Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkür ederim anlayışınız için, öğrendiğimde spoiler butonlu paylaşıcam :D
Öğrenmek isteyene kapımız her zaman açık dostum. :))
Aşağıdaki 2 gif'te nasıl kullanılacağını 2 farklı şekilde gösterdim, ordan kolayca öğrenebilirsin.İyi forumlar.

1. Yöntem.gif
2. Yöntem.gif

ISKA

Seviye 13
Eğer yükleyeceğiniz resimler genelde 2 mb'tan büyükse şu siteyi öneririm. Son 1 aydır bende kullanıyorum. Özellikle shadowplay ile ekran görüntüsü alınca boyutları çok yüksek oluyor. Atacağım sitede dönüştürüp boyutunu düşürüyor. Steam'de zaten böyle bir sıkıntı yok. Düşük boyutlu çekiyor resimleri.
https://png2jpg.com/

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Eğer yükleyeceğiniz resimler genelde 2 mb'tan büyükse şu siteyi öneririm. Son 1 aydır bende kullanıyorum. Özellikle shadowplay ile ekran görüntüsü alınca boyutları çok yüksek oluyor. Atacağım sitede dönüştürüp boyutunu düşürüyor. Steam'de zaten böyle bir sıkıntı yok. Düşük boyutlu çekiyor resimleri.
https://png2jpg.com/
Boyutunu düşürüyor mu bilmiyorum ama bu site de çok hızlı yüklüyor:

ISKA

Seviye 13

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Ana oyunu ne kadar beğendin dostum, merak ettim de.
Death of the Outsider'a başlamadan önce seriyi baştan tekrar oynadım yani 2. oyunu 2. kez oynamış oldum. Zaten ilk oynaşımda da baya sevmiştim birçok yönünü ama hikayeyi beğenememiştim. Şimdi ilk oyunun DLC'lerinin hemen sonrasında oynayınca 2. oyunun hikayesi biraz daha mantıklı gelse de hâlâ ilk oyunun kopyası olması nedeniyle sevemiyorum. 2. oynaşımda en sevdiğim şey New Game+ oldu. Önceki save'im üzerinden hem Corvo hem Emily özelliklerini kullanabilmek oyunu yağ gibi akıttı. İlk oynayışımda da akıyordu ama bu New Game+ ile oyun başka oluyor. Death of the Outsider bittikten sonra tüm seriyi değerlendirdiğim bir yazı yazacağım, orada genel itibarıyla fikirlerimi daha iyi görebilirsiniz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Death of the Outsider'a başlamadan önce seriyi baştan tekrar oynadım yani 2. oyunu 2. kez oynamış oldum. Zaten ilk oynaşımda da baya sevmiştim birçok yönünü ama hikayeyi beğenememiştim. Şimdi ilk oyunun DLC'lerinin hemen sonrasında oynayınca 2. oyunun hikayesi biraz daha mantıklı gelse de hâlâ ilk oyunun kopyası olması nedeniyle sevemiyorum. 2. oynaşımda en sevdiğim şey New Game+ oldu. Önceki save'im üzerinden hem Corvo hem Emily özelliklerini kullanabilmek oyunu yağ gibi akıttı. İlk oynayışımda da akıyordu ama bu New Game+ ile oyun başka oluyor. Death of the Outsider bittikten sonra tüm seriyi değerlendirdiğim bir yazı yazacağım, orada genel itibarıyla fikirlerimi daha iyi görebilirsiniz.
İlk oyunu uzun zaman önce oynadığım için onunla ilgili bir şey söyleyemem de 2. oyundaki keşif hissiyatı ve gizem duygusundan dolayı ben çok beğenmiştim (9/10).Ama standalone DLC'sini o kadar beğenmedim açıkçası.Sanki sırf yaptık demek için çıkarılmış gibiydi (ya da para amaçlı).Kötü de diyemem ama çok çiğ bir oyundu, biraz daha kafa yorup tam bir oyun yapabilirlermiş gibi geldi bana (7/10).İlk oyunu da oynama isteğim var ama o tür eski oyunları her ne kadar oynamak istesem de vakit yok maalesef.Oynamak istediklerim arasında Mass Effect Serisi, Bioshock Serisi, Batman Serisi ve Deus Ex Serisi var.Cevap için teşekkürler bu arada.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Mass Effect: Andromeda [-Final - 7,7 -] (136 saat)

Oyunla ilgili bilgileri özet olarak 3. butondaki ss'lere yazdım.Oyunu artı ve eksi yönlerini daha sonra diğer konuda paylaşacağım.Şimdilik oyunu özetleyecek olursam iyi yanı silahların çeşitliliğiyle oyuna olan etkisi ve oyunun aksiyonu oyunu oynamak için yeterli bir sebep ancak oyunu kötü yanı da görev dizaynı.İyi görevler oyun süresine göre az kalıyor, görevler gereksiz uzun ve bazıları yan görev kalitesinde.Son zamanlarda yan görev kavramının içini de boşalttılar iyice.

Not: Bu arada 219 ss'i anca 58'e kadar düşürebildim.Site kasmasın diye de @kafkef12 'nin önerdiği png2jpg.com'da boyutlarını düşürerek paylaşıyorum.Çok işe yarar bir siteymiş gerçekten.

Son düzenleme:

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt