere sorum, Oyun kıtlığı yaşıyorum.Adam akıllı oyun bulamıyorum.İstediğim oyun karışımı/oyun şunlar ;

Sekiro gibi samuraylı / olmayadabilir aksiyon olsun yeter.
Metal Gear Solid V TPP gibi saran HİKAYE (Hikaye herşeyden öncedir bende)
Call of duty gibi aksiyonu saran
Strateji (Company Of Heroes gibi) oyunlarıda severim zaman/çerez tadında.Bir oyun istiyorum çok mu şey istiyorum bilmiyorumda :)

("Sen ne oynadın ki" diye soracak olanlara şöyle bırakayım hocam) Oynadığım oyunlar ;

Call Of Duty (Black Ops 2 Ye Kadar)
Metal Gear Solid (Tüm Oyunları Bitti)
Resident Evil (0 , Revolutions serisi , 4 , 5 , 6 ve 3 Remake Oynamadım.Onun dışında full)
Far Cry (Bütün oyunlarını bitirdim)
Assassin`s Creed (Liberation HD mi ne oraya kadar oynadım.Gerisini oynamadım.)
Homefront (Bitirdim 2 oyununuda)
Company Of Heroes (Bitirdim full)
Hearts Of İron IV (Takılıyorum ama yetmiyor.)
Tomb Raider (Bütün oyunlarını bitirdim.)
Ninja Blade (Bitti)
Sekiro (Bitti)
Arma 2 Combined Operations (Burdan indirmemi bitirmem ile 1 saatte bitti)
Crysis (Full bitti)
Battlefield (4 hariç hepsini full bitirdim.)
CSGO (Multiplayer olduğu için oynuyorum.)
LoL (Multiplayer olduğu için oynuyorum.)
World Of Tanks (Multiplayer olduğu için oynuyorum.)

Ekli dosyayı görüntüle 239146
Valla kanka yazdıklarından yola çıkmicam ama eskiden oynayıpta aklımda bulunan oyun önerin diyen herkese önerdiğim oyunları söyleyeyim
- Undertale bu tarz oyunları bende sevmezdim hiç yaklaşmazdım ( 5 kere bitirdim )
- Shadow of Mordor/War
- Castlevania Lords of shadow ( eski bir oyun grafiklerini sevmezsin belki)
- Mafia serisi
- World of Warcraft ( gene grafikleri kötü ama zamanında muazzamdı)
- Metin 2 ( klasik :D )
- Assasins Creed Origins veya odyssey ( bende odysseyi oynayınca originsi oynamama isteği geldi odyssey bir tık daha zevkli )
- The Witcher 2-3 ( 1 . oyun 2 ve 3 e benzemiyor bir tık kötü ama oynayabilirsin güzel oyun )
- Sekiro ( zor bir oyun )
Aklıma bunlar geldi

Valla kanka yazdıklarından yola çıkmicam ama eskiden oynayıpta aklımda bulunan oyun önerin diyen herkese önerdiğim oyunları söyleyeyim
- Undertale bu tarz oyunları bende sevmezdim hiç yaklaşmazdım ( 5 kere bitirdim )
- Shadow of Mordor/War
- Castlevania Lords of shadow ( eski bir oyun grafiklerini sevmezsin belki)
- Mafia serisi
- World of Warcraft ( gene grafikleri kötü ama zamanında muazzamdı)
- Metin 2 ( klasik :D )
- Assasins Creed Origins veya odyssey ( bende odysseyi oynayınca originsi oynamama isteği geldi odyssey bir tık daha zevkli )
- The Witcher 2-3 ( 1 . oyun 2 ve 3 e benzemiyor bir tık kötü ama oynayabilirsin güzel oyun )
- Sekiro ( zor bir oyun )
Aklıma bunlar geldi
Hocam Undertale oynarım yenilik olur benim için
Shadow of Mordor / War da oynarım
Castleviana Lords of Shadow biliyorum oynamam
Mafia Serisi hakkında bilgim yok.Bilgi verirsen oynarım
WoW oynamam
Metin 2 Bilgisizlikle oynanmaz (ben bilgisizim)
AC oynarım
Witcher çok istiyorum oynamayı ama 1 den başlayın diyen var senin gibi 2 3 diye git diyende var kesin cevap ne ? onu söylersen oynayacağım.
Sekiro 22 defa bitirdim hocam.

Sağolasın oyunlar için Başka oyunlar varsa arkadaşlar onlarıda söylerseniz sevinirim :)

Hocam Undertale oynarım yenilik olur benim için
Shadow of Mordor / War da oynarım
Castleviana Lords of Shadow biliyorum oynamam
Mafia Serisi hakkında bilgim yok.Bilgi verirsen oynarım
WoW oynamam
Metin 2 Bilgisizlikle oynanmaz (ben bilgisizim)
AC oynarım
Witcher çok istiyorum oynamayı ama 1 den başlayın diyen var senin gibi 2 3 diye git diyende var kesin cevap ne ? onu söylersen oynayacağım.
Sekiro 22 defa bitirdim hocam.

Sağolasın oyunlar için Başka oyunlar varsa arkadaşlar onlarıda söylerseniz sevinirim :)
-Hikaye modu olarak çatışma atmosferi olarak RPG olarak beni baya tatmin eden bir oyundur mafia (2 muhteşem zaten grafik modu olmadanda oynanır 3 de güzel ama çok tekrar ediyor kendini 1i oynama remake çıkıcak onu bekle) şiddetle tavsiye ederim hatta tekrar indirip bitiricem
- metin2 pvp serverlar var kasılıp güçlenip vs atıyorsun milletle boş vakitleri öldürmelik tat veriyor
- witcher 1 i indirip oynadım grafikler leş ( eski oyun) 3 ve 2 deki gibi dövüş yok tıklıyorsun vuruyor falan strateji oyunu gibi şahsen hikayeyi okuyup dinleyip 2ye geçebilirsin 2 ve 3 müthiş zaten

-Hikaye modu olarak çatışma atmosferi olarak RPG olarak beni baya tatmin eden bir oyundur mafia (2 muhteşem zaten grafik modu olmadanda oynanır 3 de güzel ama çok tekrar ediyor kendini 1i oynama remake çıkıcak onu bekle) şiddetle tavsiye ederim hatta tekrar indirip bitiricem
- metin2 pvp serverlar var kasılıp güçlenip vs atıyorsun milletle boş vakitleri öldürmelik tat veriyor
- witcher 1 i indirip oynadım grafikler leş ( eski oyun) 3 ve 2 deki gibi dövüş yok tıklıyorsun vuruyor falan strateji oyunu gibi şahsen hikayeyi okuyup dinleyip 2ye geçebilirsin 2 ve 3 müthiş zaten
Dikkate alacağım önerini bro.Başka önerisi olan var mıdır hocam ?

vay arkadaş bu nasıl oluyor ya geçen biri de 32 defa mı ne alien bitirmiş, ben bir oyunu bitirdim mı suratına bakmıyom ya
Haci birden fazla son ve seçenekler olduğu için ve elinde başka oynayacak birşey olmadığı için sarıyor
22 bitirmenin 7 8 i diğer seçenekleri oynama geri kalanı ise ya arada bir girmek yada combo yapma, eğlenceli oluyor yani :D

nik

Torrent-Oyun.com
ac odysey
oynamayan çok şey kaçırır, witcher kalitesinde yapmışlar

Uzun süredir sistemime uygun bir mmofps veya mmotps online oyun arıyorum ama bir türlü bulamadım. Ya çok eskilerde kalmış ya kapanmış ya online sayısı az ya da istediğim tarz olmuyor. Sonra çare buraya konu açmak istedim. Aşağıya sistem bilgilerimi bırakacağım ve aradığım oyun tarzını size anlatacağım ekleyebiliyorsam bi kaç oyun videosu da ekleyebilirim. Umarım bulabilirim şu corona günlerinde oyunsuz şekilde evde kös kös oturmak gerçekten can sıkmaya başladı.

İşlemcim: AMD-A9 9420 RADEON R5
Ekran Kartım: 2 GB AMD RADEON R5
Ram : 4 GB
SSD yok

Co-op veya PvE-PvM bölümleri olan oyunlar arıyorum.
İstediğim tarz oyunlar ekip arkadaşlarınla mümkünse ilerlemeli raundlu zombilere yaratıklara karşı savaştığımız ödüllendirecek olursa eski zamanlardan kalma ve kapatılan M.A.R.S. Online benzeri hatta varsa aynısı bir oyun olursa çok mutlu olurum(ZMR oynadım sarmıyor o server)
Killing Floor 2 Ve Left4Dead var ama sarmıyor ve KF2 biraz kasıyor
Warhammer wermintıde tarzı bir oyunda olabilir.

Bunun yanında eğer varsa Mass Effect Bioshock gibi hikayesi sağlam bağlayıcı sürükleyici ve merakta bırakan fantastik bilim kurgu tarzı single oyun varsa o oyun önerilerinizi de alabilirim.

Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar dilerim.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
^
Divinity: Original Sin 2
Dragon Age serisi
Diablo serisi
Dying Light
Path of Exile
Elder Scrolls Online
Defience 2050
Ark Survival Evolved
Borderlands serisi

Sağlam internetin varsa GeForce Now ile de oynayabilirsin. Bazı oyunlarda çalışmayabiliyor multiplayer gerçi.

Hikaye olarak ise:
Telltale oyunları (Batman, The Walking Dead, The Wolf Among Us...)
Hotline Miami, Hotline Miami 2
Alan Wake
Final Fantasy oyunları
Undertale
Star Wars: Knights of the Old Republic
MGS serisi
To The Moon
Life is Strange oyunları
Firewatch
Portal, Portal 2
What Remains of Edith Finch
Silent Hill oyunları
Resident Evil oyunları
Outlast, Whistleblower, Outlast 2
Heavy Rain
Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Transient Ghost

Ekip Lideri
Normalde hiç let's play izlemem ama böyle eğlenceli oyunlara denk gelince izlemesi keyifli oluyor.Tavsiye ederim.

Battle Royale Jelibon

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt