Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bazı resimlere küçük küçük önemli bilgiler ekledim arkadaşlar, oyunu merak edenlere okumasını tavsiye ederim.Henüz oyunu bitirmediğim için içeriğin doluluğu konusunda kesin bir şey söyleyemem ama oynanış tarafında sağlam olması ve atmosferi hakkıyla yaşatması, oyunu uzun süre oynanabilmesini sağlıyor benim açımdan (evet, bu oyun da uzun maalesef :D ).

MuratTamer

Darth Vader
GTX 970 hocam gördüğün grafikler oyunun medium ayarları.. :)
Hocam ben ultrada 2K çözünürlükte oynuyorum, grafikler seninkiyle aynı emin ol. Garip bir oyun bu konuda. Optimizasyonu patlamasın diye öyle sinsi bir downgrade yapmışlar ki oyuna, ultra ile low arasında minimal farklar var resmen.

dh den bir arkadaş 4k testi yapmış paylaşmış. sistemlerimiz birebir aynı işlemcisi gpusu falan. benim 2k çözünürlükte aldığım aynı fps değerini almış 4k çözünürlükte. sordum nasıl oluyor, dedi far cry ın kullandığı motorda böyle gariplikler var. Sende test et göreceksin dedi. Denedim 4k ya alıp hakikaten de hemen hemen aynı fps değerini aldım (3-4 fps falan oynadı yani).

Oyun bence çok önceden yapılmış. Tahminim New Dawn yapım aşamasında buna da başlamışlar bitirmişler. Zamanı gelince eksiklerini tamamlayıp satışa sunmuşlar. Çünkü grafik kalitesi tam o dönemin kalitesinde geldi bana. Elbette yine çok güzel, hakkını yemeyeyim ama kesinlikle 2021 yılına yakışan, yeni nesil dediğimiz beklentinin yanına dahi yaklaşamayan bir kalitede grafikleri oyunun.

Bazı kaplamaları falan nedendir bilemiyorum 360p gibi tasarlamışlar (timsah mesela, yakından bakınca dehşet bulanık derisi :) ). Işıklandırması çok güzel, bence ışıklandırmadaki başarıları ile kurtarmışlar paçayı bir nebze. Yağmur sonrası havanın yavaş yavaş aydınlanması, güneş doğuşu, asfalta düşen ışıklar gölgeler onları iyi yapmışlar haklarını yemeyeyim.

İlk duyurulduğunda yayınlanan gameplayler gibi çıkaydı keşke. Ama ubisoft bu işte, şaşırtmadı yaptığı downgrade ile yine..

Hocam ben ultrada 2K çözünürlükte oynuyorum, grafikler seninkiyle aynı emin ol. Garip bir oyun bu konuda. Optimizasyonu patlamasın diye öyle sinsi bir downgrade yapmışlar ki oyuna, ultra ile low arasında minimal farklar var resmen.

dh den bir arkadaş 4k testi yapmış paylaşmış. sistemlerimiz birebir aynı işlemcisi gpusu falan. benim 2k çözünürlükte aldığım aynı fps değerini almış 4k çözünürlükte. sordum nasıl oluyor, dedi far cry ın kullandığı motorda böyle gariplikler var. Sende test et göreceksin dedi. Denedim 4k ya alıp hakikaten de hemen hemen aynı fps değerini aldım (3-4 fps falan oynadı yani).

Oyun bence çok önceden yapılmış. Tahminim New Dawn yapım aşamasında buna da başlamışlar bitirmişler. Zamanı gelince eksiklerini tamamlayıp satışa sunmuşlar. Çünkü grafik kalitesi tam o dönemin kalitesinde geldi bana. Elbette yine çok güzel, hakkını yemeyeyim ama kesinlikle 2021 yılına yakışan, yeni nesil dediğimiz beklentinin yanına dahi yaklaşamayan bir kalitede grafikleri oyunun.

Bazı kaplamaları falan nedendir bilemiyorum 360p gibi tasarlamışlar (timsah mesela, yakından bakınca dehşet bulanık derisi :) ). Işıklandırması çok güzel, bence ışıklandırmadaki başarıları ile kurtarmışlar paçayı bir nebze. Yağmur sonrası havanın yavaş yavaş aydınlanması, güneş doğuşu, asfalta düşen ışıklar gölgeler onları iyi yapmışlar haklarını yemeyeyim.

İlk duyurulduğunda yayınlanan gameplayler gibi çıkaydı keşke. Ama ubisoft bu işte, şaşırtmadı yaptığı downgrade ile yine..
Aynen hocam ultrada denedim benim emektar onda da akıcı oynatıyor. Cidden ilginç :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt