Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ademguler159

Torrent-Oyun.com
beyler bu assassins creed serisi benzeri olabilir veya the witcher 3 benzeri olabilir bu ikisinden birine benzer hem grafik kalitesi hem oyun, hikeya kalitesi olarak bildiğiniz oyun varmı acaba ?
oynayacak yeni oyun lazım bana :D
en son metro Exodusu bitirdim bu seferde bu dediklerime benzer güzel bi oyun lazım şimdiden teşekküler .

beyler bu assassins creed serisi benzeri olabilir veya the witcher 3 benzeri olabilir bu ikisinden birine benzer hem grafik kalitesi hem oyun, hikeya kalitesi olarak bildiğiniz oyun varmı acaba ?
oynayacak yeni oyun lazım bana :D
en son metro Exodusu bitirdim bu seferde bu dediklerime benzer güzel bi oyun lazım şimdiden teşekküler .
Dragon Age Serisi.

Örnek:

kardeşim fikir için teşekkürler ama o oyunu biliyorum başka bildiğin oyun varmı grafik kaliteside iyi olsun the witcher 3 biliyosan o gibi güzel bi oyun olabilirse çok iyi olur teşekkürler
Middle Earth Serisi var.Birinci oyunu ME: Shadow of Mordor, 2. oyunu ME: Shadow of War.İlk oyunu oynadım ama 2. oyuna daha başlamadım.Önce ilk oyunu Türkçe yamayla tekrar oynayıp daha sonra 2. oyuna yapılırsa onu da Türkçe yamayla oynamayı düşünüyorum.Baya güzel bir oyundur tavsiye ederim.Bu arada ben de Dragon Age serisini sevmiyorum, büyüler falan beni soğutuyor o seriden.Bi' de fazla rpg.

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.
MAFIA serisi var hocam. Eğer oynamadıysan bir bak istersen. Forumumuz da oyunlar mevcut.

MAFIA yı III haricinde bitirdim bahsettiğim şey onun gibi değil. Mesela para kazandıkça daha lüks kıyafetler daha güzel arabalar daha güçlü adamlar tutacağım vs vs bir oyun istiyorum. Kingdom come oyununu biliyorsanız onun korsan veya mafia versiyonu gibi düşünebilirsiniz. veya Witcher gibi.

asd3351

Torrent-Oyun.com
15 gb altı triple a güzel hikayeli grafiği kötü olmayan oyun öneriniz var mı ?

Neden 15 GB?
İkincisi 15 GB altı hangi oyunları oynadın, ona göre öneri yapayım.
Bir de kriterleri arttırman lazım.Mesela gizlilik, aksiyon, korku, fps, tps, yarış veya değil, shooter ya da hack and slash vs.

Diğer öneri yapmaya niyetli arkadaşlar için de kolaylık olur.

asd3351

Torrent-Oyun.com
Neden 15 GB?
İkincisi 15 GB altı hangi oyunları oynadın, ona göre öneri yapayım.
Bir de kriterleri arttırman lazım.Mesela gizlilik, aksiyon, korku, fps, tps, yarış veya değil, shooter ya da hack and slash vs.

Diğer öneri yapmaya niyetli arkadaşlar için de kolaylık olur.
reis yarın öğlene internet kesliyor ondan zaten internet ALLAHa emanet :D

Tps olsun gizlilik,korku olmasın witcher,ac tarzı yada gta tarzı oyunlar ?

Yukarıdaki arkadaşa kesinlikle katılıyorum Spec Ops The Line kesinlikle öneririm. Onun dışında Far cry serisinden oynamadıysan başta 3 olmak üzere eskileri oynayabilirsin. Tps tarzı oynamadım fazla o konuda yardımcı olamam.

asd3351

Torrent-Oyun.com
Yukarıdaki arkadaşa kesinlikle katılıyorum Spec Ops The Line kesinlikle öneririm. Onun dışında Far cry serisinden oynamadıysan başta 3 olmak üzere eskileri oynayabilirsin. Tps tarzı oynamadım fazla o konuda yardımcı olamam.
far cry serisini oynadım spec ops u ilk çıktığında 1-2 bölüm oynadım ve sildim şimdi tekrar yüklesem mi bölüm tasarımı nasıl hikaye iyi diyorlar onu biliyorum ama bölüm tasarımı sadece adam mı öldürüyorz çölde önümüze gelen

SAwa48

Seviye 1
Bildiginiz castlevania tarzi (The Adventure ReBirth - Order of Ecclesia - Harmony of Despair serileri gibi )
oyun varmi ?

felsefe93

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar pes 2019 en güncel sürüm hangisidir acaba ? En son 26 kasım sürümü var. Şöyle son zamanlarda çıkmış temiz hatasız bir sürüm varmı acaba ?

masonjason246

Torrent-Oyun.com
monitör için ince renk ayarı kalibrasyon vs yapabileceğim detaylı iyi sonuç veren ama çok da karmaşık olmayan bir program önerisi yapabilecek olan var mı?

turan71

Torrent-Oyun.com
Önerebileceğiniz Rpg oyunu varmı özgür olabileceğim mümkünse büyüde olsun
the witcher, skyrim, conan oynamış birisiyim dark messiah da yüklemeye çalışıyorum hatalar falan ama bunlar dışında bildiğiniz güzel rpg büyünün de olduğu oyunlar varsa paylaşırmısınız benimle :) mümkünse grafikleri güzel olsun :D dipnot dishonored oynadım :D

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
the witcher, skyrim, conan oynamış birisiyim dark messiah da yüklemeye çalışıyorum hatalar falan ama bunlar dışında bildiğiniz güzel rpg büyünün de olduğu oyunlar varsa paylaşırmısınız benimle :) mümkünse grafikleri güzel olsun :D dipnot dishonored oynadım :D
aa iyi hatırlattın, dark messiahı ucuza steamden almıştım, x com 2 yüklü fakat bir türlü oynayasım gelmiyor, tr yamasıda olmayınca. dark mesiah yüklicem olmasa

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
Dark Souls üçlemesi derim. Zor diye oynamam dersen o ayrı. Final Fantasy serisi var. Grafik önemsizse 7-8-9-10 önemliyse 12 zodiac age, 13 üçlemesi veya 15 e bakabilirsin.

turan71

Torrent-Oyun.com
Dark Souls üçlemesi derim. Zor diye oynamam dersen o ayrı. Final Fantasy serisi var. Grafik önemsizse 7-8-9-10 önemliyse 12 zodiac age, 13 üçlemesi veya 15 e bakabilirsin.
aga bu dark souls 3 denedim bi ilk bosu bile kesemedim :D varmı bi taktiği oyunun :D ve bildiğiin başka oyun varmı final fantasy hiç beğenmedim hele

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
aga bu dark souls 3 denedim bi ilk bosu bile kesemedim :D varmı bi taktiği oyunun :D ve bildiğiin başka oyun varmı final fantasy hiç beğenmedim hele
Final Fantasy yi daha doğrusu jrpgleri dışardan gördüğünle yargılama. Ben ilk gördüğümde bune la domatesle biberle saçma sapan yaratıklarla savaşıyon pat diye dövüş ekranı geliyo falan diyordum. Şimdi en sevdiğim tür. Ben villain seven adamım. Villain önemli benim için. Bunun da etkisi oldu elbette. Jrpg nin en sevdiğim tür olmasında. Örnek vereyim, Final Fantasy 7 nin baş kötüsü Sephiroth (ki gelmiş geçmiş en karizmatik villaindir); Eredini, Alduini birbirine bağlayıp basket topu niyetine oynar. Ya da Tales of Berseria'nın baş kötüsü Eredini eldiven niyetine kullanır. Daha da sayarım ama gerek yok. Villain konusunda böyle bir fark var jrpglerle batı rpgleri arasında. Sağlam villain isteyen adam jrpg oynasın kısaca. Tabi hikaye ve karakterde dahil buna.

Dark soulsa gelince. O oyun sabır ve gözlem işi. Deneyecen ölecen bir daha deneyecen öyle öyle ilerleyecen. Sakin akfayla oynayacan. Aceleci olmayacan. Ayrıca 1 oynamadan 3 oynama dark soulsda. Çok bağlantılı.

Dragon age origins; . Harbi baba oyundu bak. Lan gene canım çekti. Morrigan aşkım bekle beni biraz daha:D Bak onu oynayabilirsin oynamadıysan.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt