Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
COD MW3 survival modu tarzı modlar içeren bi oyun(zombisiz yaratıksız)
Earthfall ve Left Four Dead'i öneririm ama tahmin edebileceğin üzere bunlarda zombi ve yaratıklar var.L4D eski gelebilir ama Earthfall'ı denemeni öneririm [bazı challenge'ları güzeldi].Yok illa yaratıksız olsun diyorsan CoD MW2'ye bakabilirsin.Hatta oynamadım ama CoD'un diğer oyunlarında da bu mod olabilir.

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
Generation Zero

aslında bu oyunu daha da geliştirmeleri gerekirdi, beta versiyon, erken erişim oyunu gibi bir şey olmuş, hep aynı şeyleri yapıyon, hep yürüyon, aynı cephaneleri lottluyun, aynı düşmanları yok ediyon, yarım saat sonra oyunu sildim
puan= 1/10

Generation Zero

aslında bu oyunu daha da geliştirmeleri gerekirdi, beta versiyon, erken erişim oyunu gibi bir şey olmuş, hep aynı şeyleri yapıyon, hep yürüyon, aynı cephaneleri lottluyun, aynı düşmanları yok ediyon, yarım saat sonra oyunu sildim
puan= 1/10
Ben de bu oyunu denedim de ben oynarken yarım saat ile 1 saat arası oyun 'crash hatası' veriyor, yani oyun baya çöküyor.Birden fazla kez bunu yaşadım.Sende de bu sorun var mıydı? Bi' de dediğin gibi oyun hikayesel bir oyun değil, daha çok co-op şeklinde arkadaşlarımızla çeşit çeşit robot öldürebileceğimiz bir oyun.Zevki neresinde dersen orasını bilmiyorum.Onu bilmek için bir de co-op olarak denemek lazım [belki zevklidir].Muhtemelen Monster Hunter World tarzında bir oynanışı vardır.

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
Ben de bu oyunu denedim de ben oynarken yarım saat ile 1 saat arası oyun 'crash hatası' veriyor, yani oyun baya çöküyor.Birden fazla kez bunu yaşadım.Sende de bu sorun var mıydı? Bi' de dediğin gibi oyun hikayesel bir oyun değil, daha çok co-op şeklinde arkadaşlarımızla çeşit çeşit robot öldürebileceğimiz bir oyun.Zevki neresinde dersen orasını bilmiyorum.Onu bilmek için bir de co-op olarak denemek lazım [belki zevklidir].Muhtemelen Monster Hunter World tarzında bir oynanışı vardır.
hayır yarım saat oynadım bir sorun yoktu, ya skidrowreloaded sürümü ya da corepackti

hayır yarım saat oynadım bir sorun yoktu, ya skidrowreloaded sürümü ya da corepackti
Ben Fitgirl indirmiştim ama sorun repack'ten falan değildi bence.Crash mesajından sonra hatayı rapor etmemi falan istiyordu.Hani erken erişim oyunu ya, büyük ihtimal ondandır.Neyse bir iki daha deneyip silerim herhalde.Sarmaz gibime geliyor.

Beyler NieR: Automata oynuyorum da sürekli aynı karakterle oynamaktan biraz sıkıldım.2B yerine 9S'i save dosyasından değiştirebiliyorum fakat vuruş animasyonları daha değişik ve sınırlı olduğu için 2B ile oynamak zorunda kalıyorum.Önerebileceğiniz karakter değişimi gibi mod'lar varsa link atar mısınız, o konuda biraz bilgisizim de, nasıl yapılacağını vs. bilmiyorum.Mümkünse çıplak olmayan karakter modları olsun, böyle robotumsu falan.Örneğin aşağıdaki gibi.Video'da gösterileni indirip yükleyebilseydim iyi olur ama link yok videoda, sanırım route c pod'unu aldıktan sonra aktif olacak o suit.Yine de önrebileceğiniz karakter, giysi, grafik mod'ları falan varsa sevinirim. @Shyah

[1:25 ve 1:26]

Son düzenleme:

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Dark Souls 1, 2 hiç oynamadım 3 ü de hileyle bitirdim oyunun lore'u çok ilgimi çekiyor ama cesaret edemiyorum sıkılırım diye.
Bu arada AC Odyssey de çok yavaş ilerlemeye başladı 26 lvlim ana görevler en az 31 lv istiyo. Oyun sonradan açılıyor mu yoksa yan görevlere devam mı?

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
Dark Souls 1, 2 hiç oynamadım 3 ü de hileyle bitirdim oyunun lore'u çok ilgimi çekiyor ama cesaret edemiyorum sıkılırım diye.
Bu arada AC Odyssey de çok yavaş ilerlemeye başladı 26 lvlim ana görevler en az 31 lv istiyo. Oyun sonradan açılıyor mu yoksa yan görevlere devam mı?
AC için bildiğim seve seve level kasacaksın. Seve seve. Dark Soulsla ilgili Skyrim mi Ac mi Dark Souls mu diye sorsan fizana kadar Dark Souls derim.

AC serisi, Witcher 3 , Skyrim, Far cry serisi gibi görevden göreve sıkılmadan koşacağım oyun arıyorum yardımcı olabilir misiniz?
NieR: Automata.

Witcher'ın robotlusu ve gereksiz çıplaklık içeren hali gibi düşün.Aslında oynadıktan sonra çıplaklığın karakterlerden ibaret olduğunu anladım ama çıplaklığın gereksiz ön planda olması hâlâ bana itici geliyor.Hani çıplaklık ve bazı tasarım hataları olmazsa Witcher ismiyle birlikte anılan bir isim olabilirdi [açık dünya, aksiyon rpg oyunu olarak].70 saate yakın oynadım ama hâlâ bitmedi.Ben genelde önce yan görevleri bitirip daha sonra ana görevlere başlarım.Bazen çok yan görev sıkınca arada ana görev de yaptığım olur.Ama bu oyun minimap'te görünmesine rağmen bazı engeller koyarak yan görev yapmamı sınırlıyor.Ve bunu da oyuncuya anlatmak yerine uğraştırarak yapılmayacağını gösteriyor.Örneğin bazı yan görevleri gizli yerleri keşfederek bulursun.E haliyle haritada gördüğün yan görevi de acaba gizli bir yerde mi diye arıyorum.Ara ara, en sonunda sıkılıp ana göreve gidiyorum ve bi' bakıyorum ki arayıp bulamadığım yan görev yolunu ana görevi yapmamla birlikte buluyorum.Tamam bazı yan görevleri erkenden güçlenmemek için engellersin de bu şekilde değil.Ya Witcher'daki gibi level sınırı koy [misal 40 lvl olmadan bu boss'u kesemezsin gibi] ya da daha sonra göster o yan görevi.Neyse bu kısmı oyundan soğutabilecek kısmıydı, neyse ki öğrenip atlattım.Onun haricinde görev çeşitliliği, yavaş yavaş gelişen düşman çeşitliliği ve silah çeşitliliği oyunu oynamak için yeterli sebepler.Belki tam olarak bir eksi sayılmaz ama mekan çeşitliliği de biraz az.O da düşman çeşitliliği gibi yavaş yavaş gelişen bir kısım.Bu arada oyunun chip kullanımını 50. saatten sonra anladım.Daha doğrusu karşıma çıktı.Oyunun kolaylaşması anlamında baya bir yardımı dokundu [auto heal ile canın kendiliğinden dolması].Daha çok detay var da her şeyi söylemeyeyim, kendin keşfedersen daha iyi olur. :)

Bu aralar oyunun karakter görünümünü değiştirmek istiyorum da nasıl yapılacağı konusunda bir fikrim yok.Biliyorsan yarımcı olur musun sana zahmet?

https://www.torrent-oyun.com/thread...suerekli-guencel.504011/page-157#post-4538273

Diğer önerebileceğim açık oyun ise Sleeping Dogs.Kısaca bahsedeyim, oyunda mafyanın içine sızmış bir polisi oynuyoruz.Oyun sanırım Çin'de geçiyordu.Açık dünya bir oyun.Shooter ve dövüş mekanikleri var oyunda.Dövüş kısımları baya iyiydi oyunun.Onun haricinde hack'leme olayı da var.Görevleri de gayet güzel tasarlanmış.Oynamadıysan oynamanı tavsiye ederim.

Son olarak
Middle-Earth serisini öneririm.Shadow of Mordor ve Shadow of War.İlkini oynadım da ikincisini henüz denemedim.İlkine göre konuşacak olursam, o açığı en iyi yansıtan oyunlardan biridir.Oyunu istersen gizlilikle de oynayabilirsin istersen pata küte dalarak da.Bazı kısımlarda zorlanacağından dolayı gizlilikle oynaman gereken yerler de olacaktır.

Bunlar haricinde Mafia Serisini, Metal Gear Solid Serisini, Watch Dogs Serisini, Rage oyununu, Sniper Elite Serisini, Batman Serisini [özellikle A. Knight], Mad Max oyununu, Dishonored Serisini ve son olarak oyunda bir hikaye var gibi görünse de aslında tek yaptığımız haritada bulunan yerleri ele geçirmek olan Ghost Recon: Wildlands oyununu öneriyorum.Bu arada bu önerileri görevden göreve koşmak diyerek adlandırdığın ve örnek gösterdiğin oyunlara bakarak yaptım.

Not: Sadece NieR'i yazacaktım. ;D

Teşekkür ederim NieR: Automata yı nasıl gözden kaçırmışım anlamadım. Altta verdiğin oyunların da Rage ve Wildlands hariç hepsini oynadım onlara da bir bakacağım tekrar teşekkür ederim zaman ayırdığın için.
Rica ederim, şimdiden iyi oyunlar.

Hazır konusu açılmışken sorayım diyorum.Türkçe yama çalışması vardı bir aralar bu oyunun ne oldu acaba bilgin var mı ?
U-crew denen grup tarafından uzun zamandır devam ediyor, eğer işi savsaklamıyorsa bir gün çıkar herhalde [başlangıç tarihi: Kasım 2017].Ben de bekliyordum ama daha fazla bekleyemedim.Henüz bir görsel de paylaşılmamış, yüzdesi vs. de belli değil.

https://www.u-crew.net/index.php?topic=80.0

sağda solda farklı farklı yüzdeler ve ss'ler paylaşılmış ama ne kadar doğrudur bilemem.DH'deki yorumlara göre daldan dala atladıkları için ne Batman oyununun yamasını, ne de NieR gibi büyük oyunların yamasını çıkarabildiler.Her oyuna atlamaları da bir başka dert yanılan konu.

https://forum.donanimhaber.com/nier-automata-turkce-yama-istek--125522284-5

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt