Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
Hocam kusura bakma ama çok karışık yazmışsın, pek bir şey anlamadım maalesef. :)

Neden ki?
Ben de korku oyunlarına başladım başlayalı bir türlü bu oyunu oynayacağım diyemedim nedense.Acaba hep karanlık olduğu için mi?
ya kafa dağıtmalık oyun işte araba sürmeli olabilir ya da bu limbo gibi falan veya hafif gerilim oyunu olabilir

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
ya kafa dağıtmalık oyun işte araba sürmeli olabilir ya da bu limbo gibi falan veya hafif gerilim oyunu olabilir
Eğer grafik takıntınız yoksa Stardew Valley olabilir. Aynı şekilde arka planda bir hikaye anlatılırken sizi zorlamayacak bir oyun olan To The Moon da tavsiyemdir. Ek olarak rahatlatıcı olmasa bile kafa dağıtmalık başka bir oyun da Dead Cells.
Verdiğim oyunların hiçbiri 3D veya AAA oyun değil. Eğer 3D-AAA kafa dağıtmalık, gezmeli dolaşmalı oyun arıyorsanız piyasada çoğumuzun aşina oldğunu veya adını duyduğu bir çok oyun ile isterseniz kafanızı dağıtrabilirsiniz. En basitinden Dying Light. Atmosferi çok iyi ve vuruş hissi kuvvetli olduğu için kafa dağıtan bir oyun bence. Ayrıca içinde gezip tozmaya uygun bir dünyası da var.
Bir başka önerebileceğim oyun da çoğunuzun adını duymadığını tahmin ettiğim bir RPG oyunu olan Risen. Benim hoşuma gitmişti zamanında. Çıtır-çerez bir RPG oyunu arıyorsanız, derdinize deva olabilir. Şunu da söyleyeyim; The Witcher 3'ün açık dünyası muazzam olduğu için o dünyanın tadını bulabileceğiniz pek oyun yok piyasada. Hele The Witcher 1'in o atmosferi ve dünyası. Tam olarak Sapowski'nin betimlediği evreni yansıtıyordu. Ki zaten o yönü üçüncü oyundan çok daha iyi.

kutay.tabakoglu

Eğer grafik takıntınız yoksa Stardew Valley olabilir. Aynı şekilde arka planda bir hikaye anlatılırken sizi zorlamayacak bir oyun olan To The Moon da tavsiyemdir. Ek olarak rahatlatıcı olmasa bile kafa dağıtmalık başka bir oyun da Dead Cells.
Verdiğim oyunların hiçbiri 3D veya AAA oyun değil. Eğer 3D-AAA kafa dağıtmalık, gezmeli dolaşmalı oyun arıyorsanız piyasada çoğumuzun aşina oldğunu veya adını duyduğu bir çok oyun ile isterseniz kafanızı dağıtrabilirsiniz. En basitinden Dying Light. Atmosferi çok iyi ve vuruş hissi kuvvetli olduğu için kafa dağıtan bir oyun bence. Ayrıca içinde gezip tozmaya uygun bir dünyası da var.
Bir başka önerebileceğim oyun da çoğunuzun adını duymadığını tahmin ettiğim bir RPG oyunu olan Risen. Benim hoşuma gitmişti zamanında. Çıtır-çerez bir RPG oyunu arıyorsanız, derdinize deva olabilir. Şunu da söyleyeyim; The Witcher 3'ün açık dünyası muazzam olduğu için o dünyanın tadını bulabileceğiniz pek oyun yok piyasada. Hele The Witcher 1'in o atmosferi ve dünyası. Tam olarak Sapowski'nin betimlediği evreni yansıtıyordu. Ki zaten o yönü üçüncü oyundan çok daha iyi.
sağol önerilerin için bakıcam

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Araba yarışı istiyorsan bunun pist yarışı, off-road ya da sokak yarışı diye çeşitleri var fakat fazlalık açısından bir tek pist yarışları var.Onlar da genelde simülasyon şeklindeler (gerçekçilik anlamında).Mesela örnek olarak Project Cars 1-2, Asetto Corsa, Nascar, Automobilista, rFactor 1-2, F1 falan var.Of-road (rally) olarak da Dirt serisi var.Sokak yarışı olarak Foza Horizon serisi, NFS Serisi, Burnout Serisi ve Grid Serisi var.Yok ben free takılmak istiyorum diyorsan da Saint Row 3'ü öneririm.GTA Serisini söylemeye gerek yok zaten.

Bunlar haricinde ''değeri bilinmesi gereken indie oyunlar'' olarak da aşağıdaki listeyi incelersen, aradığın tarzda oyunları bulabilirsin.Şimdiden iyi oyunlar.

Not A Hero
Hotline Miami
Mr. Shifty
The Hong Kong Massacre
Black The Fall
Strider
Far Lone Sail
Cuphead
Trine Serisi
Ape Out
My Friend Pedro (ben beğenmedim)
Hidden Dragon
Owlboy
The Journey
Braid
Magibot
Old Man's Journey
Unravel 1-2
Little Nightmares
Deadlight Direct. Cut
Guns Gore Cannoli 2 (kaçırmış olabilirsin)
Dandara
Headlander
The Fall Part 2
Salt and Sanctuary (kolay bir oyun değil)
Nex Machina (bu da kolay değil)
Splasher
Trespassers
Samsara
Celeste
Remnants of Naezith (Türk oyunu)
Redemeer
Ruiner
Filthy Lucre
Hand of Fate 1-2
Rime
Hob
Transistor
Tesla and Lovecroft
World of One
Enlightenment
Warp
DYO [2 kişilik ama tek kişi de oynanır]
Brothers - The Tale of Two Sons [tek kişi zor oynar]
Rayman Serisi
Armed with Wings Rearmed
Bastion
Luftrausers [kafası uçmuş bir Nazi pilotu]
Katana ZERO
Synthetik
Level 99 Axe Rage
Teslagrad
Akane
Super Fancy Pants Adventure [eski bir efsane]
Volume [izometrik gizlilik oyunu]
Mark of the Ninja (remastered) [2D gizlilik oyunu]
Phantom Trigger
Planet Alpha
Projekt (bulmaca oyunu)
Pummel Party (eğlenceli kapışma oyunu)
Robbie Swifthand
Slash or Die 2
SteamWorld Dig 2
The Bridge
The Gardens Between [macera]
The Swords of Ditto
Unworthy
Zomborg
Alien Breed Impact
Alien.Breed 2-Assault
Alien Breed 3 - Descent
Aura Of Worlds
CHOP [kapışma oyunu]
The Messanger
Cybarian The Time Travelling Warrior
Death.Fungeon
Death's Gambit
Door Kickers Action Squad [küçük boy bir Swat oyunu]
Duck Life Battle [ilginç bir oyun]
Expand [bulmaca]
Fistful of Gun [izometrik Vahşi Batı oyunu]
FRAMED Collection [farklı tarzda bir bulmaca oyunu]
Hue [farklı bir bulmaca daha]
Mana Spark
Ninjin Clash of Carrots
Nuclear Throne
Neon Drive [müzikal bir araba sürme oyunu]
SpeedRunners [kapışma oyunu]
Party Crashers [kapışma oyunu]
Party Panic [eğlenceli bir kapışma oyunu]
Pool Panic [ilginç bir bilardo oyunu]
Project Downfall [FPS oyunu]
Roof Rage [güzel bir kapışma oyunu]
Running With Rifles Pacific [izometrik 2. dünya savaşı]
Samurai Wish [Hotline Miami tarzı]
Sparticles [???]
Squirm
Tanks V Hands Armed & Treaded [eğlence odaklı kapışma oyunu]
The Room 1-2 [bulmaca oyunu]
To Leave
Tokyo 42
Unrect
The.Way
Super Meat Boy
Beeftacular [Meet Boy tarzı]
The End is Night [Meet Boy tarzı]
Black & White Bushido [2 kişilik kapışma oyunu]
Stick Fight [2 kişilik kapışma oyunu]
Brawlhalla [2'den fazla ...]
Claws of Furry
Dead Cells
Dig or Die
Galaxy Champions TV
GIBZ
GoNNER
Guacamelee 2
Hinterhalt 2 [düşük grafikli FPS shooter]
Immortal Planet
Infinite Road [challenge'a dayalı bir oyun]
Kopanito All Stars Soccer [küçük ama güzel bir futbol oyunu]
Last Day of June
Figment
Flat Heroes [farklı tarzda bir kapışma oyunu]
FutureGrind [challenge'a dayalı]
Lucah Born Of A Dream
OneShift [bulmacalı]
Shift Quantum [bulmacalı]
Basingstoke
Bridge Constructor-Portal [Portal temalı köprü yama oyunu]
Domiverse [Güzel bir kapışma oyunu]
Fear Effect Sedna
Full Metal Furies
Stealth Inc 2 - A Game of Clones
KillAllZombies [sadece zombi öldürmelik oyun]
Lara Croft and the Guardian of Light
Lara Croft and the Temple of Osiris
Light Fall
Machinarium [iyi bir point and click oyunu]
39 Days to Mars
Airscape The Fall of GravityAlien Swarm

Alone_Boy1453

Torrent-Oyun.com
Bugün paylaşımı yapılan Persona 4 Golden'ı kesinlikle kaçırmayın. Aksiyon ve lise hayatı simulasyonun harmanlandığı eşsiz bir oyundur kendisi. Yalnız ingilizce biliyor olmanız şart. Ayrıca sıra tabanlı Japon işi RPG oyunlarını sevmiyorsanız size göre değil.

kutay.tabakoglu

Araba yarışı istiyorsan bunun pist yarışı, off-road ya da sokak yarışı diye çeşitleri var fakat fazlalık açısından bir tek pist yarışları var.Onlar da genelde simülasyon şeklindeler (gerçekçilik anlamında).Mesela örnek olarak Project Cars 1-2, Asetto Corsa, Nascar, Automobilista, rFactor 1-2, F1 falan var.Of-road (rally) olarak da Dirt serisi var.Sokak yarışı olarak Foza Horizon serisi, NFS Serisi, Burnout Serisi ve Grid Serisi var.Yok ben free takılmak istiyorum diyorsan da Saint Row 3'ü öneririm.GTA Serisini söylemeye gerek yok zaten.

Bunlar haricinde ''değeri bilinmesi gereken indie oyunlar'' olarak da aşağıdaki listeyi incelersen, aradığın tarzda oyunları bulabilirsin.Şimdiden iyi oyunlar.

Not A Hero
Hotline Miami
Mr. Shifty
The Hong Kong Massacre
Black The Fall
Strider
Far Lone Sail
Cuphead
Trine Serisi
Ape Out
My Friend Pedro (ben beğenmedim)
Hidden Dragon
Owlboy
The Journey
Braid
Magibot
Old Man's Journey
Unravel 1-2
Little Nightmares
Deadlight Direct. Cut
Guns Gore Cannoli 2 (kaçırmış olabilirsin)
Dandara
Headlander
The Fall Part 2
Salt and Sanctuary (kolay bir oyun değil)
Nex Machina (bu da kolay değil)
Splasher
Trespassers
Samsara
Celeste
Remnants of Naezith (Türk oyunu)
Redemeer
Ruiner
Filthy Lucre
Hand of Fate 1-2
Rime
Hob
Transistor
Tesla and Lovecroft
World of One
Enlightenment
Warp
DYO [2 kişilik ama tek kişi de oynanır]
Brothers - The Tale of Two Sons [tek kişi zor oynar]
Rayman Serisi
Armed with Wings Rearmed
Bastion
Luftrausers [kafası uçmuş bir Nazi pilotu]
Katana ZERO
Synthetik
Level 99 Axe Rage
Teslagrad
Akane
Super Fancy Pants Adventure [eski bir efsane]
Volume [izometrik gizlilik oyunu]
Mark of the Ninja (remastered) [2D gizlilik oyunu]
Phantom Trigger
Planet Alpha
Projekt (bulmaca oyunu)
Pummel Party (eğlenceli kapışma oyunu)
Robbie Swifthand
Slash or Die 2
SteamWorld Dig 2
The Bridge
The Gardens Between [macera]
The Swords of Ditto
Unworthy
Zomborg
Alien Breed Impact
Alien.Breed 2-Assault
Alien Breed 3 - Descent
Aura Of Worlds
CHOP [kapışma oyunu]
The Messanger
Cybarian The Time Travelling Warrior
Death.Fungeon
Death's Gambit
Door Kickers Action Squad [küçük boy bir Swat oyunu]
Duck Life Battle [ilginç bir oyun]
Expand [bulmaca]
Fistful of Gun [izometrik Vahşi Batı oyunu]
FRAMED Collection [farklı tarzda bir bulmaca oyunu]
Hue [farklı bir bulmaca daha]
Mana Spark
Ninjin Clash of Carrots
Nuclear Throne
Neon Drive [müzikal bir araba sürme oyunu]
Party Crashers [kapışma oyunu]
Party Panic [eğlenceli bir kapışma oyunu]
Pool Panic [ilginç bir bilardo oyunu]
Project Downfall [FPS oyunu]
Roof Rage [güzel bir kapışma oyunu]
Running With Rifles Pacific [izometrik 2. dünya savaşı]
Samurai Wish [Hotline Miami tarzı]
Sparticles [???]
Squirm
Tanks V Hands Armed & Treaded [eğlence odaklı kapışma oyunu]
The Room 1-2 [bulmaca oyunu]
To Leave
Tokyo 42
Unrect
The.Way
Super Meat Boy
Beeftacular [Meet Boy tarzı]
The End is Night [Meet Boy tarzı]
Black & White Bushido [2 kişilik kapışma oyunu]
Stick Fight [2 kişilik kapışma oyunu]
Brawlhalla [2'den fazla ...]
Claws of Furry
Dead Cells
Dig or Die
Galaxy Champions TV
GIBZ
GoNNER
Guacamelee 2
Hinterhalt 2 [düşük grafikli FPS shooter]
Immortal Planet
Infinite Road [challenge'a dayalı bir oyun]
Kopanito All Stars Soccer [küçük ama güzel bir futbol oyunu]
Last Day of June
Figment
Flat Heroes [farklı tarzda bir kapışma oyunu]
FutureGrind [challenge'a dayalı]
Lucah Born Of A Dream
OneShift [bulmacalı]
Shift Quantum [bulmacalı]
Basingstoke
Bridge Constructor-Portal [Portal temalı köprü yama oyunu]
Domiverse [Güzel bir kapışma oyunu]
Fear Effect Sedna
Full Metal Furies
Stealth Inc 2 - A Game of Clones
KillAllZombies [sadece zombi öldürmelik oyun]
Lara Croft and the Guardian of Light
Lara Croft and the Temple of Osiris
Light Fall
Machinarium [iyi bir point and click oyunu]
39 Days to Mars
Airscape The Fall of GravityAlien Swarm
Sağolasın dostum eline sağlık bakıcam şimdi ilgimi çekenleri oynuycam sağol.

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
Hocam kusura bakma ama çok karışık yazmışsın, pek bir şey anlamadım maalesef. :)

Neden ki?
Ben de korku oyunlarına başladım başlayalı bir türlü bu oyunu oynayacağım diyemedim nedense.Acaba hep karanlık olduğu için mi?
olabilir, korku oyunlarının çoğu öyledir her oyunu herkes oynayacak ya da her oyun herkese hitap eder diye bir şey yok

Transient Ghost

Forum Yetkilisi

Xanteus

Seviye 3
Herkese merhabalar bana hikayesi sağlam oyun önerebilir misiniz türü fark etmez sadece hikayesi sağlam olsun yeter

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Herkese merhabalar bana hikayesi sağlam oyun önerebilir misiniz türü fark etmez sadece hikayesi sağlam olsun yeter
PREY (2017). [Puanım: 8.9]

Daha dün 2. sonunu da oynadım.Oyunu 2. kez tekrarlamadım aslında.Sadece son görev olarak önümde iki seçenek vardı ve ikisi de gidilebilir görev olarak duruyordu.Ben de manuel save alıp önce güvendiğim sonucu denedim.Daha sonra 2. sonu da merak edip onu da denedim.Ama şunu da söyleyeyim oyunun başından sonuna kadar hikaye olarak pek bir şey anlamıyorsun.Bilim-Kurgu filmlerinin olmazsa olmaz unsurlarından biri olan şey bunda da var (kafanda hep bir soru işaretinin olması).Sonu beni tatmin etti ama herkesi tatmin eder mi bilmiyorum.Kısa bir oyun da değil (68 saat falan oynamışım).Daha birkaç saatlik Mooncrash DLC'si de var.Ben oynarken oynanışını beğenerek oynadım.Mesela bu oyun Observer gibi Cyberpunk temasını çok iyi yansıtıp hikaye kısmını anlamsız bitirmiyor.Başta öyle olacak zannetmiştim ama yanıldım.Observer görüntü ve işleniş olarak iyi bir oyundu ama sonu benim için anlamsızdı.

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
far cry new dawn
far cry severler bu oyunu da sevecektir, özellikle mekanlar iyi, araç imkanları biraz kısıtlı kalmış
7/10

civilivization 6
malesef oyun çok karışık ve olanaklar sınırlı, civ 5 ve beyond eart ı severek oynamıştım fakat bu sürüm olmamış, bir de tek kişilik oyunda 500 yıl sınırı getirmeleri sabrımı taşıran son damla oldu
4/10

beyond two souls
video oyunlarını sevdiğim pek söylenemez, bir bakayım dedim ama olacak gibi değil, film izlemeyi tercih ederim
3/10

sekiro shadows die twice
dark souls ve lords of the fallen dan sonra dark souls benzeri hiç bir oyunu sevdiğim söylenemez, sekiro da bunlardan biri oldu, çok fazla japon tarzlarında işli oyunları hiç sevmem zaten
3/10

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
far cry new dawn
far cry severler bu oyunu da sevecektir, özellikle mekanlar iyi, araç imkanları biraz kısıtlı kalmış
7/10

civilivization 6
malesef oyun çok karışık ve olanaklar sınırlı, civ 5 ve beyond eart ı severek oynamıştım fakat bu sürüm olmamış, bir de tek kişilik oyunda 500 yıl sınırı getirmeleri sabrımı taşıran son damla oldu
4/10

beyond two souls
video oyunlarını sevdiğim pek söylenemez, bir bakayım dedim ama olacak gibi değil, film izlemeyi tercih ederim
3/10

sekiro shadows die twice
dark souls ve lords of the fallen dan sonra dark souls benzeri hiç bir oyunu sevdiğim söylenemez, sekiro da bunlardan biri oldu, çok fazla japon tarzlarında işli oyunları hiç sevmem zaten
3/10
Sekiro'yu beğenmemene şaşırmamın haricinde Far Cry New Dawn'a verdiğin puanı beğendim.Oyun ne çok iyi bir yapıda ne çok kötü bir yapıda.Ama o çok uzun saatler oynatıp çok az şey vadeden ve kendini sürekli özensiz görevlerle tekrar eden Far Cry 5'ten iyi olduğunu düşünüyorum.Bu arada Sekiro'yu da henüz oynamadım.Dark Souls kadar bıktırıcı bir zorluğu olmasa da zor bir oyun olduğunu düşünüyorum.Souls-like türünü pek sevmiyorum ama hayırlısı.Prey'in Mooncrash DLC'sini bitirdikten sonra Beyond Two Souls'a başlayacağım.Heavy Rain çok övülmesine rağmen bana biraz ortalama bir oyun gibi gelmişti, inşallah aynı hissiyatı bunda da yaşamam.Oynanışı kısıtlı da olsa sırf hikayesi için oynanabilir bir tür olduğunu düşünüyorum.Tabi herkese hitap etmiyordur o ayrı.Bu türde bir tek Telltale oyunlarını oynayasım nedense gelmiyor.

Bu arada oynamayanlarınız var ise Life Is Strange 2 oynamanızı tavsiye ederim. Hikayesi baya güzel. Oyun sizi bağlıyor.

Torrent olarak indirebileceğim düşük/ortalama sistem isteyen bir oyun arıyorum.
COD Serisi gibi FPS oyunlar olabilir veya Ghost Recon:Wildlands gibi açık Dünya'da görev yaptığımız bir oyunda olabilir.Sistemimin kaldırabilceği başka tür oyunlar da olabilir.Aklınıza ne gelirse önerin işte :D
Not:Eğer önerdiğiniz oyunun torrent olarak indirme linkini de atabilirseniz sevinirim :)

Sistem Özelliklerim:
İşlemci:İntel(R) Core(TM) i3-4130 CPU @ 3.40GHz
Yüklü Bellek(RAM): 4GB
Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GT 630

Web sitesi
www.facebook.com
Torrent olarak indirebileceğim düşük/ortalama sistem isteyen bir oyun arıyorum.
COD Serisi gibi FPS oyunlar olabilir veya Ghost Recon:Wildlands gibi açık Dünya'da görev yaptığımız bir oyunda olabilir.Sistemimin kaldırabilceği başka tür oyunlar da olabilir.Aklınıza ne gelirse önerin işte :D
Not:Eğer önerdiğiniz oyunun torrent olarak indirme linkini de atabilirseniz sevinirim :)

Sistem Özelliklerim:
İşlemci:İntel(R) Core(TM) i3-4130 CPU @ 3.40GHz
Yüklü Bellek(RAM): 4GB
Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GT 630
Spec Ops The Line , Medal of Honor serisi tam sana göre onun dışında biraz daha açık dünya olarak far cry 3 (kesinlikle oynamalısın) biraz daha kovboy tarzı istiyorsan call of juarez serisi baya iyidir bakabilirsin.
Wolfenstein new order ve insurgency olabilir.

Spec Ops The Line , Medal of Honor serisi tam sana göre onun dışında biraz daha açık dünya olarak far cry 3 (kesinlikle oynamalısın) biraz daha kovboy tarzı istiyorsan call of juarez serisi baya iyidir bakabilirsin.
Wolfenstein new order ve insurgency olabilir.
Far Cry 3'ü oynamıştım baya iyi.Diğer oyunlara baktım şuan Medal OF Honor ve Wolfenstein New Order'ı oynarım belki ama Spec Ops The Line ve Call Of Juarez'i kesinlikle oynayacağım.Sağ ol öneri için.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Pek bir hikaye beklemiyorum ama neden kimse bu oyuna bir Türkçe yama yapma girişiminde bulunmuyor anlamış değilim.Para kazandıracak oyun seçiyorlar galiba! Malum ''yerelleştirme'' işin bahanesi olmuş çoğu grup için.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt