Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13
Hocam ben oyunu Xbox'a indirdim oyundan fazla memnun kalmadım bana çok eski geldi oynamaya devam etmedim siz beğendiniz mi ?
Şu an iyi gidiyor. Ama optimizasyon kötü, kaplamalar da sıkıntılı. Ortalama bir oyun gibi geldi bana. İlk 1 saat süre zarfında sıkılmadım. Bırakırsam ya da bitirirsem haber veririm tekrar, bu konu üzerinden. Şu an için erken olur yorumlamak.

-Famronty-

Torrent-Oyun.com
Şu an iyi gidiyor. Ama optimizasyon kötü, kaplamalar da sıkıntılı. Ortalama bir oyun gibi geldi bana. İlk 1 saat süre zarfında sıkılmadım. Bırakırsam ya da bitirirsem haber veririm tekrar, bu konu üzerinden. Şu an için erken olur yorumlamak.
Optimizasyon evet belirgin bir biçimde kötü olduğunu bende fark etmiştim göz görünür biçimde kasıyordu.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Optimizasyon evet belirgin bir biçimde kötü olduğunu bende fark etmiştim göz görünür biçimde kasıyordu.
Ben Gtx 1060 3 GB'la oynadım neredeyse hiç kasmadan zevk alarak bitirmiştim, kastığını ilk defa sizden duyuyorum.Ama kaplamaların çok olmasa da eski olduğu ve bazen geç yüklendiği doğrudur, oynarken rahatsız olmamıştım ama öyle bir problemi var oyunun.Hiç oynamadım ama oyunun tarzı biraz Fallout'a benziyor (RPG'siz hali).Açık dünyada bir bölgeden diğer bölgeye gidip görev alıyorsunuz ve çeşit çeşit mekana gidip karşınıza ne çıkacağını bilmeden aksiyona dalıyorsunuz.Şimdiki Rage veya diğer Bethesda oyunları kadar full aksiyon dolu bir oyun değil ama aksiyona girdiniz mi de zorlayan bir tarafı da oluyor.Şahsen oynarken çok zevk almıştım, belki siz şuan oyunun sıkıcı taraflarını oynuyorsunuz, biraz daha devam edip hikayesine ve aksiyonuna kendinizi kaptırırsanız beğenebileceğinizi düşünüyorum.Hikayesi öyle aman aman değil bu arada.

Tabi her oyun herkese hitap edecek diye bir kural yok, yine de beğenmezseniz anlarım.Mesela milyonlarca kişinin sevdiği TES: Skyrim de bana hitap etmiyor. :)

RUBENム

war. war never changes.
A plague Tale Innocence ; Çok şaşırtıcı derecede zevk aldım hiç beklemiyordum diyebilirim. 1-2 güne inceleme atmayı düşünüyorum orada görüşümü paylaşırım ama şunu söyeliyeyim oynamayan varsa oynasın.
3 gün önce bitirdim. Bayağı güzel bir oyun kendisi.

MuratTamer

Darth Vader
Saf ,baş ağrıtmayan linear hikaye. Dialogları nedense çok sevdim hiç sıkmıyor ki ben asla hikayeli oyunlara sempatisi olan birisi değilim.
Taş gibi oyun kesinlikle. İkincisi de gelecek. Duyduguma gore ciktigi gibi de gamepass e eklenecekmis. Gamepass i olanlar icin iyi haber.

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
Ben Gtx 1060 3 GB'la oynadım neredeyse hiç kasmadan zevk alarak bitirmiştim, kastığını ilk defa sizdaşamamışen duyuyorum.Ama kaplamaların çok olmasa da eski olduğu ve bazen geç yüklendiği doğrudur, oynarken rahatsız olmamıştım ama öyle bir problemi var oyunun.Hiç oynamadım ama oyunun tarzı biraz Fallout'a benziyor (RPG'siz hali).Açık dünyada bir bölgeden diğer bölgeye gidip görev alıyorsunuz ve çeşit çeşit mekana gidip karşınıza ne çıkacağını bilmeden aksiyona dalıyorsunuz.Şimdiki Rage veya diğer Bethesda oyunları kadar full aksiyon dolu bir oyun değil ama aksiyona girdiniz mi de zorlayan bir tarafı da oluyor.Şahsen oynarken çok zevk almıştım, belki siz şuan oyunun sıkıcı taraflarını oynuyorsunuz, biraz daha devam edip hikayesine ve aksiyonuna kendinizi kaptırırsanız beğenebileceğinizi düşünüyorum.Hikayesi öyle aman aman değil bu arada.

Tabi her oyun herkese hitap edecek diye bir kural yok, yine de beğenmezseniz anlarım.Mesela milyonlarca kişinin sevdiği TES: Skyrim de bana hitap etmiyor. :)
ben de sıkıntı yaşamamıştım taş gibi oyundu çok sevmiştim o kıyamet sonrası ortamı bak canım çekti yine oynayayım :D

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt