Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
2 saatlik oldukça yenilikçi bir bulmaca oyunu olmuş. Her bölüm farklı mekanikle oyunda tutuyor, algınızla oynayıp güzel sürprizler sunuyor. Hikayenin oynanışla bağlantı kurması güzel olmuş, final sekansı oldukça etkileyiciydi. Son zamanlarda oynadığım en güzel bölümlerden birine de sahipti. Atmosfer o kadar ani değişti ki neye uğradığıma şaşırdım. Ama bu atmosfer değişikliğine farklı bölümlerde de gösterselerdi keşke. Bu haliyle Portal 1 tarzında bir oyun olmuş, ilerde Portal 2 tarzında devam oyunu yaparlarsa daha da iyi bir iş çıkabilir.
8/10

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunun düştüğü en büyük hata, görev sıralaması.Oyunda yan görevler hariç 5 görev birden yapabiliyorsunuz (müttefik görevleri dahil).Üstüne bir de rastgele karşlaştıklarınız var.Birini bitirmeden diğerine atlayabiliyorsunuz, onu da bitirmeden diğerine isteyerek veya istemeyerek geçebiliyorsunuz.Bir de çoğu görev bir yerde başlayıp orda bitmeyebiliyor.Bazen bir gezegende başlayıp başka bir gezegene gitmemiz söyleniyor (yükleme ekranı baş ağrıtabiliyor bazen).Oraya gitmeseniz bile yine bitmeme durumu var.Ya tekrar başka bir gezegene göndertiyor ya da o görev beklemeye alınıp belli bir zaman sonra 'bir şey olduğunda' tekrar aktif olup devam edebiliyorsunuz.Tabi bunu daha çok yan görev ve müttefikler (yanımızdaki elemanlar) görevlerinde yaşıyorsunuz.Artık yan görev yapmayı bir yerden sonra bıraktım çünkü hem inanılmaz çoklar, hem boşlar.Müttefik görevleri yanımızdakileri güçlendirmek için önemli olduğu için yapıyorum yoksa onlar da pek anlamlı değiller açıkçası.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Homofobik biri değilim ama oyunun RPG adı altında cinsiyet veya ırk fark etmeksizin ana karakterin herkesle flört etme durumundan rahatsız oldum.Flörtü bir RPG unsuru olarak sunuyorsan bırak da özgür olayım.Tutup da bir erkekle randevu ayarlamak (görev sanmıştım) ve devamında da işi flörte kadar götürmek özgürlük değil, özendirmek oluyor bana göre.Bunlar da Cyberpunk'ın düştüğü hataya düşmüşler.Asıl yapmaları gerekeni değil, daha farklı şeylere kafa yorarak hedeflerinden sapmışlar.

stark9403

Torrent-Oyun.com
Çok iyi diyemem, ama oynanmayacak kadar da kötü değil kardeşim. Epic dönemindeki halinden daha iyi ama kesinlikle. Pc nin gücüne göre ayar kısıp arttırıp oynarsın bir şekilde.
ben biraz önce oyunu sildim her oyunu 2k ultra açan bir çok oyunu 4k da açabilen sistemim bu oyunda patladı resmen can it run crysis modunda hiç oynayamadım çok yükseğe çektim rt kapalı sürekli fps iniş çıkışı oluyor hayır işin komik yanı piyasanın en iyi grafikli oyunu da değil bu crytek iyice saçmaladı bir daha herhangi bir oyunlarını deneyeceğimi düşünmüyorum

MuratTamer

Darth Vader
ben biraz önce oyunu sildim her oyunu 2k ultra açan bir çok oyunu 4k da açabilen sistemim bu oyunda patladı resmen can it run crysis modunda hiç oynayamadım çok yükseğe çektim rt kapalı sürekli fps iniş çıkışı oluyor hayır işin komik yanı piyasanın en iyi grafikli oyunu da değil bu crytek iyice saçmaladı bir daha herhangi bir oyunlarını deneyeceğimi düşünmüyorum
Geçende yazmıştım hocam size, güçlü kartlarda dahi fps 60'ın altına çok sık iniyor. Bu oyun yıllardır optimizasyon özürlü bir oyun, en fazla bu kadar düzeltebilmişler. Bu saatten sonrada daha fazla düzeleceğini sanmıyorum. 45-70 fps arası gidip gelerek 2k da oynuyorum bana yetti bu oyun özelinde. Sonlarındayım oyunun atma çökme takılma yapmadı şimdiye kadar. Dediğim gibi oyun bu anlamda sıkıntılı maalesef. Bu gözardı edilmeden oynanırsa gayet keyif verdiğini söyleyebilirim. Yıllar önce 30 fps takıla takıla bitirmiştim bu oyunu. Şimdi bu kadar akıcı olması bile mucize :)

Homofobik biri değilim ama oyunun RPG adı altında cinsiyet veya ırk fark etmeksizin ana karakterin herkesle flört etme durumundan rahatsız oldum.Flörtü bir RPG unsuru olarak sunuyorsan bırak da özgür olayım.Tutup da bir erkekle randevu ayarlamak (görev sanmıştım) ve devamında da işi flörte kadar götürmek özgürlük değil, özendirmek oluyor bana göre.Bunlar da Cyberpunk'ın düştüğü hataya düşmüşler.Asıl yapmaları gerekeni değil, daha farklı şeylere kafa yorarak hedeflerinden sapmışlar.

Geçmiş olsun dostum :D, ya o değilde hala manyak manzaralar çıkıyor oyunda ha? Bir de içi dolu olsaydı bu oyun ne oynanırdı…

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Geçmiş olsun dostum :D, ya o değilde hala manyak manzaralar çıkıyor oyunda ha? Bir de içi dolu olsaydı bu oyun ne oynanırdı…
Aynen, grafikleri hala çok iyi ama içi yeterince dolu değil.Görev tasarımları da iyi değil, oyun bir anda 10-15 görevi üstüne atıyor, insanın kafası karışıyor önce hangisini yapsam diye.AC oyunları biraz öyledir ama hiç demiyorsun önce hangisini yapsam diye.Çünkü ortada bir düzen var.Adamlar laf olsun diye yüzlerce yan görevle doldurmuş oyunu.Bir önceki paylaşımımda da demiştim; o görevlerin çoğunda da bir görevi bitirmek için bir o gezegene bir bu gezegene dolaştırıp duruyor.Aksiyonu ve birazcık da keşfetme hissi olmasa çoktan bırakmıştım da 100 saati aşkın oynamışım, burda bırakmak olmaz şimdi. :D

Aynen, grafikleri hala çok iyi ama içi yeterince dolu değil.Görev tasarımları da iyi değil, oyun bir anda 10-15 görevi üstüne atıyor, insanın kafası karışıyor önce hangisini yapsam diye.AC oyunları biraz öyledir ama hiç demiyorsun önce hangisini yapsam diye.Çünkü ortada bir düzen var.Adamlar laf olsun diye yüzlerce yan görevle doldurmuş oyunu.Bir önceki paylaşımımda da demiştim; o görevlerin çoğunda da bir görevi bitirmek için bir o gezegene bir bu gezegene dolaştırıp duruyor.Aksiyonu ve birazcık da keşfetme hissi olmasa çoktan bırakmıştım da 100 saati aşkın oynamışım, burda bırakmak olmaz şimdi. :D
100 saat andromeda da hee , bence de olmaz artık bitir şunu :D

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt