Oyun & Program Öneri Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ademguler159

Torrent-Oyun.com
Millet sizden ricam bana bi uzay oyunu tavsiye edin ben oyun oynamayi baya seven ama bi okadarda cabuk sıkılan birisiyim bana bir uzay ile ilgili bi oyun tavsiye edin rpg tarzinda gercekci bi yapisi olan gercekten rolplay yapilabilecek bi ortama yakin olsada olur gercekten hem kesif yapabilecegimiz hem savasabilecegimiz yerine gore alisveris icin ustlere gidebilecegimiz mekanlari olan gibi seyler iceren bir oyun varsa tavsiye edebilirmisiniz son zamandir uzay oyunlarina bi merak saldim ama istedigim turte bi oyun bulamadim yapmacik bi oyun olmicak gercekciligi tadicagimiz bi oyun varmi acaba zor bi bisey istiyorum belki ama varmidir boyle bir oyun piyasada merak ediyorum fikirleriniz icin simdiden tesekkurler

Millet sizden ricam bana bi uzay oyunu tavsiye edin ben oyun oynamayi baya seven ama bi okadarda cabuk sıkılan birisiyim bana bir uzay ile ilgili bi oyun tavsiye edin rpg tarzinda gercekci bi yapisi olan gercekten rolplay yapilabilecek bi ortama yakin olsada olur gercekten hem kesif yapabilecegimiz hem savasabilecegimiz yerine gore alisveris icin ustlere gidebilecegimiz mekanlari olan gibi seyler iceren bir oyun varsa tavsiye edebilirmisiniz son zamandir uzay oyunlarina bi merak saldim ama istedigim turte bi oyun bulamadim yapmacik bi oyun olmicak gercekciligi tadicagimiz bi oyun varmi acaba zor bi bisey istiyorum belki ama varmidir boyle bir oyun piyasada merak ediyorum fikirleriniz icin simdiden tesekkurler
Grafik takıntın yoksa Mass Effect 1 ve 2, ek olarak mod'larla falan iyi grafiklere ulaşabilecek Mass Effect 3 var.Tam hatırlamıyorum ama belki 1 ile 2'nin de grafik mod'ları vardır. NexusMod'a bakarsan bulursun.Bi' de CoD'un uzayda geçen oyunları var ama saf aksiyon, hatta sadece aksiyon.Beğenmezsin büyük ihtimal. :)

ademguler159

Torrent-Oyun.com
Grafik takınrın yoksa Mass Effect 1 ve 2, ek olarak modlar falan iyi grafiklere ulaşabilecek Mass Effect 3 var.Tam hatırlamıyorum ama belki 1 ile 2'nin de grafik mod'ları vardır. NexusMod'a bakarsan bulursun.Bi' CoD'un uzayda geçen oyunları var ama saf aksiyon, hatta sadece aksiyon.Beğenmezsin büyük ihtimal. :)
mass effect biliyorum ama o onun gibi degil daha uzay keyfi iceren tabi yerine gore savasabilecegim craft yapsamda olur o tarza tabi grafigide guzel bi oyun ariyorum ama fikrin icin tesekkurler

Beyler oyun önerirmisiniz hikayesi güzel olsun.Türkçe yamasıda olursa sevinirim.Tomb raider serisi bitti , ac , far cry vs oynadım(far cry sarmadı) . Fps olursada farketmez yeterki önerin :d

mass effect biliyorum ama o onun gibi degil daha uzay keyfi iceren tabi yerine gore savasabilecegim craft yapsamda olur o tarza tabi grafigide guzel bi oyun ariyorum ama fikrin icin tesekkurler
Dead Space Serisi ve Lost Planet 3 uyar mı dostum? Yanlış hatırlamıyorsam bu oyunlarda rpg'ler kadar olmasa da silah craft etme durumları var.
Bir de
The Surge diye bir oyun var.Onda da yarı robot bir karakterle diğer robotlara karşı savaşıyoruz [yakın dövüş].Tarzı daha çok Dark Souls'a benziyor.Ama o kadar zor değildir tahmin ediyorum.Henüz oynamadım.

Beyler oyun önerirmisiniz hikayesi güzel olsun.Türkçe yamasıda olursa sevinirim.Tomb raider serisi bitti , ac , far cry vs oynadım(far cry sarmadı) . Fps olursada farketmez yeterki önerin :d
Her ne kadar oynanışı kısa da olsa Bright Memory diye ilginç bir oyun var [fps].Oyunda Orta çağ ile gelecek teması harmanlanmış.Oyunu da sadece bir kişi yapmış.Bi' bakmanı tavsiye ederim.

Sniper tarzı fps oyunu,veya Metro benzeri ama tps oyunlar arıyorum.(Sniper elite ve sniper ghost warrior u oynadım metroyu zaten oynadım.)ha bir de Csgo tarzı multiplayer oyun arıyorum.

Sniper tarzı fps oyunu,veya Metro benzeri ama tps oyunlar arıyorum.(Sniper elite ve sniper ghost warrior u oynadım metroyu zaten oynadım.)ha bir de Csgo tarzı multiplayer oyun arıyorum.
Hitman: Sniper Challenge

Dead Space Serisi ve Lost Planet 3 uyar mı dostum? Yanlış hatırlamıyorsam bu oyunlarda rpg'ler kadar olmasa da silah craft etme durumları var.
Bir de
The Surge diye bir oyun var.Onda da yarı robot bir karakterle diğer robotlara karşı savaşıyoruz [yakın dövüş].Tarzı daha çok Dark Souls'a benziyor.Ama o kadar zor değildir tahmin ediyorum.Henüz oynamadım.
@ademguler159 Yukarıdakilere ek olarak Red Faction: Guerilla ve Red Faction: Armageddon'u öneririm.Uzayda geçen güzel bir aksiyon oyunudur [fps shooter].Bir de iyi olup olmadığından emin olmadığım Technomancer oyunu var.Yakın dövüş olarak oynanabilen bir oyun.Ayrıca rpg oyunuymuş.

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.
Arkadaşlar hiç bildiğiniz korsan veya mafya oyunu var mı? Şöyle ki karakter gelişimi olsun istiyorum oyunda. Mesela korsan için ilk başta tayfa için yetersiz görülen biri olup sokakta kavgalarla vs güçlenip tayfaya çağırılalım sonra sevilen bir korsan olup kaptanlığa kadar erişelim bu süreçte zırh vs yağmalayıp veya satın alıp gücümüzü ekstra seviyelere çıkartalım... Veya mafya oyunu için sokakta çete oluşturarak başlayalım vs vs. Bu tarz bir oyun var mı?

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
Arkadaşlar hiç bildiğiniz korsan veya mafya oyunu var mı? Şöyle ki karakter gelişimi olsun istiyorum oyunda. Mesela korsan için ilk başta tayfa için yetersiz görülen biri olup sokakta kavgalarla vs güçlenip tayfaya çağırılalım sonra sevilen bir korsan olup kaptanlığa kadar erişelim bu süreçte zırh vs yağmalayıp veya satın alıp gücümüzü ekstra seviyelere çıkartalım... Veya mafya oyunu için sokakta çete oluşturarak başlayalım vs vs. Bu tarz bir oyun var mı?
MAFIA serisi var hocam. Eğer oynamadıysan bir bak istersen. Forumumuz da oyunlar mevcut.

ademguler159

Torrent-Oyun.com
Hitman: Sniper Challenge

@ademguler159 Yukarıdakilere ek olarak Red Faction: Guerilla ve Red Faction: Armageddon'u öneririm.Uzayda geçen güzel bir aksiyon oyunudur [fps shooter].Bir de iyi olup olmadığından emin olmadığım Technomancer oyunu var.Yakın dövüş olarak oynanabilen bir oyun.Ayrıca rpg oyunuymuş.
Dostum tesekkurler dedigin oyunlara bakicam

De
Bir de

Her ne kadar oynanışı kısa da olsa Bright Memory diye ilginç bir oyun var [fps].Oyunda Orta çağ ile gelecek teması harmanlanmış.Oyunu da sadece bir kişi yapmış.Bi' bakmanı tavsiye ederim.
Dedigin oyunlara bakicam tesekkuler dostum

Tarifine göre sen baya baya oyun yapın diyorsun. ;D
Mafyalığa sıfırdan mı başlanılıyor bilmiyorum ama
Saints Row 1-2-3 bu tarzda bir oyun.Bir de Mafya içine sızmış bir polisi oynadığımız Sleeping Dogs oyunu var, o da gayet güzel bir oyundur.Son olarak Yakuza serisi var, konusu mafya olan [oynamadım].

Dedigin oyunlara bakicam tesekkuler dostum
Rica ederim dostum, iyi oyunlar.

Onur.G

Dikenli Bir Tele Takılan Çiçeğim, Ah Ulan, Ah!
Süper Moderatör
arkadaşlar selamun aleyküm iyi forumlar
pc de artık keyifle oynayacağım oyun bulamıyorum aklıma watch dogs geldi
oyunun ilk serisini 1 saat akdar oynayıp silmiştim ama hatırlamıyorum
oyunun 1 ve 2. serisini oynamamı önerir misiniz

arkadaşlar selamun aleyküm iyi forumlar
pc de artık keyifle oynayacağım oyun bulamıyorum aklıma watch dogs geldi
oyunun ilk serisini 1 saat akdar oynayıp silmiştim ama hatırlamıyorum
oyunun 1 ve 2. serisini oynamamı önerir misiniz
Oynamadıysan Quantum Break ve Alan Wake'i öneririm.Watch Dogs serisi de oynamaya değer oyunlardır.İlkini oynadım da 2.'sini henüz oynamadım.İlki beklentim yüksek olduğu için ortalama bir oyun oldu bana göre.İkincisinden daha umutluyum.

Onur.G

Süper Moderatör
Oynamadıysan Quantum Break ve Alan Wake'i öneririm.Watch Dogs serisi de oynamaya değer oyunlardır.İlkini oynadım da 2.'sini henüz oynamadım.İlki beklentim yüksek olduğu için ortalama bir oyun oldu bana göre.İkincisinden daha umutluyum.
alan wake ye baktım da görsel olarak güzel bir oyuna benziyor
quantum break abartı bir oyun gibi geliyor bana usta

içerik olarak yani görseller den gördüğüm kadarıyla doğa üstü güçleri falan vae karakterimizin. bu tarz oyunlar bana abartı geliyor
Anladım dostum ama yine de bi' denemeni tavsiye ederim.İstersen o zaman bükme gibi mekanikleri kullanmadan da oynayabilirsin bu arada.Bu arada oyunun tek kötü tarafı uzun ara sahneleri aklında bulunsun.Onun haricinde gayet keyifli bir oyundur.

Onur.G

Süper Moderatör
Anladım dostum ama yine de bi' denemeni tavsiye ederim.İstersen o zaman bükme gibi mekanikleri kullanmadan da oynayabilirsin bu arada.Bu arada oyunun tek kötü tarafı uzun ara sahneleri aklında bulunsun.Onun haricinde gayet keyifli bir oyundur.
tamamdır dostum 2 oyunu da listene ekledim denemekten zarar gelmez :)
teşekkür ederim önerin için :)

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt