Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MuratTamer

Darth Vader
Ger
Efsane oyun, ilk resimdeki açılış sahnesini asla unutamam.
Gerçekten efsane. Ama remastered ın optimizasyonunda batırmışlar maalesef. ilk oyunun remasteredı da sorunlu çıkmıştı sonradan toparlamışlardı. Bunuda bir ihtimal ilerleyen aylarda toparlayabilirler. Oynamayı düşünenlere tavsiyem biraz beklemeleri olacak. Bu haliyle isyan ettiriyor. Düz koridorda giderken 80 fps te bile kafasına göre droplar oluyor. Surekli olunca oyun biraz soğutuyor kendinden. Oyunun orijinal sürümünün optimizasyonu bundan daha iyiydi :)

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Ger

Gerçekten efsane. Ama remastered ın optimizasyonunda batırmışlar maalesef. ilk oyunun remasteredı da sorunlu çıkmıştı sonradan toparlamışlardı. Bunuda bir ihtimal ilerleyen aylarda toparlayabilirler. Oynamayı düşünenlere tavsiyem biraz beklemeleri olacak. Bu haliyle isyan ettiriyor. Düz koridorda giderken 80 fps te bile kafasına göre droplar oluyor. Surekli olunca oyun biraz soğutuyor kendinden. Oyunun orijinal sürümünün optimizasyonu bundan daha iyiydi :)
Seriyi geçen senenin başında oynamıştım o yüzden acele etmek istemiyorum kaç kere bitirdim zaten seriyi. İlerdeki indirimlerde kuponla almış olurum, zaten dediğiniz gibi problemliyse benim PC biraz zorlanabilir :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Mad Max [-Final- 7,9/10 -] (74 saat)

Oyun oynandıkça, karakter ve kullanılan araba güçlendirildikçe zamanla daha akıcı olmaya başladı.Bazı hareket animasyonları da hızlandı vs. vs. Yani oyunun baştaki hissiyatı ile sondaki hissiyatı farklı.Hikaye olarak da her ne kadar klişe de olsa baya üzerine kafa yorulmuş bir hikaye anlatımı var oyunda.Ben açık dünyasındaki tüm bölgeleri vs. ele geçirmekle uğraştığım için biraz fazla oynamışım.Hikayesi en fazla 10-15 saat falan sürüyordur herhalde.Keşke açık dünya değil de karakter odaklı bir oyun olsaymış.Bu arada açık dünyası AC benzeri bir yapıya sahip.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İlk oyunun remastered'ından sonra baya bi' gelişme katetmişler gibi görünüyor.İlk oyundaki Koreliler öpücük vererek ölüyordu. ;D

[26 Ekim 2020]
Bu arada oyunu oynarken Far Cry 3'ü oynuyormuşum gibi hissettim.Sanırsın Far Cry markasını Ubi'ye sattıktan sonra Crysis doğmuş.

Oyunun zorluğundan aşırı zevk aldım.

Kişisel olarak sistem hoşuma gitti . Assasins creed valhalla erişimi için 25 TL gibi bir ödeme yaptım , sadece verdiği launcherla oynamak için bile ödediğim paraya değdi diyebilirim ama edinme şansım varsa sonuna kadar edinebileceğim kazanımları almaya çalışma gibi bir hastalığım var ( hastalık diyorum çünkü gerçekten kafayı takarak uğraşıyorum önemsiz bile olsa ) ve bu uğurda adamın bayağı bir başını ağrıttım ki oyuna rahatça erişebiliyorum üstelik Türkçe yama ile oynadığım için oyuna gelen updateden sonra bir de türkçe yama uPdate i beklemem gerekiyordu :d. Yani bayağı bir boşuna uğraşıyorum diyebilirim şuanlık. Umarım türkçe yama offline olarak yapılıyordur lol. Satıcıların yazdığı yazılara aldırmayın çünkü hepsi birer yalan, sistem neyse hepsi onu uyguluyor. Tecrübe mi paylaşmak istedim ve siteye laf yok verdiği kozlar sayesin de yola getirebildim arkadaşı.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şu sahneyi ornek almislar gelistirmeler esnasinda;

Helal olsun adamlara, Türk kültürünü oyunlarına da ufak ufak entegre etmeyi ihmal etmemişler. ;D

Industria (-başlangıç ve final-) (bitirilemedi!) [4/10]

Oyunun optimizasyonu çok kötü.İlk başta kapalı alandayken 1-2 küçük ayarla 60 fps'te oynayabiliyorken açık alana çıktığımda fps 30'lara kadar düştü.30'da sabit kalsa eyvallah ama sürekli bi' inip bi' çıkınca grafikleri kurcaladım.Bu sefer de hem grafikler kötüleşti, hem de dalgalanmalar yine devam etti.İşin komik tarafı güncelleme yapmışlardır diyip v1.0.5 sürümünü indirip denedim, onda da kaldığım yerin grafiği inanılmaz kötü hale getirilmişti (ayarları sona çektim).Açıkçası oyun da pek eğlenceli veya kafa açan bir yapıda değil diye fazla kafa yormaya gerek duymadım.Sistemi 1060 ve altı olanlar hiç uğraşmasın bence.

Son düzenleme:

DreamTheater16

Rabbim seni sevene sevdir beni amin...
Helal olsun adamlara, Türk kültürünü oyunlarına da ufak ufak entegre etmeyi ihmal etmemişler. ;D

Oyunun optimizasyonu çok kötü.İlk başta kapalı alandayken 1-2 küçük ayarla 60 fps'te oynayabiliyorken açık alana çıktığımda fps 30'lara kadar düştü.30'da sabit kalsa eyvallah ama sürekli bi' inip bi' çıkınca grafikleri kurcaladım.Bu sefer de hem grafikler kötüleşti hem de dalgalanmalar yine devam etti.İşin komik tarafı güncelleme yapmışlardır diyip v1.0.5 sürümünü indirip denedim, onda da kaldığım yerin grafiği inanılmaz kötü hale getirilmişti (ayaları sona çektim).Açıkçası oyun da pek eğlenceli veya kafa açan bir yapıda değil diye fazla kafa yormaya gerek duymadım.Sistemi 1060 ve altı olanlar hiç uğraşmasın bence.

ee ben bu oyunu listeme almıştım güzeldir diye neyse çıkarayım o zaman oyunlar da en sinir olduğum şey optimizasyon sıkıntısı. Zaten çok büyük bir beklentim yoktu. Bilgilendirme için teşekkürler.

MuratTamer

Darth Vader

Oyunun optimizasyonu çok kötü.İlk başta kapalı alandayken 1-2 küçük ayarla 60 fps'te oynayabiliyorken açık alana çıktığımda fps 30'lara kadar düştü.30'da sabit kalsa eyvallah ama sürekli bi' inip bi' çıkınca grafikleri kurcaladım.Bu sefer de hem grafikler kötüleşti, hem de dalgalanmalar yine devam etti.İşin komik tarafı güncelleme yapmışlardır diyip v1.0.5 sürümünü indirip denedim, onda da kaldığım yerin grafiği inanılmaz kötü hale getirilmişti (ayarları sona çektim).Açıkçası oyun da pek eğlenceli veya kafa açan bir yapıda değil diye fazla kafa yormaya gerek duymadım.Sistemi 1060 ve altı olanlar hiç uğraşmasın bence.

Hocam gecenlerde konusmustuk bu oyunu hatirlarsin. Bende 3 saat kadar oynadim bitirmeden biraktim oyunu. Oyun guzel basliyor, ilgi cekici geliyor hikaye. İlk bir saati de fena degil ama sonra sacma kombat mekaniklerini, sıkıcı dusman modellemelerini gorunce baya bir sogumustum oyundan. Hikayede giderek yavan hale geliyordu. Ustune seninde bahsettigin asiri rahatsiz eden optimizasyon problemleride olunca bitirmeden silmistim oyunu. Yari acik dunya sayilabilecek kucucuk ve ozensiz maplerde bile anlik fps dibe vurup cikiyordu surekli. Ayrica iyi ekran kartlarinda da durum boyle. 3070 le senin yasadiklarini birebir yasadim. O yuzden bende tavsiye etmiyorum kimseye. Hele hele uygun fiyatini gorup de kimse para kaptirmasin satin alip (ben yapiyordum az kalsin o hatayi). Oyunu hic optimize etmeden surmusler piyasaya. Bende 10/5 vereyim. O da ilk bir saatindeki hikayesindeki gizem unsurlarinin hatirina. :))

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt