Torrent-Oyun | Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Faded

sertlik kanında var hayatın.
Arkadaşlar oyun serisi önerisi bekliyorum.

Assassin's Creed bitik.
Call of Duty olabilir ama onun da hangi oyunlarını oynasam bilemedim çok eskilere gitmek istemiyorum.
Mafia 1-2 bitik, 3'ü Enis Kirazoğlu yüzünden oynamıyorum. :D
Need For Speed bitik.
Grand Theft Auto bitik.
Bioshock bitik.

Bilmiyorum belki daha oynadığım vardır ama aklıma gelmiyor.
Hikayeli oyunları daha çok seviyorum hikaye ağırlıklı olmasa da bomboş olmasın lütfen.

Güzide önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar
Arkadaşlar oyun serisi önerisi bekliyorum.

Assassin's Creed bitik.
Call of Duty olabilir ama onun da hangi oyunlarını oynasam bilemedim çok eskilere gitmek istemiyorum.
Mafia 1-2 bitik, 3'ü Enis Kirazoğlu yüzünden oynamıyorum. :D
Need For Speed bitik.
Grand Theft Auto bitik.

Bilmiyorum belki daha oynadığım vardır ama aklıma gelmiyor.
Hikayeli oyunları daha çok seviyorum hikaye ağırlıklı olmasa da bomboş olmasın lütfen.
Güzide önerilerinizi bekliyorum.
Batman Arkham Asylum, Batman Arkham City ve Batman Arkham Knight ( en ve en sevdiklerimden )
Dishonored ( en sevdiklerimden ) serisinde herşey var, hikaye derinliliği olsun oynanış olsun.
Bioshock 1 veya 3 ( 2.ci oyunu önermem)
Dying Light ( en sevdiklerimden )
Mad Max
Metro serisi ( en sevdiklerimden )
Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider Shadow of Tomb Raider ( en sevdiklerimden )
Call of Juarez Gunslinger ( en sevdiklerimden + oynamadan geçme diyebileceğimden )
Gears of War 1+4+5 ( en sevdiklerimden + oynamadan geçme diyebileceğimden )
Quantum Break
Wolfenstein The New Order ve Wolfenstein II The New Colossus ( en sevdiklerimden + oynamadan geçme diyebileceğimden )
The Witcher 3 Wild Hunt ( en sevdiklerimden + oynamadan geçme diyebileceğimden )
Alan Wake ( en sevdiklerimden + oynamadan geçme diyebileceğimden )
Resident Evil 2 Remake
Yeni DOOM
The Evil Within
Deus Ex Human Revolution
Far Cry 3
Just Cause 3
Sniper Elite 3 ve 4
The Darkness II ki aklıma gelen oyunlar yukarda saydıkların hariç önerebileceğim. Aklımı kurcalasam neler çıkacak neler. Para var ve RPG seviyorsan Diablo III ve daha da oyun önerirdim Red Dead Redemption 2 gibi.

Faded

Batman Arkham Asylum, Batman Arkham City ve Batman Arkham Knight ( en ve en sevdiklerimden )
Dishonored ( en sevdiklerimden ) serisinde herşey var, hikaye derinliliği olsun oynanış olsun.
Bioshock 1 veya 3 ( 2.ci oyunu önermem)
Dying Light ( en sevdiklerimden )
Mad Max
Metro serisi ( en sevdiklerimden )
Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider Shadow of Tomb Raider ( en sevdiklerimden )
Call of Juarez Gunslinger ( en sevdiklerimden + oynamadan geçme diyebileceğimden )
Gears of War 1+4+5 ( en sevdiklerimden + oynamadan geçme diyebileceğimden )
Quantum Break
Wolfenstein The New Order ve Wolfenstein II The New Colossus ( en sevdiklerimden + oynamadan geçme diyebileceğimden )
The Witcher 3 Wild Hunt ( en sevdiklerimden + oynamadan geçme diyebileceğimden )
Alan Wake ( en sevdiklerimden + oynamadan geçme diyebileceğimden )
Resident Evil 2 Remake
Yeni DOOM
The Evil Within
Deus Ex Human Revolution
Far Cry 3
Just Cause 3
Sniper Elite 3 ve 4
The Darkness II ki aklıma gelen oyunlar yukarda saydıkların hariç önerebileceğim. Aklımı kurcalasam neler çıkacak neler. Para var ve RPG seviyorsan Diablo III ve daha da oyun önerirdim Red Dead Redemption 2 gibi.
türkçe yaması olanlara öncelik vermekle birlikte hepsini oynayacağım reis. teşekkür ederim vakit ayırdığın için.

Son düzenleme:

asi55

Oyun Oynamak Güzel
steamden 11 lirayı geçmeyecek strateiji oyunu arıyorum ( Oyuncusu bol olsun)

longec12

Torrent-Oyun.com
https://steamcommunity.com/id/woanlongec/ arkadaşlar bu hesap bana ait genel olarak oyunlarımı bakıp başka şeyler önerebilirseniz sevinirim benimde aklımda bir kaç tane oyun var onlarıda size sormak isterim. Öncelikle xcom 2 ye dlc alabiliyorum ana oyuna zaten sahibim. 2. si diablo 3 mü alsam diyorum, Destiny 2 var elimde ama arkadaşım yok ona dlc almamayı düşünüyorum. GROUND BREACH diye bir oyun var ama oyuncusu yok gibi konu hakkında bilgisi olan var mı onu mu alsam ? Anlayacağınız kafam çok karışık arkadaşlar :D Fikirleri bekliyorum.

ademguler159

Torrent-Oyun.com
Babalar Rdr 2 alacak para yok hesabi olan varmi oynayip bitirmis ve sıkılmis olan hayrina bi bizde oynayalim
Veya uygun ucret karsıligi pc de oynayabilecegimiz bi yer var mi oyun cok pahali alacak durum yok bilgisayari zar zor aliyoz malum oyun pahali geliyo

Faded

RPG seviyosan Dragon Age serisini öneririm. Ben 3-1-2 sırasıyla oynadım pişman değilim.
sadece origins'in türkçe yaması var sanırım. rpg oyununu da oynarken anlamak lazım. sadece origins'i oynasam bir şey kaybeder miyim?

edit: inquisition'a da geliyormuş, animus başlamış çeviriye. bekleyeceğiz artık.

Son düzenleme:

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
sadece origins'in türkçe yaması var sanırım. rpg oyununu da oynarken anlamak lazım. sadece origins'i oynasam bir şey kaybeder miyim?

edit: inquisition'a da geliyormuş, animus başlamış çeviriye. bekleyeceğiz artık.
Kaybetmezsin, ilk oyun zaten. Bence serinin en iyi oyunu Originstir hatta.

Bozkurt1071

Bir Bak Tarihe TÜRK'e Baş Kaldıranın Sonu Ne Olmuş
Arkadaşlar COD modern warfare'yi nerden satın alıcaz steamda falan bulamadım

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
cpy fifa 20 yi çıkardı sanırım siteye ne zaman yüklenir ?
İlk bilinmesi gereken crack gruplarının sitesi yoktur. O isimleri koyuyorlar ki bilmeyen kişiler direk atlasın indirsin diye. Büyük ihtimalle indir dediğinde bilgisayarın güzel bir trojan kapar. Anlayacağın oyun kırılmadı crackwatch sitesinden kırılıp kırılmadığını takip edebilirsin.

Trojan nedir diye soracak olursan

Trojan, genellikle meşru yazılım kılığındaki bir tür kötü amaçlı yazılımdır. Trojanlar, kullanıcıların sistemlerine erişmeye çalışan siber hırsızlar ve korsanlar tarafından kullanılabilir. Kullanıcılar genellikle bir tür sosyal mühendislik tarafından kandırılarak Trojanları sistemlerine yükler ve çalıştırırlar. Trojanlar etkinleştirildikten sonra siber suçluların sizi takip etmelerini, hassas verilerinizi çalmalarını ve sisteminize arka kapı erişimi elde etmelerini sağlar.

Bir örnek vermek gerekirse dediğin sitelerden birinde gta 6 daha çıkış tarihi bile duyurulmadan nasıl bir oyun olacağı bile bilinmeden kırılmış ve boyutu bile belli 40 gb. Yani düpe düz ben virüsüm beni indir diyor ve inanın indirmeye çalışanda vardır.

1575161471013.png

1575161570348.png

Crack ve torrentler ile aranız yok ise crackwatch falanda kontrol edemem diyorsanız siteye eklenmesini beklemeniz sizin yararınıza olacaktır.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt