Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Helal, forumda Dark Souls oynayanların sayısı artıyor. Sevindirici :)
:D Neredeyse bitti 1. si ama 2. ne kadar farklı? 1. gerçekten hiç yardımcı olmuyor ilk deneyimim olduğu için baya zorlandım, efsane silah yapacağım deyip deyip bir şeyler alıyorlar benden bir bok yaptıklarıda yok valla kesecem bu hayalet yerin de ki elemanı yalancı it. Crystal cave, great hallow , sin s fotress i yapan arkadaşlara buradan selam.

Kül sahilin deyim şuanda fotolar eski biraz :D

Kudüs ün recounquest i, 4 taraftan kudüse! huraaaaaaa!!

Son düzenleme:

ISKA

Seviye 13
:D Neredeyse bitti 1. si ama 2. ne kadar farklı? 1. gerçekten hiç yardımcı olmuyor ilk deneyimim olduğu için baya zorlandım, efsane silah yapacağım deyip deyip bir şeyler alıyorlar benden bir bok yaptıklarıda yok valla kesecem bu hayalet yerin de ki elemanı yalancı it. Crystal cave, great hallow , sin s fotress i yapan arkadaşlara buradan selam.

Kül sahilin deyim şuanda fotolar eski biraz :D

Kudüs ün recounquest i, 4 taraftan kudüse! huraaaaaaa!!
2. oyunda aynı şekilde. Hiçbir şekilde sana ne yapacağını söylemez. Harita zaten yok. Ben Dark Souls 2'de daha çok zorlanmıştım. Efsane silahlardan alevli bir kılıç var, onu yapmistim ben ve oyun sonuna kadar onunla oynadım. Adı aklımda değil kılıcı, pcye geçince söylerim olmazsa. Onu tavsiye ederim.

2. oyunda aynı şekilde. Hiçbir şekilde sana ne yapacağını söylemez. Harita zaten yok. Ben Dark Souls 2'de daha çok zorlanmıştım. Efsane silahlardan alevli bir kılıç var, onu yapmistim ben ve oyun sonuna kadar onunla oynadım. Adı aklımda değil kılıcı, pcye geçince söylerim olmazsa. Onu tavsiye ederim.
Dediğim gibi kül sahilindeyim ama bir tene silah yapamadım, kabir lordu kılıcından da başka iyi bir kılıç bulamadım. black night great sword kullanıyor bazı kişiler ama oda düşmedi. Güzel güzel kılıç yapmak isterdim ya hiç bir şey söylemiyor oyun bitti hala aynı kılıçlayım be yuh olsun.

Dediğim gibi kül sahilindeyim ama bir tene silah yapamadım, kabir lordu kılıcından da başka iyi bir kılıç bulamadım. black night great sword kullanıyor bazı kişiler ama oda düşmedi. Güzel güzel kılıç yapmak isterdim ya hiç bir şey söylemiyor oyun bitti hala aynı kılıçlayım be yuh olsun.
Zweihander ağır kılıçtır ama sağlam vurur, firelink shrine tarafında mezarlık var orada bulabilirsin. Çiftelli diye Türkçeye çevrilmiş nedense. Dark Souls 2 de ise "Greatsword" kılıcını öneririm çok büyük bir kılıç ama sağlam vurur.

ISKA

Seviye 13
Ben şunu kullanıyorum:
https://darksouls.wiki.fextralife.com/Quelaag's+Furysword
Takıldığın yer olursa buyur:
Yaklaşık 2 yıl önce letsplay yapmıştım

MuratTamer

Darth Vader
Ulen uzun süre direndim almadım kötü yorumlardan puanlardan dolayı. Ubisoft yine indirim kampanya derken 29 liraya kakaladı bu oyunu bana. 29 liram çöpe gitti. Çok öküz bir oyun yau. Almayın aldırmayın :)

Ekran Alıntısı 1.JPG

Ekran Alıntısı 2.JPG

Zweihander ağır kılıçtır ama sağlam vurur, firelink shrine tarafında mezarlık var orada bulabilirsin. Çiftelli diye Türkçeye çevrilmiş nedense. Dark Souls 2 de ise "Greatsword" kılıcını öneririm çok büyük bir kılıç ama sağlam vurur.
Kabir kılıcı işimi görüyor ama black knight greatsword tarzı bir şey istiyorum maalesef kaçırdım düşüremedim o kılıcı, +5 kabir kılıcı gayet iyi ama biraz farklılık iyi olurdu. Baya baktım anca oyunun sonuna yakın bir tanrının greatsword u güzel geldi de oyun bittikten sonra ne yapacaksam o kılıçla bilmiyorum.

Ben şunu kullanıyorum:
https://darksouls.wiki.fextralife.com/Quelaag's+Furysword
Takıldığın yer olursa buyur:
Yaklaşık 2 yıl önce letsplay yapmıştım
Sağol dostum fazla kılıç vs yok oyunda valla :D başta ki silahla devam.

Ulen uzun süre direndim almadım kötü yorumlardan puanlardan dolayı. Ubisoft yine indirim kampanya derken 29 liraya kakaladı bu oyunu bana. 29 liram çöpe gitti. Çok öküz bir oyun yau. Almayın aldırmayın :)

Geçmiş olsun :D

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Hoş gözüküyor. Beğendin mi hocam?
Beğendim ama üzerine biraz daha çalışılması lazım. İlk başta oyunun görselliği ve atmosferi en güzel şeyleri zaten oyuna beni çeken bunlar olmuştu. Savaş mekanikleri de güzel ama birbirine balta sallarken iki kişinin de sendelenmemesi kötü olmuş. 15 dakikalık demoya göre ortam çeşitliliği iyiydi. Fragmanda daha da fazla yer olacağı belli oluyor sıkmaz böylece. Demo sonunda 1 tane boss çıktı ama kötüydü. Tek yaptığım şey takla atıp vurmak oldu hiç hasar almadan geçtim. Bazen önplanda olan ağaçlar karakteri görememenizi sağlıyor, 15 dakikalık demoda 1 kere savaş sırasında sorun yaşadım ama full sürümde bu devamlı olduğunda sinir bozucu olabilir. Oyunun bence en büyük sıkıntısı yere düşen itemleri alırken neyi aldığını anlayamıyorsun. Hepsinin üzerinde aynı icon var ve karışıyor.

Oyunu tek kişi geliştiriyor ve tek kişiye göre gayet iyi olmuş. Dediğim şeyler üzerinde küçük oynamalar yapılsa sağlam bir oyun çıkacak. Zaten geliştirici yapılan yorumlara cevap vermiş ve yazdığım şeyler de olmak üzere hepsinin üzerinde çalışacağını söylemiş.

MuratTamer

Darth Vader
Hocam DS'yi bitirmiştin sen. Hatta aylar önce ben oynarken sana danisiyordum takildigim yerlerde. İkinci kez mi basladin? Bende ozledim valla ama cok uzun oyun. gozum korkuyor yeniden baslamaya. İkincisi yapilsa keske.

RUBENム

war. war never changes.
Hocam DS'yi bitirmiştin sen. Hatta aylar önce ben oynarken sana danisiyordum takildigim yerlerde. İkinci kez mi basladin? Bende ozledim valla ama cok uzun oyun. gozum korkuyor yeniden baslamaya. İkincisi yapilsa keske.
Bitirmemiştim, sadece sizin takıldığınız kısmı geçmiştim. Söylediğiniz gibi aşırı uzun bir oyun gerçekten, kendisini alalı 7 ay oldu ama bir türlü bitiremedim. Bir ara biter gibi olmuştu. Ama sonra hikaye çok farklı bir kısma evrildi. Bitecek gibi durmuyor valla.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt