oyun önerisi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

egasus

Torrent-Oyun.com
Merhaba ben metro last light gibi bir oyun arıyorum yaratıklara karşı olmak falan ve gurup halinde ilerlemek yani ekip işi olan bi oyun varmı tavsiyede bulunun lütfen.

Crysis serisi
battle field serisi
call of duty serisi
madel of honor
dishonor
dead space serisi
far cry serisi
ghost racon serisi

Bir tane daha oyun vardı karakterler çok büyüktü yani yapılı falan zırh giyiyordu o oyunun adını hatırlamıyorum onuda önermeyin lütfen Başka bir seçenek deadpool gibi bir oyun varmı fantastik falan

prince of percia - serisi
hulk -
spiderman -
amazing spiderman -
batman arkham - asulyum -
x man wolverin
velvet assasin
assasins creed serisi
timeshift
resident evil serisi
darksiders serisi
darkness serisi
the witcher
max payne
gta 1-2-3-4-5
hit man

bu oyunlar dışında benzer güzel bir oyun biliyorsanız yazarmısınız lütfen mesaj atabilir misiniz.
lütfen yardımcı olun bilgisayar oyunu olsun birde lütfenÖzellikle lütfen fps önerirken varsa bildiğiniz grup halinde ilerlediğimiz bir oyun önerin grup hiç dağılmıcak ara sıra görünmeselerde çok sorun olmaz ama grup halinde bir oyun arıyorum

urkhai_ms

Torrent-Oyun.com
Ynt: oyun önerisi

oynarmısın bilmem ama dungeon siege 2-3 bakabilirsin oda grupla ilerlemeli

egasus

Torrent-Oyun.com

grup olcaksa fps tarzı istiyorum tabi fps nin anlamı başkada yani deadspace gibi ama grupla sürekli hareket ediceksin crysis gibi veya başka öneri varmı

Shadowgrounds veya shadowflare fena oyunlar değiller shadowflare oldukça eski ama güzel, grounds ise askersin falan görevler alıyorsun grup halinde gece yağmurlu havada yaratıklarla savaşıyorsun vs. :)

[font=verdana, arial, helvetica, sans-serif]Necrovisionda ilginç bi oyunmuş baktım :)[/font]

ShowTime

King Of The Road

Clive Barker's Jericho tam istediğin oyun kesinlikle oyna

Left 4 Dead 1-2

egasus

Torrent-Oyun.com

arkadaşlar çok teşekkür ederim başka öneriler varsa lütfen yazın clive barker's jericho oyununu beğendim indiricem birde online oyun önermeyin lütfen (zombi ROCK) gibi.

edman67

Torrent-Oyun.com

dostum hemen öneriyim alien vs predator 2010 , aliens colonial marines , dead space serisi , the bureau , wolfenstein 2010

egasus' Alıntı:
clive barker's jericho oyununa bayıldım bunun gibi oyun önerebilirmsnz aynı tarz :D showtime teşekkür ediyorum
İşte daha önceden de söylediğim gibi Necrovision oyununu oyna. ;)

badem567

Bunu okuyanlara selam olsun.:)

Arkadaş söylemiş ama snn için en iyisi Left For Dead

ShowTime

King Of The Road

egasus' Alıntı:
clive barker's jericho oyununa bayıldım bunun gibi oyun önerebilirmsnz aynı tarz :D showtime teşekkür ediyorum
Önemli Değil Kardeşim Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu :)

Eğer oynamadıysan Left 4 Dead 1-2 Left 4 Deadda grup halinde zombilerle savaşıyoruz Dead İsland 1 Dead İsland Riptide Dead İslandda görevlere tek gidiyoruz ama bir grubumuz var onlar bizi gönderiyor :D

Eğer Gruplu olmasına gerek yok Metro gibi yaratıklı bir oyun istiyorsan...

Dead island 1-Riptide
Left 4 Dead 1-2
Clive Barker'S Jericho
Dead Space 1-2-3
Doom 1-2-3
Mars War Logs
Halo 1-2 Konsolun varsa (PS3,XBOX360) 3-4
Bulletstorm
F.E.A.R 3
Fallout New Vegas
Resistance 2
Aliens vs Predators
Killzone 3
Serious Sam 1-2-3
Bioshock 1-2-Infınıte
Outlast
Mass Effect 1-2-3
Metro 2033

egasus

Torrent-Oyun.com

Başka oyun önerebilicek varmı arkadaşlar çok güzel öneriler geldi

SurfMyLife

Torrent-Oyun.com

mass effect demiş o gruplu ve oynadığım en iyi oyunlardan kesinlikle 2 yi yükle türkçe yamayla beraber oyna 3 ün türkçe yaması çıkıcak dead space gibi ama gruplu hemde ne grup şiddetle tavsiye ederim :D iyi geceler

egasus

Torrent-Oyun.com

Mass Effect 2 yi denicem 3 ü oynadım çok beğenmedim ama başka oyun önerisi olan varmı

AsassinTR

İnsanlar mutlu sonu sever. "Changeling"

Belki İstediğin Tarzda Değil Ama The Walking Dead'i Mutlaka Oynamanı Tavsiye Ediyorum :thumbup:

DaRioMoReNo

Altını Şer İncisi Ker

İstersen The Walking Dead in çıkmış tüm oyunlarını oynayabilirsin senin beğenceğin türde

milyardolar

WE <3 TORRENT-OYUN

Resident evil 6 olabilir onda 4 karakter var (yani 4 karakter partnerleriyle ayrı bir hikaye buluşuyorlar al sana 4 oyun)işte partnerleriyle ler grup halinde BSSA falan zombilerle savaşıyon. O:-)

egasus

Torrent-Oyun.com

teşekkürler resident evil 6 yı denicem başka önerisi olan varmı arkadaşlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt