Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Sistemim piyasadaki her türlü oyunu kaldırıcak durumda, ben şöyle söyleyeyim benim sizden isteğim. sıfırdan bir oyuncu olduğumu varsayın ve bana oyun önerin birsürü oyun yağdırın bol bol vaktim var ve yapıcak birşeyim yok o yüzden bu yazıyı yazdım şimdiden teşekkürler

not: sadece withcer gta ve ac serisini önermeyin lütfen.

Web sitesi
www.facebook.com
Sistemim piyasadaki her türlü oyunu kaldırıcak durumda, ben şöyle söyleyeyim benim sizden isteğim. sıfırdan bir oyuncu olduğumu varsayın ve bana oyun önerin birsürü oyun yağdırın bol bol vaktim var ve yapıcak birşeyim yok o yüzden bu yazıyı yazdım şimdiden teşekkürler

Hocam cod modern warfare serisi var (efsanelerdendir)
Metro Exodus , Detroid ve beyond two souls önerebilirim seçim odaklı hikayesi var. Geçenlerde bioshock infinite bitirdim gayet güzeldi öneririm. Açık dünya bişeyler arıyosan the elder scrolls serisinden başlayabilirsin. Red dead redemption 2 eğer alabilecek durumun varsa (daha kırılmadı) kesinlikle oyna derim. Onun dışında mortal kombat , dishonored veya mafia 2 definitive edition'a bakabilirsin.

Arkadaşlar bana Nvidia GeForce Now üzerinden oynayabileceğim ya da imzam da ki sistemimin kaldırabileceği oyun önerebilir misiniz? Bu aralar oyun kıtlığı çekiyorum da onun için sordum.

eski bir oyun ama bence yani herkesin oynaması gerekti zamanında yine oynanabilir oyun olan prince of persia 3 ü ilk olarak tavsiye ederim (şu içine şeytan kaçan serisi) sonra total war serisi güzel oluyor for honoru online olarak ya da kısa hikayesini oynayabilirsin oda güzel ama şuan benim gözümde ark survival diye bi oyun var steamden satın alarak online oynanabilir pvp ve pve serverları var 75 kişilik haritaya 75 kişi doluyor oyuncusu çok ve çok eğlenceli görünüyor birde conan exiles var onuda satın almanı tavsiye ederim izledim gayet güzel arkadaşlarınla felan oynayabilirsin biraz daha oyun sorarsan mesaj atarsan araştırır söylerim ya da bildiğim aklıma gelen oynadığım diğer oyunlardan

beyler witcher tarzı oyun önerin sıkıntıdan patlıcam
prince of persia ve shadow of war prince of persia biraz eski oyun ama yinede oynayabilir çok güzel bi oyun bu sene yenisini çıkartcaktı ubisoft ama iptal ettiler ama en güzel bölümü 3.si şu şeytana dönüştüğü assasins creedden hemen önce bu oyunu çıkartıyorlardı en sevdiğim oyun :D

Pentium E6600
6 Ram
R7 240 ekran kartı
Directx 12
Bu sistemle hangi hikayeli yada çok oyunculu oyunu oynayabilirim
emin değilim ama ekran kartımız aynı ramin benden fazla işlemciyi anlamadım bi başkası hata yaparsam düzeltsin for honoru satın alabilirsen online oynarsın ben oynuyorum hikayesi çok uzun değil hikayeyi bitireyim sadece dersen torrentten indirebilirsin

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
selamun aleyküm arkadaşlar sizden hikayesi uzun oyun önerileri bekliyorum şimdiden teşekkürler
Aleyküm selam.Hikayesi uzun olarak; Witcher 1-2-3, AC Origins ve Odyssey (diğerleri o kadar uzun değil ama yine de oyna), Metro Serisi, Mafia 1-2-3, Dishonored 1-2 ve Death of The Outsider, Rage 1-2, PREY (2017), Watch Dogs 2, Dying Light, Resident Evil Serisi, Mass Effect Serisi, ME: Shadow of the Mordor ve Shadow of the War, DOOM 2016 ve DOOM Eternal, The Evil Within 1-2, Wolfenstein 1-2 ve sonrasında çıkmış standolone DLC'leri, Crysis Serisi, Dead Space Serisi, Batman Arkham Serisi, Call of Juarez Serisi (The Cartel hariç), Final Fantasy Serisi, Devil May Cry Serisi, Half Life Serisi, Control, Sekiro, Star Wars Jedi Fallen Order, Tomb Raider Serisi (2013'ten itibaren), Splinter Cell Serisi, Mirror's Edge Serisi var.Daha doğrusu aklıma gelenler bunlar.

Edit: Metal Gear Solid 5 ve Metal Gear Rising: Revengeance...

Son düzenleme:

Poseidon147

Torrent-Oyun.com
Aleyküm selam.Hikayesi uzun olarak; Witcher 1-2-3, AC Origins ve Odyssey (diğerleri o kadar uzun değil ama yine de oyna), Metro Serisi, Mafia 1-2-3, Dishonored 1-2 ve Death of The Outsider, Rage 1-2, PREY (2017), Watch Dogs 2, Dying Light, Resident Evil Serisi, Mass Effect Serisi, ME: Shadow of the Mordor ve Shadow of the War, DOOM 2016 ve DOOM Eternal, The Evil Within 1-2, Wolfenstein 1-2 ve sonrasında çıkmış standolone DLC'leri, Crysis Serisi, Dead Space Serisi, Batman Arkham Serisi, Call of Juarez Serisi (The Cartel hariç), Final Fantasy Serisi, Devil May Cry Serisi, Half Life Serisi, Control, Sekiro, Star Wars Jedi Fallen Order, Tomb Raider Serisi (2013'ten itibaren), Splinter Cell Serisi, Mirror's Edge Serisi var.Daha doğrusu aklıma gelenler bunlar.

Edit: Metal Gear Solid 5 ve Metal Gear Rising: Revengeance...
Teşekkür ederim ben bunların çoğunu oynamadım bunları denerim mesela castlevania lord of shadow var hikayesi güzel bir oyun ama bitirdim onu

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Teşekkür ederim ben bunların çoğunu oynamadım bunları denerim mesela castlevania lord of shadow var hikayesi güzel bir oyun ama bitirdim onu
Rica ederim.Witcher serisine 1'den başlayarak iyi yapmışsın.Şahsen ben grafik ve animasyonlarının kütüklüğünden dolayı oynayamamıştım.Ama büyük ihtimal CD Project Red bu açığı fark edip güzel bir remake yapabilir Witcher 1'e.Bu arada diğer serileri de oynamayı unutma.Aralarından bazıları (Metro Serisi, Dead Space Serisi, The Evil Within 1-2 ve Dying Light) korku oyunu olarak bilinseler de oynanamayacak seviyede korkutucu değiller.Bu oyunları oynamanı şiddetle öneriyorum.Zaten oynadıkça hem alışıyorsun, hem devam oyunlarında bu etkinin azaltıldığını hissediyorsun.

Yeri gelmişken ek olarak Bioshock Serisini ve Deus Ex Serisini de ekleyeyim.

Sakinleştirici oyun önerebilecek var mı? ağır ilerleyen sakin bir atmosferi olan rahat rahat ilerleyebileceğim strese sokmayacak bir şey.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt