Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Valla geçen başlayayım dedim indirdim 1 i gayet iyi gitti falan bossuda geçtim bi yerlerim kalktı sonra mezarlık vardı oraya gittim kurukafalara en az 10 kere ölmüşümdür yok ben tekrar tekrar aynı yerleri oynamaya gelemiyorum :D başka önerin var mı
Dragon age serisi özellikle ilk oyun güzel
A Plague Tale: Innocence lineer bi oyun açık dünyası yok ama hikayesi güzel
Senua aynı şekilde
Skyrim Witcher oynamışsındır zaten heralde
Şu sıralar jrpg oyunlara sarmayı düşünüyorum japonlar hikaye anlatımına daha çok önem veriyolar
Octopath travaler oynuyorum şu an mesela sıra tabanlı pikselli mikselli oyun ama hikayesi içine çekti. Beni sanat tasarımı da başarılı bir oyun bence.

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
ac odyssey iyi oyun başta pek sıcak bakmamıştım ama oynadıkça oynattırıyor, bir de çok geniş bir dünyası var, görevler de öyle, adamlar uğraşmış oyun için belli
pes 2020 ise fifa20 den iyi gibi daha yeni oynuyom

Arkham

Torrent-Oyun.com
İngilizce öğrenmelik, basit seviye ingilizce içeren oyun önerirmisiniz.. (fps olmasa iyi olur)

Arkham

Torrent-Oyun.com
desperados, civilization tarzı sıra tabanlı oyunlar oynamanın yararı dokunabilir. istediğin zaman sözlüğe açıp bakarsın
Saolasın öneriler için ama UniversalPauseButton programı var, onunla oyun içindeki sinematikleri dahi durdurabiliyorsunuz, yani normal oyunda önerebilirsiniz :)

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
o aklımda en son düşünüyorum başka var mı :D
call of juarez bound in blood ve gunslinger
witcher 1-2-3 1 hoşuna gitmesse mekanikten grafikten dolayı 2ve 3 iyidir witcher övmiycem burda bilirsin nasıl birşey olduğunu
tomb raider serisine bak son 3 oyuna
watch dogs 2
sleeping dogs
far cry
mad max ama hikayesi eh işte seviyede bana göre yine sen bilirsin
star wars jedi fallen order
mafia 1-2-3 1 remake olarak gelicek istersen onu bekle
detroit became human ve heavy rain şiddetle tavsiye ederim hikayesi enfes oyunlar 2 side
metro serisi
batman arkham serisi
call of duty ww2
rage 1-2
dishonored 1-2
devil may cry 4-5
dead space
prey

call of juarez bound in blood ve gunslinger
witcher 1-2-3 1 hoşuna gitmesse mekanikten grafikten dolayı 2ve 3 iyidir witcher övmiycem burda bilirsin nasıl birşey olduğunu
tomb raider serisine bak son 3 oyuna
watch dogs 2
sleeping dogs
far cry
mad max ama hikayesi eh işte seviyede bana göre yine sen bilirsin
star wars jedi fallen order
mafia 1-2-3 1 remake olarak gelicek istersen onu bekle
detroit became human ve heavy rain şiddetle tavsiye ederim hikayesi enfes oyunlar 2 side
metro serisi
batman arkham serisi
call of duty ww2
rage 1-2
dishonored 1-2
devil may cry 4-5
dead space
prey
kanka ne yalan söyleyeyim hepsini oynadım :D

Arkadaşlar imzamdaki sistemim bazı kaliteli oynayamıyorum. Bundan oynayamadığım oyunları GeForce Now üzerinden oynuyorum. Hali GeForce Now Founders üyeliğim var. Arkadaşlar bana şöyle Nvidia GeForce üzerinden oynayabileceğim oyunlar önerir misiniz? Teşekkür ederim.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
kanka ne yalan söyleyeyim hepsini oynadım :D
o zaman dostum uzun soluklu oyunlara girişcen

the outer worlds
dragon age
skyrim
bunlar uzun soluklu outer world tavsiyemdir sağlam bi rpg kendisi karakterini salak bile yapabiliyon aşırı güzel yapmışlar rpg tarafını çeşitlilik çok fazla bunların dışında şu ounlarıda yazıyım

shadow of war ve shadow of mordor
persona 4
yakuza serisi tavsiyemdir yine
bayonetta
deus ex serisi
fable
vampyr
vampire the masqurade böyle yazılıyodu galiba emin değilim

bunlara bak oynadıysan yine bi liste yazarım

o zaman dostum uzun soluklu oyunlara girişcen

the outer worlds
dragon age
skyrim
bunlar uzun soluklu outer world tavsiyemdir sağlam bi rpg kendisi karakterini salak bile yapabiliyon aşırı güzel yapmışlar rpg tarafını çeşitlilik çok fazla bunların dışında şu ounlarıda yazıyım

shadow of war ve shadow of mordor
persona 4
yakuza serisi tavsiyemdir yine
bayonetta
deus ex serisi
fable
vampyr
vampire the masqurade böyle yazılıyodu galiba emin değilim

bunlara bak oynadıysan yine bi liste yazarım
Dragon age başlamayı düşünüyorum teşekkürler :)

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.
Hikayesi güzel, kılıçların havada uçuştuğu ama hikayeden kopmayan bir oyun arıyorum. (AC serisini sevmiyorum pek ve Witcher, Skyrim bir de Kingdom Come oyunları bitti)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Hikayesi güzel, kılıçların havada uçuştuğu ama hikayeden kopmayan bir oyun arıyorum. (AC serisini sevmiyorum pek ve Witcher, Skyrim bir de Kingdom Come oyunları bitti)
Anladığım kadarıyla AC ve Witcher diyerek TPS sevmediğini belirtiyorsun, zaten diğer sevip oynadıkların da FPS bakış açılı oyunlar.
Baştan uyarıyım yazacaklarım işlenişleri bakımından Skyrim ve Kingdom'dan farklı oyunlar.Örneğin kimisi online odaklı, kimisi DOOM gibi hızlı oynanıyor falan.Bu arada ilk ikisini şiddetle öneririm.

> Shadow Warrior 2 (1'i sevememiştim)
> Dishonored 1-2 (gizlilik odaklı ama çatışmalı da oynanır, özellikle 2. oyunu)

> Mordhau (online odaklı)
> Warhammer Vermintide 2 (online odaklı)
> Chivalry Medieval Warfare (online odaklı)

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.
Anladığım kadarıyla AC ve Witcher diyerek TPS sevmediğini belirtiyorsun, zaten diğer sevip oynadıkların da FPS bakış açılı oyunlar.
Baştan uyarıyım yazacaklarım işlenişleri bakımından Skyrim ve Kingdom'dan farklı oyunlar.Örneğin kimisi online odaklı, kimisi DOOM gibi hızlı oynanıyor falan.Bu arada ilk ikisini şiddetle öneririm.

> Shadow Warrior 2 (1'i sevememiştim)
> Dishonored 1-2 (gizlilik odaklı ama çatışmalı da oynanır, özellikle 2. oyunu)

> Mordhau (online odaklı)
> Warhammer Vermintide 2 (online odaklı)
> Chivalry Medieval Warfare (online odaklı)

Hayır aksine TPS daha çok seviyorum. AC serisini sevmediğimi belirttim sadece. Witcher mesela hikaye olarak en sevdiğim oyundur. Sırf aşırı beğendiğim için kitap serisini bile aldım hatta :D hikaye odaklı TPS ve kılıç/ok kullanımı çok olan oyun arıyorum yani.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Hayır aksine TPS daha çok seviyorum. AC serisini sevmediğimi belirttim sadece. Witcher mesela hikaye olarak en sevdiğim oyundur. Sırf aşırı beğendiğim için kitap serisini bile aldım hatta :D hikaye odaklı TPS ve kılıç/ok kullanımı çok olan oyun arıyorum yani.
O zaman sana Devil May Cry Serisini, sevmiyorum ama Bayonetta serisini, Metal Gear Rising Revengeance oyununu, ''oynamıyorum ama soulslike oyunlarından Nioh'u, Dark Souls Serisini, The Surge Serisini, Sekiro'yu'', Star Wars Jedi Fallen Order'ı, Enslaved Odyssey to the West'i, Kingdoms Of Amalur'u, Vampyr'i, Hellblade'i, NieR: Automata'yı, Final Fantasy 15'i, oynamıyorum ama Dragon Age Serisini ve son olarak her ne kadar süper olmasa da Ryse: Son of Rome'u öneririm.

Altı çizili olanlar her ne kadar hepsini oynamış olmasam da onlara kefilim. :) Tek tek övmek istemiyorum, oynayıp görürsün.Bu arada Kingdoms Of Amalur'u Witcher'a benzeten çok kişi var, aklında bulunsun.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt