Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
400 lira verip kargo taşımak nasıl bir duygu? @ArnoVDorian

Şaka bir yana ben de ilk fırsatta oynayacağım. naughty:.
Welcome to kargo taşımacılık xD oyun iyi duruyorda PC ye çıkışına çok var daha ....
Oyun cidden taşımacılık üstüne kurulu ama bunu öyle kaliteli şekilde yapıyor ki, hayran kaldım. Birçok farklı ekipman var, bunları zamanında kullanmak çok önemli, oynanış eşsiz duruyor, hikayesi şuan için beni içine çekti. "KV" denilen görünmez canlılar ise apayrı bir şey. Göremiyorsun ama yanındaki bebek ve cihaz sayesinde nerde olduklarını anlayabiliyorsun ve bu insanı çok geriyor.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Hocam siz zenginsiniz herhalde :D. Neredeyse tüm oyunları orijinal oynuyorsunuz. Zengin iseniz birazda bize verin naughty:.
Parayla alakası yok ya. Death Stranding'i verip, üstüne para bile aldım. :)

Konsolun böyle bir avantajı var işte. Bunu da bitirince satarım. Cebimden çok da fazla bir para çıkmadan 2 tane yeni oyun oynamış oluyorum.

retr0_

Rölantiye devam..
Bildiğin Soulsborne olmuş.
Dostum bir kaç şey sormam gerek. Şimdi oyunda bonfire benzeri sistem var. Dark Souls gibi alternatif yerler, bosslar var mı? Ve daha önceki bölgelere, bonfirelara geri dönebiliyor muyuz? Ve en çok merak ettiğim Dark Souls gibi New Game + modu var mı?

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Dostum bir kaç şey sormam gerek. Şimdi oyunda bonfire benzeri sistem var. Dark Souls gibi alternatif yerler, bosslar var mı? Ve daha önceki bölgelere, bonfirelara geri dönebiliyor muyuz? Ve en çok merak ettiğim Dark Souls gibi New Game + modu var mı?
1) Oyunda farklı farklı dünyalar var. Herbirinin kendine özgü küçük haritası var. İstediğin gibi geziyosun ama keşif hissi çok da fazla değil. Şuana kadar 1 tane "savaşmanın mecburi olmadığı" bossla karşılaştım. İstesem asıl yoldan gidip, onunla hiç karşılaşmazdım.

2) Önceki bonfirelara yürüyerek dönebiliyosun ama herhangi bir bonfireda canını ve can ilaçlarını fullediğin an bütün düşmanlar yeniden spawnlanıyor. Ayrıca dünyalar arası geçiş yapmakta serbestsin.

3) New Game+ yok galiba. Muhtemelen ilerde getirirler.

retr0_

Rölantiye devam..
1) Oyunda farklı farklı dünyalar var. Herbirinin kendine özgü küçük haritası var. İstediğin gibi geziyosun ama keşif hissi çok da fazla değil. Şuana kadar 1 tane "savaşmanın mecburi olmadığı" bossla karşılaştım. İstesem asıl yoldan gidip, onunla hiç karşılaşmazdım.

2) Önceki bonfirelara yürüyerek dönebiliyosun ama herhangi bir bonfireda canını ve can ilaçlarını fullediğin an bütün düşmanlar yeniden spawnlanıyor. Ayrıca dünyalar arası geçiş yapmakta serbestsin.

3) New Game+ yok galiba. Muhtemelen ilerde getirirler.
Teşekkür ederim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt