Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Hikayesi olsun, müzikleri olsun, dünyası olsun, karakterler olsun oyun gayet güzel. Biraz fps sorunu yaşadım, çoğunlukla da ana görevleri yaparak oyunu 25 saat civarında bitirdim. 2. oyunu çıksa güzel olurdu fakat iptal edilmiş, sağlık olsun. Zombi temalı, hikayeli oyunları sevenler için öneririm.

Sonunda devirdim sovyeti off be :D saçma sapan bir şekilde faşist ispanya sovyet ile birleşip bana arkadan saldırdı, dersini aldı onuda bölüştük ama bi ara korkmadım değil. EDİT ile amerika macerasını da ekleyeceğim başaramdık be abi...
Edit:
GTA 5-Sekiro-Dark souls- Hoi4. Amerika seferi yaramadı agalar yenildik :D. Uzun zamandır biriken fotolar. Kardeşim yüzünden GTA a başladım yarıda bırakmıştım , şimdi bitirmek istiyorum. Yeni den dönmek çok hoş geldi nedense :).

Burada bug oldu orada düşer gibi yattı karakterim ve full canı sıfıra indirerek öldürdü beni :D

Son düzenleme:

Deoglag

Torrent-Oyun.com
Hikayesi olsun, müzikleri olsun, dünyası olsun, karakterler olsun oyun gayet güzel. Biraz fps sorunu yaşadım, çoğunlukla da ana görevleri yaparak oyunu 25 saat civarında bitirdim. 2. oyunu çıksa güzel olurdu fakat iptal edilmiş, sağlık olsun. Zombi temalı, hikayeli oyunları sevenler için öneririm.

ilk ps'e çıktığı zaman gerekli ilgiyi alamadığı için 2.ci oyuna onay çıkmamıştı lakin oyun pc'ye çıkınca ve iyi satınca 2.ci oyun tekrar masaya yatırıldı.Bend Studio'da sanırım devam oyunu istiyormuş gibi bir duyum almıştım belki 2.ci oyun gelir

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
ilk ps'e çıktığı zaman gerekli ilgiyi alamadığı için 2.ci oyuna onay çıkmamıştı lakin oyun pc'ye çıkınca ve iyi satınca 2.ci oyun tekrar masaya yatırıldı.Bend Studio'da sanırım devam oyunu istiyormuş gibi bir duyum almıştım belki 2.ci oyun gelir
En erken 6-7 sene sonra gelir gelecekse. Geçen aylarda açıklama yapmışlardı, Days Gone'dan farklı olarak yeni bir açık dünya üzerinde çalışıyorlarmış.

-Famronty-

Torrent-Oyun.com
Kral karakter gerçekten. Çetedeki karakterlerin hepsi tek tek şahsına munhasır özel karakterler.
Birde dikkat ettiyseniz firma iki oyundur bize aşılamak istediği bir konu var.
Çete üyelerinin iyi olanlar hariç suça bulaşmış bütün herkesin sonu ölüm oluyor.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt