Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

tunahan43

Torrent-Oyun.com
son zaman pek oyun bitiremiyordum ama bu baya sardı ve oyundan çıkmadan 2 saatte bitirdim bir an bırakıp sileyim diye düşündüm ama bitirdim .s neyse oyundaki tek kötü yan çin dublajı sanırsam birde bosslar zordu
8870_screenshots_20160705013824_1.jpg
Adsız.jpg
Adsız3.jpg
Adsız6.jpg
Adsız7.jpg

Library_367158

anakart felan yandı demiştin sanırsam oyüzdende basit oyunları oynuyorum demiştin diye hatırlıyorum
He ben de oyundan bahsediyorsun zannettim.Bu oyunu anakart bozulmadan önce oynamıştım.Paylaşırım diye bir kenarda tutuyordum, şimdi ara ara paylaşıyorum.Şuan anakartın işlemci soket pinlerinden birkaçı kırık olduğu için 2 ram slotunu birden kaldırmıyor [pc açılmıyor].O yüzden ben de 2x4 ramden sadece 1 tane 4 GB ram kullanabiliyorum.Şuan Overkill's TWD'i oynuyorum.Ultra'da drop yapıyor da High'a alınca sorun olmuyor.Şimdilik bu şekilde idare ediyorum.Aliexpress'ten sipariş ettim 20 ila 40 gün arasında geleceği yazıyordu, bakalım ne zaman gelecek.Bu arada o anakartta 4 ram slotu olacak.Elimdeki 3 adet 4 GB ram'i takınca daha da iyi performans alacağımı umuyorum.

kesici000

Torrent-Oyun.com
rerd.jpg
rd.jpg
redr.jpg

NOT=(resimleri spoiler başlığı altında ekleme becerilemedi) yalnız efsane çekmişim sanki fotoğrafları firma yayınlamış gibi

Son düzenleme:

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt