Oyun Önerisi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Biraz Garip gelicek ama, şöyle güzel yan görevleri bol güzel olan bi oyun var mı önerebileceğiniz varsa bekliyorum fikirlerinizi(batman, witcher, fallout, skyrim gibi oyunları silip süpürdüm onları önermenize gerek yoktur) Özellikle batman gibi güzel olursa çok sevinirim şimdidein teşekkürler :)

RUBENム

war. war never changes.
Biraz Garip gelicek ama, şöyle güzel yan görevleri bol güzel olan bi oyun var mı önerebileceğiniz varsa bekliyorum fikirlerinizi(batman, witcher, fallout, skyrim gibi oyunları silip süpürdüm onları önermenize gerek yoktur) Özellikle batman gibi güzel olursa çok sevinirim şimdidein teşekkürler :)
Yakuza 7.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Dark souls 3
Ninja gaiden master colection(pcde oynayacaksınız kol gerekiyor )
Nier automata

Son düzenleme:

tunahan43

Torrent-Oyun.com
hiç birin de yan görev yok diye biliyorum ama.
Valla benim bildiğim var ninja gaidende çok olmasa bile diğerlerinde var nier mesela bir sürü sonu olan bir oyun yan görev eminim çoktur
Dark souls 3üde yakın zamanda izleyerek bitirdim bir sürü ana hikayeden bağımsız görevler bosslar mevcut

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
- AC Serisi
Son oynadığım Origins'te 65 saatlik oynanış süremin sonunda daha yapmadığım 72 tane yan görev kalmıştı ki ara ara denk gelip yaptığım yan görev sayısı da maksimum 10-15 tanedir.
Assassin's Creed  Origins Screenshot 2020.03.14 - 02.48.26.36.png

Assassin's Creed  Origins Screenshot 2020.03.14 - 03.14.13.16.png
- Watch Dogs Serisi
- Far Cry Serisi
- The Division Serisi
- ME: Shadow of Mordor ve Shadow of War
- Mafia Serisi (1'de olmayabilir)
- Rise of the Tomb Raider
- Shadow of the Tomb Raider
- Mirror' Edge: Catalyst
- The Outer Worlds
- Fallout 3 ve 4
- Witcher Serisi
- MGS 5 (157 tane varmış)
- Mass Effect Serisi
- Mad Max
- LA. Noire (secret crimes olarak geçiyor)
- Darksiders 2 (1 ve 3'te var mı bilmiyorum)
- Deus Ex Serisi
- Rage Serisi
- Final Fantasy Serisi (15 güzeldir)
- Dead Rising 3 ve 4

Yan görev var mıdır diye şüphe ettiğin oyun varsa Youtube'tan oyun ismi ve sonuna side mission yazıp aratırsan olup olmadığını öğrenebilirsin.

Senin derdine derman olucak oyun türleri açık dünya rpg tarzi oyunlar olur

Assassin's creed origins ve odyssey önerebilirim.
Skyrim falan diyecektim ama bitirmissin ki skyrim i bitirmek baya marifetli iştir origins , odyssey basit gelebilir ama origins ve odyssey de yan görevler mevcut özellikle odyssey de yan görevler gırla oynamadiysan bir göz atabilirsin.

Kaan1840

"Bin Cihana değişmem, şu öksüz Türklüğümü."
Senin derdine derman olucak oyun türleri açık dünya rpg tarzi oyunlar olur

Assassin's creed origins ve odyssey önerebilirim.
Skyrim falan diyecektim ama bitirmissin ki skyrim i bitirmek baya marifetli iştir origins , odyssey basit gelebilir ama origins ve odyssey de yan görevler mevcut özellikle odyssey de yan görevler gırla oynamadiysan bir göz atabilirsin.
Hocam nedense Odyssey'de ki yan görevler biraz boş gibi Origins'e göre ne görev yapısı daha dolu ama ginede bir Witcher 3 gibi değil.

Hocam nedense Odyssey'de ki yan görevler biraz boş gibi Origins'e göre ne görev yapısı daha dolu ama ginede bir Witcher 3 gibi değil.
Origins o konuda iyi evet yan görevlerde hikaye var çok oynamıştım yan görevlerle ugrasmisligim var sariyordu odyssey deyim simdi 175 saati devirdik beni sarıyor oyun oneri verdim artık beğenir mi beğenmez mi bilmem konu sahibi arkadaş.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt