Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Mass Effect: Andromeda [-Final - 7,7 -] (136 saat)

Oyunla ilgili bilgileri özet olarak 3. butondaki ss'lere yazdım.Oyunu artı ve eksi yönlerini daha sonra diğer konuda paylaşacağım.Şimdilik oyunu özetleyecek olursam iyi yanı silahların çeşitliliğiyle oyuna olan etkisi ve oyunun aksiyonu oyunu oynamak için yeterli bir sebep ancak oyunu kötü yanı da görev dizaynı.İyi görevler oyun süresine göre az kalıyor, görevler gereksiz uzun ve bazıları yan görev kalitesinde.Son zamanlarda yan görev kavramının içini de boşalttılar iyice.

Not: Bu arada 219 ss'i anca 58'e kadar düşürebildim.Site kasmasın diye de @kafkef12 'nin önerdiği png2jpg.com'da boyutlarını düşürerek paylaşıyorum.Çok işe yarar bir siteymiş gerçekten.

10 saat zor geçirdim be :D

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı

Şehir hayatının yoğun temposundan sıyrılıp göl kasabasında postacılığa başlıyorsunuz.Çok beklentiniz olmazsa huzur verici bir oyun . grafikleri ve müzikleri insanın ruhunu okşuyor bu türü sevenlere tavsiye ederim.üstelik türkçe altyazılı

Son düzenleme:

MuratTamer

Darth Vader
13 saat kadar sürdü ve bitti. Bir 13 saat daha sürseydi hikaye oynardım. Çok beğendim oyunu. 70 liraya almıştım Epic'ten, helali hoş olsun her kuruşu. Şiir gibi oyun yapmışlar adamlar. Grafikler zaten muazzam. Ufak tefek beğenmediğim yanları da oldu elbet ama devede kulak. Puanım 10/8,5

Ekran Alıntısı 1.JPG
Ekran Alıntısı 2.JPG
Ekran Alıntısı 3.JPG
Ekran Alıntısı 4.JPG
Ekran Alıntısı 5.JPG
Ekran Alıntısı 6.JPG
Ekran Alıntısı 7.JPG
Ekran Alıntısı 8.JPG

ISKA

Seviye 13
Zor oyunları sevmiyorsanız, kanser olmak istemiyorsanız asla tavsiye etmem. Sekiro'dan daha çok zorlandığım bosslar oldu, oynayacaklara da tavsiye; rehber izleyip oynayın derim, en azından bosslar için. Çünkü her şeyini kendiniz keşfediyorsunuz. 38 saatte bitirmişim oyunu. Tabii her şeyiyle keşfedince süre de uzuyor. Bir de not olarak sizi zorlayan bir boss varsa eğer hemen es geçin çünkü vaktinden önce giderseniz hiç afları yok. Kastettiğim biraz daha güçlenip gitmeniz. Oyun çok iyi ama çok beğendim.
20211009150308_1.jpg
20211010131137_1.jpg
20211010011732_1.jpg
20211010142526_1.jpg
20211010170015_1.jpg

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyun beklediğimden daha iyi çıktı.Optimazsyon konusunda da gayet barılı bir oyun.Gerçi çıktığı yıla göre gayet normal olabilir ancak grafik olarak da gayet iyi bir oyun.Uzun zaman sonra ilk defa bir oyunda gölge ayarını fulledim ve farkını gördüm.Oyundaki eksi olan şey su yansımasının iyi olmaması ve ne kadar yaklaşırsam yaklaşayım karakterin patlayan araçlardan hasar almaması (çok da önemli değil aslında).Bu arada hiç abartmıyorum gördüğüm en iyi patlama ve duman efekti bu oyunda olabilir.Aynı şekilde yakın dövüş vuruş hissiyatı da çok iyi.Araç sürüşü ve güçlendirmesi, skiller ve karakter gelişimi de gayet başarılı yapılmış.Sadece haritası biraz fazla gereksiz doldurulmuş gibi geldi bana ama benim gibi önce haritayı temizleyeyim diyen varsa çok da sıkılmaz diye tahmin ediyorum.Haritadaki etkinlikler kısaca mekan basma, korkulukları devirme, mayın temizleme, konvoyları yok etme ve sniper kulelerini yok etme üstüne kurulu.Şuan haritanın %65'ini falan bitirdim sayılır.Oyunda birkaç farklı bölgenin kalesi (ana üssü) var.Onlar için gerekli parçaları topladığınızda size ekstra yararlar sağlanıyor.Oyunda bir de zamansız ortaya çıkan kum fırtınaları var.Görsel açıdan gayet güzel bir mekanik fakat geçmesini beklemek biraz can sıkıyor.Fırtına dindikten sonra güzel loot'lar düşüyor (oyun puanı olan hurdalar).Bir de araba yarışları var fakat ben 1-2 tane haricinde pek oynamadım onları, araba sürmek her ne kadar keyifli olsa da o yarışlardan pek zevk alamadım açıkçası.Bahsetmediğim çok şey var ancak daha fazla uzatmayayım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt