Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MuratTamer

Darth Vader
Sonunda bitti. Baya beğendim oyunu, en önemli kusuru aralara saçma görevler serpiştirerek gereksiz uzatmaları olmuş.. Ama hikayesiyle, grafikleriyle, oynanış mekanikleriyle, ses/müzikleri ile taş gibi bir oyun olmuş. Normal zorlukta oynamama rağmen sürüler çok zorladı. Hatta iki tane sürü görevinde itiraf edeyim defalarca denememe rağmen geçemedim ve oyun otomatik geçirdi bir sonraki göreve :) Alet edevat cephane çabuk bitiyor sürü görevlerinde. Onun dışında keyifli bir zorluk vardı oyunun genelinde. Ne çok zorladı ne çok çıtır çerez oldu. 10/8

2.JPG
3.JPG
1.JPG
4.JPG

Hocam sen nasıl? :D
Bozuk direksiyonumla oynamıştım gariban gariban game pass de, baya güzel araba sürüyormuş kadan olmuyorsun ama boş bir histe vermiyor tabi. Önemli olan olay sanki gerçek araba gibi hissettirecek hemde içi iyi gözüken bir araba bulmak. Gaza basınca 100 e geliyor araba hiç hoş değil :D, sokaklarda sık sık gözüken BMW lerden ( araba bilgim bu kadar maalesef :D)almıştım ben baya iyiydi kesinlikle öneririm direksiyonu olanlara. Maalesef ki Türkiye de araba hobisi çok lüks bir hobi, yavaş yavaş gaming de lüks e doğru gidiyor Allah yardımcımız olsun.

Son düzenleme:
Dark souls 2 benim için başladığı gibi bitti, gerek tuş delayları gerek çok eski oluşu bende bir boşluk hissi yarattı. O remastered da ki hava yoktu 3. oyuna geçiyorum miyezaki abimiz kusura bakmasın
Yok abi ne yaptıysam olmadı , üzgünüm führerim. İlk save di tekrar döneceğim :D.

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Seneler sonra, hâlâ taş gibi; hâlâ o efsane atmosfer.
S.T.A.L.K.E.R._ Shadow Of Chernobyl 28.06.2021 17_41_46.png

S.T.A.L.K.E.R._ Shadow Of Chernobyl 28.06.2021 18_11_49.png

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl.png
Fallout 4.png
-Fane, koçum, felsefe yapma küllük getir küllük.
Divinity Original Sin II.jpg

buraktolgayılmaz

Torrent-Oyun.com
-Fane, koçum, felsefe yapma küllük getir küllük. Ekli dosyayı görüntüle 247202
Sen nasıl oynuyosun Stalker'ı ben bi oynayayım dedim herifler 2 kurşunda yere seriyo baktım ondan sonra daha bulaşmadım.

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Sen nasıl oynuyosun Stalker'ı ben bi oynayayım dedim herifler 2 kurşunda yere seriyo baktım ondan sonra daha bulaşmadım.
Evet hocam, STALKER diğer kardeşlerine (Metro, kısmen Fallout gibi) göre bir tık daha taktiksel oynanmalı. Öbür türlü sizin de dediğiniz gibi indiriveriyorlar. Tabi bu da oyunun post apokaliptik yönüne ayrı bir hava katıyor.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt