Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
48.5 saatte bitti oyun. Bi' tık daha uzun olabilir miydi diye düşünmeden edemiyorum. Oynadığım süre boyunca tek bir görev dışında ciddi bir bug görmedim. Söz konusu görevde araba spawnlanmadı. Araba olmadığı için görevi yapamadım haliyle.

Şehrin atmosferini çok beğendim. Özellikle geceleri ışıklar altında araba sürmek bayağı zevkliydi. Ek olarak oyunun FPS olması bambaşka bir hava katmış oyuna. Çünkü olayları, hikayeyi, Night City'i birebir V'nin gözünden görmek, tecrübe etmek çok farklı bir deneyim oldu benim adıma.

Hikayeye, yan görevlere, karakterlere diyecek söz yok. CDPR kalitesini konuşturmuş bu konuda. İlerleyen dönemlerde mutlaka NG+ modu gelmeli yalnız. Onca implant, silah, para kasıyoruz ama oyun bitince boşa gidiyor. 8/10
Ana hikaye kısa hocam dediğiniz gibi, tadı damağımda kaldı diyebilirim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunun kötü taraflarıyla ilgili söylenecek çok şey var ama ben az olan iyi taraflarına odaklanıp bitirmeyi kafaya koydum. ;D

Kardeş bu oyunun Türkçesi yaması var diye biliyorum. Doğru mudur?
Evet Dishonored 1'in Türkçe yaması var.Aşağıdaki linkten indirebilirsin.Yama Definitive Edition ile uyumlu dostum, bilgin olsun.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arada Anthem oynuyormuş gibi hissetmeye başladım.Özellikle mor renkli yeşilliklerin(!) hakim olduğu olduğu Havarl gezegeninde.

Ne olacağını bilmeden gizemli yazan düğmeye ''basma'' dedikçe bastım.Sondan bir önceki basışımda ''ne yaptım ben!'' dedirtti açıkçası.

Son düzenleme:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
İlk oyunun DLC'lerinin bu kadar iyi olduğunu unutmuşum. Zamanında 2. oyunu oynamadan önce 1. oyunu tekrar oynamıştım ama DLC’leri tekrar oynamamıştım, keşke oynasaymışım. DLC’ler 2. oyuna hikaye olarak önemli bir temel atıyor, 2. oyundaki ana düşmanımızla DLC’lerde tanışıyormuşuz hiç aklımda bile değildi 2. oyunu oynarken. Başka önemli birkaç karakteri de DLC’lerde tanıyoruz. 2. oyuna önemli temel atması dışında DLC’deki ana karakterimiz Daud’ı da sevdim hatta Corvo’dan daha çok sevdim diyebilirim. Karakterimizin bir sesi olması zaten direkt öne çıkarıyor. Kendi iç dünyasındaki çatışmayı rahatça görebiliyoruz.

Eğer Dishonored serisine başlamayı düşünüyorsanız kesinlikle DLC’leri de oynayın 2. oyundan daha fazla zevk alırsınız. Ayrıca daha oynamamış olsam da Death of the Outsider’da DLC’lerin devamı olarak bahsediliyor. Ki mantıklı da DotO'daki ana karakterimizi ilk DLC'lerde tanıyoruz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt